Ankara – Karabük Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara – Karabük Tren Saatleri

Sitemiz size en iyi Ankara – Karabük tren seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 218 km gibi kısa bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatleri kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Ankara – Karabük Arası Tren Var mı?

Henüz Ankara – Karabük arası direkt çalışan veya aktarmalı çalışan Ekspres sefer bulunmamaktadır. Ancak Ankara otogardan otobüs ile seyahat yapılabilir.

Ankara tren sefer saatleri ise, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır.

Ankara – Karabük Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

Ankara – Karabük Yolculuk Bilgileri
Garlar arası mesafe kaç km?218 km
İki istasyon arası kaç saat sürer?6 saat 22 dakika
Tren bileti nereden alınır?TCDD Tren Bileti Al
Telefon444 82 33

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

tren saatleri TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Karabük Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Karabük şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Karabük Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Ankara Karabük Tren
Ankara Karabük Güzergahı

Sitemiz size en iyi Ankara – Karabük Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Karabük’e tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir