Ankara > Batman Tren Saatleri 2024

Anasayfa » Ankara > Batman Tren Saatleri 2024

Ankara > Batman Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara > Batman Tren Saatleri ve bileti, garlar arası Kurtalan Ekspresi ile haftanın 5 günü tek sefer yapılmaktadır. Kurtalan Ekspresi Şehir garından pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri öğlen 11.20 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 24 saat 55 dakika sonra Batman Tren İstasyonuna varmaktadır.

Ankara >BatmanTrenSefer Günü
11:2012:46Kurtalan Ekspresipt,ç,p, c,ct

Ankara > Batman Trenle Kaç Saat?

Kurtalan Ekspresi ile tren yolculuğu bu gzergahta 24 saat 55 dakika sürer.

Ankara > Batman Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 385 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1555 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Batman Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara > Batman Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi trenleri ile haftanın 5 günü Tren seferi yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuBatman
Mesafe1104,1 km
Seyahat Süresi24s 55dk
Günlük Sefer Sayısı1 Sefer
En Popüler TrenKurtalan
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Batman Tren Güzergahı ve Durakları

Kurtalan Ekspresi şehir garından kalkış yapar ve devamında Kayaş > Lalabel > Elmadağ > Irmak’da durur. Sonrasında Yahşihan > Kırıkkale > Balışıh > Çerikli > Sekili > Yerköy > Karaosman > Caferli > Şefaatli > Sarıkent > Karasenir > Kanlıca’da durur. Devamında Yenifakılı > Himmetdede > Boğazköprü > Kayseri > Sarıoğlan > Karaözü > Yeniçubuk > Şarkışla > Hanlı > Bedirli > Sivas > Bostankaya’da durur. Devamında Tecer > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan > Malatya > Battalgazi > Fırat > Duruş > Kuşsarayı’da durur. Sonrasında Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı > Uluova > Kürk > Sivrice > Gölcük > Gezin > Maden > Sallar > Ergani > Diyarbakır’da durur. Devamında Bozdemir > Ulam > Bismil > Çöltepe > Salat İstasyonlarında duruş yaparak en son Batman şehir garında seferini tamamlar.

ankara batman tren
Batman Ankara güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD İşletmesi size en iyi Ankara – Batman Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, (0312) 309 05 15/336’dır. Batman’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir