Güney Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiMalatya KalkışTren Saati
Ankara11:20Malatya18:57
Kırıkkale13:17Hekimhan20:08
Yerköy15:13Sivas23:05
Şefeatlı15:59Şarkışla01:05
Kayseri18:57Kayseri03:17
Şarkışla20:59Şefaatlı06:09
Sivas22:35Yerköy07:02
Hekimhan01:59Kırıkkale09:01
Malatya Varış03:12Ankara Varış11:11

Güney Ekspresi Tren Saatleri Tren 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Güney Ekspresi Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 (TCDD)  nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.