Divriği Tren Saatleri

Anasayfa » Divriği Tren Saatleri

Divriği Tren Seferleri

TCDD Divriği Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 6 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 05:35 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Erzincan Tren İstasyonuna varmaktadır.

Divriği KalkışSon İstasyonTren Adı
05:35ErzincanDivriği Erzincan
06:00SivasDivriği Sivas
08:11KarsDoğu Ekspresi
15:45ErzincanDivriği Erzincan
17:30SivasDivriği Sivas
19:33Ankara GarDoğu Ekspresi

Divriği’den Nerelere Tren Var?

Doğu Ekspresi ile Kars, Selim, Sarıkamış, Topdağı, Karaurgan, Süngütaşı, Horasan, Köprüköy, Hasankale, Erzurum, Palandöken’de durur. Devamında Ilıca, Kandilli, Aşkale, Karasu, Erbaş, Çadırkaya, Mercan, Erzincan, Kemah, Eriç, Yahşiler, Güllübağ, İliç’de durur. Sonrasında Bağıştaş, Adatepe (Pingen), Kemaliye Çaltı, Divriği, Demirdağ, Cürek, Göçentaşı, Güneş, Avşar, Çetinkaya, Yenikangal’da durur. Devamında Bostankaya, Sivas, Hanlı, Şarkışla, Yeniçubuk, Kayseri, Boğazköprü, Yenifakılı, Sarıkent, Şefaatli, Yerköy, Çerikli, Kırıkkale’de durur. Devamında Irmak, Kılıçlar, Elmadağ, Kayaş, Ankara Gar yönüne her gün tren vardır. Bölgesel Trenle ile Erzincan ve Sivas a banliyo trenleri vardır.

Popüler Tren Seferleri; Divriği Sivas Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Divriği Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Divriği Tren Garı genellikle 04:00 – 19:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0346 4181025’dir. Divriği’den tren bileti almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Divriği Tren Saatleri
Divriği istasyonu

Divriği garına ulaşım Divriği tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Kalealtı, 58300 Divriği/Sivas

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir