Adana – İzmir Tren Saatleri

Anasayfa » Adana – İzmir Tren Saatleri

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – İzmir Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 900 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adana – İzmir arası trenle nasıl gidilir?

İki şehir arası direk tren seferi şimdilik yoktur. Ancak Adana’dan İzmir’yı birbirine bağlayan Konya garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Adana’dan Konya’ya gitmelisiniz. Sonrasında İzmir’e giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Adana Konya Afyon Uşak Manisa ve İzmir olacaktır.

Adana – İzmir Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADANA – İZMİR YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?900 km
Adana – İzmir Trenle kaç saat sürer?10 saat 57 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Adana Gar Telefonu(0264) 277 37 00

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adana İzmir Tren
Adana İzmir Güzergahı

Adana – İzmir Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, İzmir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca İzmir Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Sitemiz size en iyi Adana – İzmir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adana Tren Garı genellikle 05:30 – 21:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0322 4533172‘dir. İzmir’e tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir