Adana – Erzincan Tren Saatleri

Anasayfa » Adana – Erzincan Tren Saatleri

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – Erzincan Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 788 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adana – Erzincan arası trenle nasıl gidilir?

İki şehir arası direk tren seferi şimdilik yoktur. Ancak Adana’dan Erzincan’ı birbirine bağlayan Elazığ garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Adana’dan Elazığ’a gitmelisiniz. Sonrasında Erzincan’a giden otobüslerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Adana Elazığ ve Erzincan olacaktır.

Adana – Erzincan Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADANA – ERZİNCAN YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?788 km
İstasyonlar arası kaç saat sürer?8 saat 49 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Adana Gar Telefonu(0264) 277 37 00
Adana Erzincan Tren
Adana Erzincan Güzergah

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adana – Erzincan Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Erzincan şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Erzincan Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Sitemiz size en iyi Adana – Erzincan Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Adana Tren Garı genellikle 05:30 – 21:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0322 4533172‘dir. Erzincan’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir