Adana – Diyarbakır Tren Saatleri

Anasayfa » Adana – Diyarbakır Tren Saatleri

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – Diyarbakır Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 523 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adana – Diyarbakır arası trenle nasıl gidilir?

İki şehir arası direk tren seferi şimdilik yoktur. Ancak Adana’dan Diyarbakır’ı birbirine bağlayan Malatya garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Adana’dan Malatya’ya gitmelisiniz. Sonrasında Diyarbakır’a giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Adana Osmaniye Malatya ve Diyarbakır olacaktır.

Adana – Diyarbakır Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADANA – DİYARBAKIR YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?523 km
İstasyonlar arası kaç saat sürer?5 saat 32 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Adana Gar Telefonu(0264) 277 37 00
Adana Diyarbakır Tren
Adana Diyarbakır Güzergahı

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adana – Diyarbakır Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Diyarbakır şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Diyarbakır Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – Diyarbakır Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Adana Tren Garı 05:30 – 21:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0322 4533172‘dir. Diyarbakır’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir