Adana – İstanbul Tren Saatleri

Anasayfa » Adana – İstanbul Tren Saatleri

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – İstanbul Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 927 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adana – İstanbul arası trenle nasıl gidilir?

İki şehir arası direkt tren seferi şimdilik yoktur. Ancak Adana’dan İstanbul’u birbirine bağlayan Konya garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Adana’dan Konya’ya gitmelisiniz. Sonrasında İstanbul’a giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Adana Karaman Konya Eskişehir Sakarya İzmit ve İstanbul olacaktır.

Adana – İstanbul Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADANA – İSTANBUL YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?927 km
Adana – İstanbul Trenle kaç saat sürer?9 saat 20 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Adana Gar Telefonu(0264) 277 37 00
Adana İstanbul Tren
Adana İsanbul Güzergahı

Şehir Garı Bağlantılı Diğer Tren Seferleri

Adana – İstanbul Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, İstanbul şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca İstanbul Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – İstanbul Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı 05.30 – 21.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0322 4533172‘dir. İstanbul’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir