Adana ↔ Ceyhan Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

CEYHAN – ADANA TREN SAATLERİ

Tren KalkışBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Adana Gar07:46 17:49 18:56X
Ceyhan Gar08:35 09:25 18:37X

Adana Ceyhan Arası Fırat Ekspresi, Mersin İskenderun ve Mersin ıslahiye  Bölgesel Treni Çalışmaktadır.

Ceyhan Adana tren garları arası TCDD ye ait 1 Fırat Ekspres tren ve 2 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 53 km olup yaklaşık 42 dakika sürmektedir. Fırat Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 9 TL

Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren bölgesel tren clup hareket saati 08:34 dür. Adana şehrinden ise bölgesel tren 08:35 saatinde kalkış yapmaktadır.

Adana Ceyhan Tren fiyatları

  • Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz
  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 9 TL

ADANA – CEYHAN FIRAT EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ceyhan Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana Ceyhan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana Ceyhan arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Adana trenle kaç saat Sürer?

Ceyhan – Adana arası Tren yolu mesafesi 53 Km olduğundan Fırat ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 42 dakika sürmektedir, Adana-ceyhan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana-ceyhan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Tren istasyonu telefonu?

0 322 453 3172 dir. Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri

07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu ? 0 322 613 45 07 dır Adresi : Namık Kemal Mahallesi, Adnan Kahveci Blv. No:30, 34762 Ceyhan/Adan

Adana Ceyhan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana Ceyhan istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Adana Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ceyhan ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana Ceyhan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana Ceyhan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Ceyhan Adana Tren Saatleri?

Ceyhan gardan İlk tren 08:34 saatinde Bölgesel tren hareket etmektedir. Adana tren istasyonundan ise ilk tren 07:46 saatinde yine bölgesel tren hareket etmektedir.

Adana Ceyhan Diğer Rota : 39 dk. (54,0 km) E90 üzerinden, En hızlı rota, normal trafik

Fırat ekspresi

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:52Ceyhan09:24
Gölbaşı13:17Osmaniye10:01
Osmaniye16:45Gölbaşı13:49
Ceyhan17:21Malatya16:29
Adana Varış18:08Elazığ Varış18:48
Fırat Ekspres Seferleri Pandemiden Dolayı çalışmamaktadır. Pulman vagonlardan oluşur.

Mersin İskenderun

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Mersin Islahiye

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir