adana pozantı

Adana – Pozantı tren saatleri

Adana – Pozantı Tren Saatleri

Tren AdıPozantı K SaatiAdana K Saati
Torosxx
Erciyes11:2716:25
Tren Seferleri temmuz2021 de güncellenmiştir

Adana ile pozantı arasında iki anahat trenleri ile günde 2 sefer düzenlenir. İki istasyon arası tren ile yolculuğunuz 1,5 saat sürmektedir. Bilet fiyatınız ise 13 TL olacaktır. Pozantı treni saat kaçta?, tren seferleri var mı? Adana tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Pozantı-Adana treni saat kaçta var?

Adana Gardan İlk tren 16:25 saatinde, Pozantı tren istasyonundan ise ilk tren 11:27 saatinde hareket etmektedir.

Adana Pozantı trenle kaç saat sürer?

Pozantı Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 99 Km olduğundan Ekspresi trenler ile yolculuğunuz yaklaşık 1,5 Saat Sürer. Adana Pozantı tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Pozantı tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Pozantı Adana Tcdd Bilet Fiyatları

  • Pozantı Adana Ekspresi Tren Pulman Tam 13 TL

ADANA – OSMANİYE TOROS EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Adana – Pozantı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana ve Pozantı dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yemekli vagon vardır.

Pozantı – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Pozantı dan Geçen Ekspress trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Pozantı – Adana treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – Pozantı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Adana – Pozantı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Adana – Pozantı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Adana veya Pozantı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Adana – Pozantı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Adana – Pozantı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Adana – Pozantı Tren saatleri?

Adana Pozantı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir. Pozantı tren istasyonundan ise ilk tren 11:49 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir