Divriği Tren Saatleri

Anasayfa » Divriği Tren Saatleri

Divriği Tren Seferleri

Divriği Tren Saatleri ve Ucuz Tren Bileti, Gardan her gün 6 tren seferi yapılır. Divriği’den kalkan ilk tren Sivas yönüne gitmekte olup sabah saat 04:20’de kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
05:05KarsTuristik Doğu Ekspresi
05:35ErzincanDivriği Erzincan
06:00SivasDivriği Sivas
08:24KarsDoğu Ekspresi
15:46Ankara GarTuristik Doğu Ekspresi
16:00ErzincanDivriği Erzincan
17:30SivasDivriği Sivas
19:54Ankara GarDoğu Ekspresi

Divriği’den Nerelere Tren Var?

Doğu Ekspresi ileDoğu Ekspresi ile Kars, Selim, Sarıkamış, Topdağı, Karaurgan, Süngütaşı, Horasan, Köprüköy, Hasankale, Erzurum, Palandöken, Ilıca, Kandilli, Aşkale, Karasu, Erbaş, Çadırkaya, Mercan, Erzincan, Kemah, Eriç, Yahşiler, Güllübağ, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen), Kemaliye Çaltı, Divriği, Demirdağ, Cürek, Göçentaşı, Güneş, Avşar, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas, Hanlı, Şarkışla, Yeniçubuk, Kayseri, Boğazköprü, Yenifakılı, Sarıkent, Şefaatli, Yerköy, Çerikli, Kırıkkale, Irmak, Kılıçlar, Elmadağ, Kayaş, Ankara Gar yönüne her gün, Bölgesel Trenle ile Erzincan ve Sivas a banliyo trenleri vardır.

Popüler Tren Seferleri; Divriği Sivas Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Divriği Tren Çalışma Saatleri 04:00 – 20:00 olup, telefonu 0346 41819149‘dür. Ayrıca Divriği tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Divriği Tren Saatleri
Divriği istasyonu

Divriği garına ulaşım Divriği tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Kalealtı, 58300 Divriği/Sivas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir