Denizli – Nazilli Tren Saatleri

Nazilli – Denizli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuTren SaatleriGöller Ekspresi
Denizli>05:45 06:40 08.30 10:45 12:20 16:4502.03
Nazilli>08:40 10:33 14:08 15.53 18:14 20:1202.38
nazilli denizli tren seferleri temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Nazilli Denizli Arası gün içinde Bölgesel Trenler ile 5-6 sefer yapılmaktadır. Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de hareket etmektedir. Nazilli istasyondan ise 08:40 saatinde kalkış yapmaktadır. iki istasyon arası 80 km tren yolu mesafesi olup yolculuk yaklaşık 1 Saat sürer. bu şehirler arası tren bilet fiyatı 11,50 TL Dir.

Nazilli ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer?

Nazilli Denizli Nazilli Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Nazilli Denizli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Denizli ↔ Nazilli Tren fiyatları:

  • Nazilli Denizli Bölgesel Treni Pulman  Tam  11,5 TL

DENİZLİ – NAZİLLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Oranı Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Denizli Nazilli Denizli Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli ve Denizli Söke Bölgesel Trenleri hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Nazilli Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 258 268 28 31 dır

Denizli Nazilli Trenle kaç km? Nazilli Denizli Arası Tren mesafesi 80 km

Nazilli Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Nazilli Tren istasyonu telefonu ? 0 256 214 15 89 dır

Denizli Nazilli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli Nazilli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Denizli Nazilli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Nazilli ve Denizli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Denizli Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Denizli Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Nazilli Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir. Tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli Nazilli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Denizli Nazilli Tren saatleri?

Denizli Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmekdir. Nazilli istasyondan ise 08:34 saatinde kalkış yapmaktadır.

Nazilli Denizli arası tren seferi var mı?

Gün içinde Denizli Nazilli Arası İzmir Denizli ve Söke Denizli Bölgesel Trenleri ile Göller ekspresi karşılıklı sefer atarlar.

Denizli Basmane bölgesel treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Denizli Söke bölgesel tren

Denizli KalkışTren SaatleriSöke KalkışTren Saatleri
Denizli↓06:40Söke↓06:35 16:15
Nazilli↓08:02Aydın↓07:41 17:21
Aydın↓08:56Nazilli↓08:40 18:14
Söke Varış09:57Denizli Varış10:01_19:36
Söke Denizli Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir