Kırıkkale Ankara Tren Seferleri

Ankara – Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkale – Ankara Tren Saatleri

İstasyon KalkışıDoğu Ekspr Güney Ekspr4 Eylül MaviYht
Ankara>17:5511:2018:55x
Kırıkkale>06:4908:2704:15x
Ankara Kırıkkale Tren Seferleri Temmuz 2021

Kırıkkale Ankara Kırıkkale Arası Anahat Trenlerinden Doğu Ekspresi, 4 Eylül Mavi Treni, Güney Ekpresi Her gün Çalışmaktadır.

Ankara gardan İlk tren Güney Expresi 11:20 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale’den ise ilk tren Yine 4 Eylül Mavi 04:15 saatinde hareket etmektedir. Ankara Kırıkkale arasında günde 2 Tren karşılıklı sefer düzenler. iki şehir arası trenle 80 km dir yolculuk 1 saat sürmektedir. Trenlerde pulman yataklı ve kuşetli vagonlar bulunmaktadır. Yolculuğunuzun tren bilet fiyatı 13 TL dir.

Kırıkkale hızlı treni saat kaçta? Kırıkkale’ye hızlı tren seferi var mı? Hızlı tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ankara Kırıkkale tren güzergahı

Kırıkkale Ankara tren yolu güzergahı

Ankara ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer? 

Ankara Kırıkkale Ankara Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir.

Kırıkkale – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 80 Km olduğundan Anahat trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 2 dakika sürmektedir, Ankara-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kırıkkale Ankara Trenle kaç km? Ankara Kırıkkale Ankara Arası Tren mesafesi 80 km dir.

Ankara Kırıkkale Diğer Rota: 1 sa. 5 dk. (79,8 km), kalkış: Ankara Gar varış: Kırıkkale Garı

Kırıkkale ↔ Ankara Tren fiyatları:

Kırıkkale Ankara Tren fiyatları Aşağıya Çıkarılmıştır.

  • 4 Eylül Mavi Treni Pulman Tam bilet:13 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Doğu Ekspresi Tam bilet 13 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL 80 Çift Kişi 50 TL

ANKARA – KIRIKKALE YHT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Ankara Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır. Adresi, Kırıkkale Garı, Fabrikalar Mahallesi, Millet Blv. No:103, Kırıkkale Merkez/Kırıkkale

Ankara Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15/336 dır. Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Ankara Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Kırıkkale den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kırıkkale Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Kırıkkale den Geçen Anahat trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Kırıkkale Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Kırıkkale Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Kırıkkale Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Kırıkkale Tren saatleri?

Ankara Kırıkkale Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara gardan İlk tren 10:55 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale ise ilk tren 06:16 saatinde hareket etmektedir.

Doğu

Güney

4 eylül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir