Ankara Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Hızlı Tren Saatleri

Ankara Tren Seferleri

Güncel Ankara Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Gardan her gün 30 sefer yapılır. Ankara’dan kalkan ilk tren İstanbul yönüne gitmekte olup 06:05 saatinde hareket etmektedir.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
06:05İstanbul (Söğütlü Ç.)YHT Ankara İstanbul
06:25KaramanYHT Ankara Karaman
07:00İstanbul (Söğütlü Ç.)Ankara-İstanbul YHT
07:55PolatlıAnkara Polatlı
08:05EskişehirYHT Ankara Eskişehir
08:30İstanbul (Söğütlü Ç.)Ankara İstanbul YHT
09:10KonyaYHT Ankara Konya
09:45PolatlıAnkara Polatlı
09:50Söğütlüçeşme Ankara-İstanbul YHT
11:10İstanbul (Söğütlü Ç.)YHT Ankara İstanbul
11:20Tatvan GarVangölü Ekspresi
12:10İstanbul (Söğütlü Ç.)YHT Ankara İstanbul
12:15PolatlıAnkara Polatlı
12:30KonyaHızlı Tren Ankara Konya
13:10İstanbul (Söğütlü Ç.)YHT Ankara İstanbul
14:05İstanbul (Söğütlü Ç.)Ankara-İstanbul YHT
14:20KonyaAnkara-Konya YHT
14:50EskişehirYHT Ankara Eskişehir
15:20İstanbul (Halkalı)Ankara İstanbul Hızlı Tren
16:05PolatlıAnkara Polatlı
16:30KaramanYHT Ankara Konya
17:20İstanbul (Halkalı)Ankara-İstanbul YHT
17:45KonyaYHT Ankara Konya
17:55KarsDoğu Ekspresi
18:00PolatlıAnkara Polatlı
18:00EskişehirYHT Ankara Eskişehir
18:20İstanbul (Söğütlü Ç.)Ankara İstanbul
19:10Malatya4 Eylül Mavi
19:30İstanbul (Söğütlü Ç.)Hızlı Tren Ankara İstanbul
20:00İzmir (Basmane)İzmir Mavi
20:40KonyaYHT Ankara Konya
22:00İstanbul (Halkalı)Ankara Ekspresi

Ankara’dan Nerelere Tren seferleri var?

Şehir garından 4 Eylül Mavi, Ankara Ekspresi, Ankara Polatlı, Doğu Ekspresi, Güney Ekspresi, İzmir Mavi ile Akhisar, Bakırköy, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bismil, hızlı tren ile Bostancı, Bozüyük uğrar. Sonrasında Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Ergani, Erzincan, Erzurum, Gebze, Halkalı, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Kayseri, Kırıkkale,istasyonlarına uğrar. Devamında Konya, Kars, Kütahya, Manisa, Güney Ekspresi ile Malatya, Menemen, Muş, Pendik, Polatlı, Sakarya, Banliyö ile Sincan, devamında Sivas, Sivas, Soma, Tavşanlı’ya her gün çalışmaktadır.

Ankara Hızlı Tren Seferleri
Afyon Tren Saatleri
Akhisar Tren Saatleri
Sakarya Arifiye Tren Saatleri
Bakırköy Tren Saatleri
Balıkesir Tren Saatleri
Batman Tren Saatleri
Bilecik Tren Saatleri
Bismil Tren Saatleri
Bostancı Tren Saatleri
Bozüyük Tren Saatleri
Diyarbakır Tren Saatleri
Denizli Tren Saatleri
Elazığ Tren Saatleri
Eskişehir Tren Saatleri
Ergani Tren Saatleri
Erzincan Tren Saatleri
Erzurum Tren Saatleri
Gebze Tren Saatleri
Halkalı Tren Saatleri
İstanbul Tren Saatleri
İzmir Tren Saatleri
İzmit Tren Saatleri
Karaman Tren Saatleri
Kars Tren Saatleri
Kayseri Tren Saatleri
Kırıkkale Tren Saatleri
Konya Tren Saatleri
Kütahya Tren Saatleri
Manisa Tren Saatleri
Malatya Tren Saatleri
Menemen Tren Saatleri
Muş Tren Saatleri
Pendik Tren Saatleri
Polatlı Tren Saatleri
Sincan Tren Saatleri
Sivas Tren Saatleri
Soma Tren Saatleri
Tavşanlı Tren Saatleri

Popüler Tren Seferleri

Aktarmalı Tren ile gidilen şehirler

Tren Seferi olmayan şehirler

Samsun, Karabük, Bursa, Mersin, Antalya, İzmir, Adana, Afyon, Çiğli, Hızlı Tren, izmir,

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Hızlı Tren Garı 24 saat açıktır. Telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Ayıca Ankara tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara Hızlı Tren garı
Ankara Yht Gar

Ankara Garı’na ulaşım; Ankara tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Eti Mahallesi, Celal Bayar Bulvarı No:78, 06930 Çankaya/Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir