Çiğli – Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu – Çiğli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Çiğli08:10 11:33 15:4520:33
Turgutlu06:52 10:06 20:0505:19
Turgutlu Çiğli Tren seferleri Temmuz 2021

TCDD ye ait terlerlerle gün içinde 5 eksres tren sefer düzenlemektedir, Yolculuğunuz Tren le yaklaşık 1,5 saat sürmekte olup fiyatı 9,50 TL dir. Çiğli Gardan İlk tren 08:09 saatinde ilk tren hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 06:52 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer ?

Trenle Yaklaşık 1,5 saat sürmek tedir. Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır. Tren mesafesi 77 km

Çiğli ↔ Turgutlu Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 88 TL Çift kişi 58 TL
  • Turgutlu Çiğli Bölgesel Trenler

ÇİĞLİ – TURGUTLU MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Turgutlu Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Çiğli – Turgutlu tren ile kaç saat sürer? Turgutlu – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 77 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 25 dakika sürmektedir, Turgutlu-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Turgutlu – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli – Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Turgutlu – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Turgutlu Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Turgutlu – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çiğli ve Turgutlu dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Turgutlu – Çiğli Ekspres trenlerdeise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Turgutlu – Çiğli Tcdd Ekspres trenlerde ise yemekli vagon vardır.

Turgutlu – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Turgutlu istasyon gişesinden, Fırat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Turgutlu – Çiğli Çalışan Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Turgutlu Tren saatleri? Bu garlardan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Turgutlu Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Çiğli Gardan İlk tren 08:09 saatinde ilk tren hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 05:19 saatinde hareket etmektedir.

Turgutlu Çiğli arası tren seferi var mı?

Turgutlu Çiğli Turgutlu Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı sefer düzenlenir.

Uşak Basmane Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Kmavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir