Divriği Tren Saatleri

Divriği Tren seferleri

Divriği’den Nerelere Tren Var? Doğu Ekspresi ile Ankara, Erzincan, Erzurum, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Sarıkamış Sivas ve Yerköy, yönüne hergün tren seferi vardır Bölgesel Trenle ile Erzincan ve Sivas a banliyo trenleri vardır.

DİVRİĞİ TREN FİYATLARI

DİVRİĞİ EN UCUZ TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Divriği Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Divriği trenleri Divriği Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Divriği tren garı çalışma saatleri ? Divriği Tren Garı 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Divriği tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 346 418 19 14 dır.

Divriği Tren garına ulaşım Divriği tren istasyonu Divriği merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Divriği tren istasyonu

Divriği de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Divriği den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Divriği seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Divriği den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Divriği Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Divriği treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Divriği Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Divriği Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Divriği tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Divriği tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Divriği istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Divriği Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Divriği Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Divriği Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Divriği Tren saatleri? Divriği den diğer istasyonlara giden trenlere ait Divriği Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Divriğ iden İlk tren 00:03 saatinde hareket etmektedir.

Divriği Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Divriği garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.Divriği Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Divriği Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Divriği tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir