islahiye adana tren seferleri

Adana – Islahiye tren saatleri

Adana – Gaziantep Islahiye Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Adana-Islahiye Arası Her gün Bir bölgesel tren çalışmaktadır ve bu tren gün içinde tek sefer yapmaktadır. İki istasyon arası bu bölgesel trenle yolculuğunuz 2 saat 40 dk sürmektedir. Pulman vagon bilet fiyatı 21 TL dir. Adana bölgesel treni saat kaçta?, tren seferleri var mı? İslahiye tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Islahiye-Adana treni saat kaçta var?

Adana Gardan Bölgesel tren 18:56 saatinde hareket etmektedir. İslahiye tren istasyonundan ise tek bölgesel tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.

Adana ıslahiye Tren Fiyatları

  • Islahiye Adana Bölgesel Treni Tam Bilet: 21 TL

ADANA – ISLAHİYE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Adana – Gaziantep Islahiye trenle kaç saat sürer?

Islahiye Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 176 Km olduğundan Bölgesel tren ile yolculuğunuz yaklaşık 2 Saat 40 dk Sürer. Adana Gaziantep Islahiye-Adana tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana – İslahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana – İslahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Bölgesel trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

İslahiye – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İslahiye ve Adana dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana – İslahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – İslahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

İslahiye – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adana – İslahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adana – İslahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana – İslahiye Tren saatleri?

Adana İslahiye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana Gardan İlk tren 18:52 saatinde hareket etmektedir. İslahiye tren istasyonundan ise ilk tren 07:25 saatinde hareket etmektedir.

Islhye Adana arasında hergün karşılıklı Mrsin Isahye Bölgesel Treni bir sefer çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir