İzmir – Uşak Tren Saatleri

Uşak İzmir Arası Tren Saatleri

İzmir-UşakUşak-İzmir
07:40, 15:15, 19:5501:48, 06:20, 16:20
Uşak İzmir tren seferleri Temmuz 2021

İzmir Uşak İzmir Arası Mavi Tren ve İzmir Uşak Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Uşak-İzmir arası TCDD ye ait Ekspres ve Bölgesel trenler ile 3 sefer yapılmaktadır. İzmir Basmane garından ilk tren 07:40 saatinde, Uşak Tren istasyonundan ilk tren gece 01:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 216 km olup yaklaşık 6 saat sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25,00 TL dir.

İzmir – Uşak Tren fiyatları

  • İzmir Uşak Arası Mavi Tren Bilet: 25,5 TL
  • Mavi Tren Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 150 TL

UŞAK – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Uşak – İzmir trenle kaç saat Sürer?

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak İzmir Uşak Arası Trenle Yaklaşık 6 Saat sürmektedir. İzmir Uşak Trenle kaç km? Uşak İzmir Arası Tren mesafesi 216 km.

uşak tren istasyonu
Uşak İzmir Tren Yolu Güzergahı

Uşak – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 464 77 95 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri 7/24 saatleri arası Açıktır. Uşak Tren istasyonu telefonu 0 276 216 60 73 dır.

İzmir Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Uşak İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Tcdd Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Uşak İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

İzmir ve Uşak dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak İzmir Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak İzmir Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Uşak İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Uşak İzmir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Uşak Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kmavi treni

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

İzmir Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

İzmir Uşak Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
İzmir 07:40 15:15Uşak06:20 16:20
Çiğli08:10 15:45İnay06:50 16:49
Menemen08:28 16:01Ahmetler07:08 17:07
Emiralem08:36 16:09Eşme07:28 17:26
Ayvacık08:44 xArmutlu 07:37 17:35
Muradiye08:56 16:30Güneyköy07:45 17:41
Horozköy09:04 16:37Davutlar07:53 17:49
Manisa09:12 16:44İsmailbey08:07 18:03
Çobanisa09:27 16:59Konaklar08:18 18:13
Turgutlu09:41 17:13Ceber Kamara08:23 18:18
Urganlı09:53 17:24Gümüşçay08:27 18:22
Ahmetli10:01 17:32Killik08:31 18:26
Yaraşlı10:06 17:37Alaşehir08:42 18:35
Sart10:11 17:42Akkeçili08:47 18:41
Salihli10:20 17:50Piyadeler08:52 18:47
Gümüşçayı10:25 17:55Yeniköy D08:57 18:53
Kabazlı10:30 18:00Kavaklıdere09:02 18:58
Yeşilkavak10:34 18:04Köseali09:08 19:05
Köseali10:38 18:08Yeşilkavak09:12 19:10
Kavaklıdere10:44 18:14Kabazlı09:16 19:15
Yeniköy10:49 18:18Gümüşçayı09:21 19:21
Piyadeler10:54 18:23Salihli09:27 19:28
Akkeçili11:00 18:28Sart09:34 19:35
Alaşehir11:07 18:34Yaraşlı09:39 19:40
Killik11:15 18:42Ahmetli09:44 19:45
Gümüşçay11:19 18:46Urganlı09:54 19:53
Ceber Kamara11:23 18:51Turgutlu10:06 20:05
Konaklar11:29 18:57Çobanisa10:19 20:17
İsmailbey11:40 19:08Manisa10:35 20:33
Davutlar köyü11:52 19:21Horozköy10:40 20:38
Güneyköy11:59 19:28Muradiye10:47 20:45
Armutlu12:05 19:34Ayvacıkx 20:58
Eşme12:14 19:43Emiralem11:06 21:07
Ahmetler12:33 20:02Menemen11:17 21:18
İnay12:51 20:20Çiğli11:35 21:34
Uşak Varış13:19 20:48İzmir Varış12:01 22:00
İzmir Uşak Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir