Çiğli – Turgutlu Tren Saatleri

Anasayfa » Çiğli – Turgutlu Tren Saatleri

Çiğli – Turgutlu Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Çiğli – Turgutlu tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 43 dakika sürmektedir.

Çiğli >TurgutluSüreTren
07:5709:371s 40dkİzmir – Uşak
11:4513:191s 34dkİzmir – Alaşehir
13:2114:551s 34dkBasmane Alaşehir
15:3217:131s 41dkİzmir – Uşak
20:3222:151s 43dkKonya Mavi

Çiğli – Turgutlu Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 80 TL’dir.

Tren yolculuğu 77 km’lik iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Turgutlu şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
77 km1s 34dk5 Sefer
varvarvar

Çiğli – Turgutlu Arası Güzergah ve Duraklar

Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Menemen > Emiralem > Muradiye > Manisa İstasyonlarında duruş yaparak en son Turgutlu şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Turgutlu Güzergah
Çiğli Turgutlu Güzergah

Ayrıca Turgutlu’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Çiğli – Turgutlu arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir