Mersin – İzmir Tren Saatleri

Anasayfa » Mersin – İzmir Tren Saatleri

Sitemiz size en iyi Mersin – İzmir Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 680 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Mersin – İzmir arası tren seferi var mı?

Henüz Mersin – İzmir arası direkt çalışan Ekspres sefer bulunmamaktadır. Ancak Mersin’den İzmir şehrini birbirine bağlayan Yenice garından aktarma yaparak, Konya’ya, oradan da İzmir varabilirsiniz. Öncelikle Trenle Mersin’den Yenice’ye gitmelisiniz. Sonrasında Konya’ya giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Mersin Tarsus Yenice Karaman Konya Afyon Uşak Manisa ve İzmir olacaktır.

Mersin – İzmir Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

MERSİN – İZMİR ARASI YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?913 km
Mersin – İzmir Arası kaç saat sürer?11 saat 11 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Mersin Gar Telefonu0324 2311267

Tcdd’ye ait Diğer Tren Seferleri

Mersin İzmir Tren
Mersin İzmir Güzergahı

Mersin – İzmir Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, İzmir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca İzmir Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Sitemiz size en iyi Mersin – İzmir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Mersin Tren Garı genellikle 05:30 – 21:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0324 2311267‘dir. İzmir’e tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir