Divriği Tren Saatleri

Anasayfa » Divriği Tren Saatleri

Divriği Tren Seferleri

TCDD Divriği Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 6 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 05.05 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Kars Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
05:05KarsTuristik Doğu Ekspresi
05:35ErzincanDivriği Erzincan
06:00SivasDivriği Sivas
08:24KarsDoğu Ekspresi
15:46Ankara GarTuristik Doğu Ekspresi
16:00ErzincanDivriği Erzincan
17:30SivasDivriği Sivas
19:54Ankara GarDoğu Ekspresi

Divriği’den Nerelere Tren Var?

Doğu Ekspresi ileDoğu Ekspresi ile Kars, Selim, Sarıkamış, Topdağı, Karaurgan, Süngütaşı, Horasan, Köprüköy, Hasankale, Erzurum, Palandöken, Ilıca, Kandilli, Aşkale, Karasu, Erbaş, Çadırkaya, Mercan, Erzincan, Kemah, Eriç, Yahşiler, Güllübağ, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen), Kemaliye Çaltı, Divriği, Demirdağ, Cürek, Göçentaşı, Güneş, Avşar, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas, Hanlı, Şarkışla, Yeniçubuk, Kayseri, Boğazköprü, Yenifakılı, Sarıkent, Şefaatli, Yerköy, Çerikli, Kırıkkale, Irmak, Kılıçlar, Elmadağ, Kayaş, Ankara Gar yönüne her gün, Bölgesel Trenle ile Erzincan ve Sivas a banliyo trenleri vardır.

Popüler Tren Seferleri; Divriği Sivas Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD İşletmesi size en iyi Divriği Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı 04.00-19:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0346 4181025’dir. Divriği’den tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Divriği Tren Saatleri
Divriği istasyonu

Divriği garına ulaşım Divriği tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Kalealtı, 58300 Divriği/Sivas

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir