Mersin – Ankara Tren Saatleri

Anasayfa » Mersin – Ankara Tren Saatleri

Sitemiz size en iyi Mersin – Ankara Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 680 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Mersin – Ankara arası tren seferi var mı?

Henüz Mersin – Ankara arası direkt çalışan Ekspres sefer bulunmamaktadır. Ancak Mersin’den Ankara’yı birbirine bağlayan Yenice garından aktarma yaparak, Konya’ya, oradan da Ankara’ya varabilirsiniz. Öncelikle Trenle Mersin’den Yenice’ye gitmelisiniz. Sonrasında Konya’ya giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Mersin Yenice Karaman Konya ve Ankara olacaktır.

Mersin – Ankara Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

MERSİN – ANKARA YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?680 km
Mersin – Ankara Arası kaç saat sürer?5 saat 23 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Mersin Gar Telefonu0324 2311267

Tcdd’ye ait Diğer Tren Seferleri

Mersin Ankara Güzergah
Mersin Ankara Güzergah

Mersin – Ankara Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Ankara şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Ankara Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Sitemiz size en iyi Mersin – Ankara Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Mersin Tren Garı genellikle 05:30 – 21:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0324 2311267‘dir. Ankara’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir