Adana – Sivas Tren Saatleri 2024

Anasayfa » Adana – Sivas Tren Saatleri 2024

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – Sivas Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 501 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adana – Sivas arası trenle nasıl gidilir?

İki şehir arası direk tren seferi şimdilik yoktur. Ancak Adana’dan Sivas’ı birbirine bağlayan Kayseri garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Adana’dan Kayseri’ye gitmelisiniz. Sonrasında Sivas’a giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Adana Kayseri ve Sivas olacaktır.

Adana – Sivas Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfından business biletlere, bütçenize en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADANA – SİVAS YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?501 km
Adana – Sivas Arası kaç saat sürer?5 saat 21 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Adana Gar Telefonu(0264) 277 37 00
Adana Sivas Tren
Adana Sivas Güzergahı

Şehir Garı Bağlantılı Diğer Tren Seferleri

Adana – Sivas Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Sivas şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Sivas Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

TCDD İşletmesi size en iyi Adana – Sivas Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı 05.30 – 21.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0322 4533172‘dir. Sivas’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir