Etiket arşivi: Ankara Tren Seferleri

Ankara – Polatlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Polatlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Polatlı Tren Saatleri ve bileti, Garlar arası her gün 22 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07.05 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 08.22’de Polatlı’ya varmaktadır.

Gar1 Tren2 Tren3 Tren
Ankara Kalkışx07:0509:45
Sincan05:5007:2510:03
Sazpınarı05:5407:2910:07
Esenkentx07:40x
Türkobası06:1007:4710:23
Malıköy06:1607:5310:28
Temelli06:2207:5910:34
Poyraz06:2708:0410:39
Yenidoğan06:3108:0810:43
Polatlı Varış06:4508:2210:57
Gar4 Tren5 Tren6 Tren
Ankara Kalkış12:1516:0517:50
Sincan12:3316:2418:08
Sazpınarı12:3716:2818:12
Esenkentxxx
Türkobası12:5316:4418:28
Malıköy12:5816:4918:33
Temelli13:0416:5518:39
Poyraz13:0917:0018:44
Yenidoğan13:1317:0418:48
Polatlı Varış13:2717:1819:02
Ankara >PolatlıTrenFiyat
06:2507:00YHT₺105,00
06:5007:25YHT₺105,00
07:0508:22Banliyö₺75,00
08:5009:25YHT₺105,00
09:1009:45YHT₺105,00
09:3010:05YHT₺105,00
09:4510:57Banliyö₺75,00
11:1011:45Hızlı Tren₺105,00
12:1512:50YHT₺105,00
12:1513:27Banliyö₺75,00
13:1013:45YHT₺105,00
15:1015:45YHT₺105,00
16:0517:18Banliyö₺75,00
16:4017:15YHT₺105,00
17:2017:55Hızlı Tren₺105,00
17:4518:20YHT₺105,00
17:5019:02Banliyö₺75,00
18:0018:35YHT₺105,00
18:2018:55YHT₺105,00
20:0021:03YHT₺105,00
20:3021:05Hızlı Tren₺105,00
21:1021:45Mavi Tren₺100,00
22:0023:03Ankara Ekspresi₺85,00

Ankara – Polatlı Trenle Kaç Saat?

İki istasyon arası en hızlı 35 dakika sürmektedir.

Ankara – Polatlı Tren bileti fiyatları

En ucuz tren bileti Banliyö tren olup ücreti 75 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Polatlı Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Polatlı Tren Seferleri 2024

Tren Gar’ları arası TCDD’ye ait Bölgesel, Mavi Trenler, Hızlı Trenler ve Ekspresi ile gün seferler yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır. Polatlı Taksi Numarası mutlaka ihtiyacınız olur.

Kalkış ŞehriAnkara
Varış ŞehriPolatlı
Mesafe95,9 km
Günlük Sefer Sayısı22
En Popüler TrenHızlı Tren
Bilet RezervasyonYHT
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYHT
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Polatlı Güzergahı ve Durakları

Hızlı Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Eryaman İstasyonunda duruş yaparak en son Polatlı şehir garında seferini tamamlar.

Ankara Polatlı Tren
Ankara Polatlı güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Polatlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Polatlı’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Erzurum Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Erzurum Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Erzurum Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın her günü tek sefer yapılmaktadır. Doğu Ekspresi istasyondan 17.55 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Erzurum’a varmaktadır.

Ankara >ErzurumTrenFiyat
17:5516:06Doğu Ekspresi₺355

Ankara – Erzurum trenle kaç saat?

Doğu Ekspresi ile tren yolculuğu bu güzergahta 22 saat 11 dakika sürer.

Ankara – Erzurum Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti ücreti 355 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Adana Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Erzurum Tren Seferleri 2024

İki şehir arası her gün TCDD’ye ait Doğu Ekspresi çalışmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Genellikle vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi bulunur. Doğu Ekspresinde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriAnkara
Varış ŞehriErzurum
Mesafe876,9 km
En Popüler TrenDoğu Ekspresi
Günlük Sefer Sayısı1 Sefer
Bilet RezervasyonDoğu Ekspresi
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Erzurum Arası Tren Güzergahı ve Durakları

Erzurum Doğu Ekspresi Treni, Ankara Şehir garından kalkış yapar. Devamında Kayaş, Elmadağ, Irmak, Kırıkkale Garı, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Sarıkent, Yenifakılı, Beydeğirmeni, Boğazköprü’de durur. Sonrasında Kayseri, Yeniçubuk, Şarkışla, Hanlı, Sivas, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Avşar, Güneş, Göçentaşı, Cürek, Demirdağ’da durur. Devamında Divriği, Kemaliye Çaltı, Adatepe, Pingen, Bağıştaş, İliç, Güllübağ, Yahşiler, Eriç, Kemah, Erzincan’da durur. Tanyeri, Demirkapı, Mercan, Çadırkaya, Erbaş, Karasu, Aşkale, Kandilli, Ilıca, İstasyonlarında durur. En son Erzurum şehir garında seferini tamamlar.

ankara erzurum tren
ankara erzurum güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Erzurum Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Erzurum’a tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Adana Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Adana Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Adana Tren Saatleri ve bileti. Garlar arasında haftanın her günü YHT ve Konya aktarmalı Toros Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Hızlı Tren istasyondan 12.20 saatinde kalkış yapıp aktarmalı bir yolculuktan sonra Adana’ya varmaktadır.

Ankara >AdanaTrenFiyat
12:2022:06YHT + Toros₺400

Ankara – Adana trenle kaç saat?

Konya Aktarmalı trenler ile yolculuk 9 saat 46 dakika sürmektedir.

Ankara – Adana Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 400 TL’dir. Bununla birlikte bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Adana Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Adana arası tren ile nasıl gidilir?

İki şehir arası direk tren seferi şimdilik yoktur. Ancak Ankara’dan Adana’yı birbirine bağlayan Konya garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Ankara’dan Konya’ya gitmelisiniz. Sonrasında Adana’ya giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla Ankara Konya Karaman ve Adana olacaktır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca hızlı trende yemekli olup ve yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kalkış ŞehriAnkara
AktarmaKonya
Varış ŞehriAdana
Mesafe688,9 km
En Popüler TrenYHT
Günlük Sefer Sayısı1 Sefer
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYHT
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Adana Güzergah ve Durakları

Konya Yüksek Hızlı Treni, Ankara Şehir garından kalkış yapar. Devamında Eryaman YHT Garı, Polatlı YHT Garı, Selçuklu YHT istasyonlarında duruş yaparak Konya garında seferini tamamlar. Moladan sonra Toros Ekspresine aktarma yaparak Çumra istasyonu, Arıkören, Karaman yht garı, Sudurağı, Ayrancı’da durur. Sonrasında Ereğli, Çakmak, Osmancık, Ulukışla, Gümüş, Çiftehan, Pozantı garı, Belemedik, Hacıkırı, Karaisalıbucağı, Kelebek’de durur. Devamında Durak, Yenice, Şehitlik, Şakirpaşa İstasyonlarında duruş yaparak en son Adana şehir garında seferini tamamlar.

Ankara Adana Tren
Ankara Adana Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Adana Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Adana’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Kayseri Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Kayseri Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün en az 2 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 11.20 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Kayseri’ye varmaktadır.

Ankara >KayseriSefer GünüTrenFiyat
11:2018:59Pzt,Çar, Per,Cu,CtsKurtalan₺185
11:2018:59Sa,PzVangölü₺185
17:5500:53Her günDoğu Ekspresi₺185
19:1002:13Per, Cts4 Eylül Mavi₺185

Kurtalan Ekspresi Ankara’dan Kayseri yönüne özellikle Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Vangölü Ekspresi Ankara’dan Kayseri yönüne özellikle Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

4 Eylül Mavi Treni Ankara’dan Kayseri yönüne özellikle Perşembe ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Ankara – Kayseri Trenle kaç saat?

Vangölü Ekspresi ile yolculuk 7 saat 41 dakika sürmektedir.

Ankara – Kayseri Tren bileti fiyatları

En ucuz tren biletini 185 TL’dir. Bunun yanında yataklı Tren kompartıman ücreti ise 1355 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kayseri Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Kayseri Tren Seferleri 2024

TCDD Anahat Trenlerinden 4 Eylül Mavi Treni, Doğu Ekspresi veya Güney Ekspresi trenleri çalışmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Güney Ekspresinde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuKayseri
Mesafe346,9 km
Günlük Sefer Sayısı3
En Popüler TrenDoğu Ekspresi
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonKurtalan, Vangölü
Yemekli VagonVar
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Kayseri Arası Tren Güzergahı ve Durakları

4 Eylül Mavi Treni, Ankara Şehir garından kalkış yapar. Devamında Kayaş, Elmadağ, Irmak, Kırıkkale, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Kanlıca, Yenifakılı, Paşalı, Boğazköprü İstasyonunda duruş yapar. En son Kayseri şehir garında seferini tamamlar.

Ankara Kayseri TRen
Ankara Kayseri güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Kayseri Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Kayseri’ye tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Sivas Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Sivas Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Sivas Hızlı Tren Saatleri ve Bileti, garları arası her gün 4 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 07.30 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Sivas’a varmaktadır.

Ankara >SivasTrenSefer GünüFiyat
07:3010:01YHTHer Gün₺475
11:2022:48KurtalanPzt,Çar, Per,Cu,Cts₺225
11:2022:48VangölüSa,Pz₺225
14:0016:31Hızlı TrenHer Gün₺475
17:5504:49Doğu EkspresiHer Gün₺225
18:3021:01Ankara SivasHer Gün₺475
19:1006:07Mavi TrenPer, Cts₺225

Kurtalan Ekspresi Ankara’dan Sivas yönüne özellikle Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Vangölü Ekspresi Ankara’dan Sivas yönüne özellikle Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

4 Eylül Mavi Treni Ankara’dan Sivas yönüne özellikle Perşembe ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Ankara – Sivas Trenle Kaç Saat?

İki şehir arası 405 km olup Tren Kalkıştan itibaren 2 Saat 35 dakika sonra Sivas Tren İstasyonuna ulaşmaktadır.

Ankara – Sivas Hızlı Tren bileti fiyatları

En ucuz Hızlı tren bileti 475 TL’dir. Bununla birlikte yataklı tren kompartıman ücreti 1395 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sivas Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim  %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Sivas Hızlı Tren Seferleri 2024

Sivas’a Anahat Trenlerinden 4 Eylül Mavi, Güney Ekspresi, Doğu Ekspresi ve hızlı trenler ile özellikle her gün seferler yapılmaktadır. Üstelik Hızlı Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Özellikle Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Güney Ekspresinde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuSivas
Mesafe440,9 km
Günlük Sefer Sayısı7 Sefer
En Popüler TrenHızlı Tren
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonKurtalan, Vangölü
Yemekli VagonVar
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Sivas Arası Tren Güzergahı ve Durakları

Sivas Treni, Ankara Şehir garından kalkış yapar ve devamında Elmadağ, Kırıkkale, Yerköy, Yozgat’da durur. Devamında Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli istasyonlarında duruş yaparak en son Sivas YHT garında seferini tamamlar.

Ankara Sivas Tren
Sivas Ankara Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Sivas Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Sivas’a tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – İzmir Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – İzmir Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – İzmir Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 06.00 saatinde kalkış yapıp aktarmalı bir yolculuktan sonra İzmir’e varmaktadır.

Ankara >İzmirTrenFiyat
06:0019:13YHT+ Ege Ekspresi₺525
20:0009:25Mavi Tren₺425

Ankara – İzmir Trenle kaç saat?

Anahat tren ile yolculuk 12 saat 37 dakika sürmektedir.

Ankara – İzmir Hızlı Tren Bileti fiyatları

En ucuz hızlı tren bileti 425 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 895 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İzmir Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – İzmir Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Mavi Tren çalışmaktadır. Bu tren her gün iki şehir arasında karşılıklı hizmet vermektedir. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriAnkara
Aktarma ŞehriEskişehir
Varış Şehriİzmir
Mesafe587,9 km
Günlük Sefer Sayısı2 Sefer
En Popüler TrenYHT
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonMavi Tren
Yemekli VagonYHT, Mavi
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – İzmir Tren Güzergahı ve Durakları

İzmir Treni, Ankara Şehir garından kalkış yapar. Devamında Sincan, Polatlı, Beylikköprü, Biçer, Yunusemre, Beylikova, Alpu, Eskişehir, Alayunt, Kütahya, Tavşanlı, Demirli’de durur. Sonrasında Balıköy, Dursunbey, Balıkesir, Savaştepe, Soma, Kırkağaç, Akhisar, Saruhanlı, Manisa, Muradiye, Ayvacık, Emiralem’de durur. Devamında Menemen, Çiğli, istasyonlarında duruş yaparak en son İzmir Basmane garında seferini tamamlar.

Ankara İzmir Tren
Ankara izmir güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – İzmir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. İzmir’e tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Konya Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Konya Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Konya Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Bu güzergahta her gün 6 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 06.25 saatinde kalkış yapıp, keyifli bir yolculuktan sonra Konya’ya varmaktadır.

Ankara >KonyaTrenFiyat
06:2508:12YHT₺200,00
09:1010:57YHT₺200,00
12:2014:06YHT₺200,00
16:4018:27Hızlı Tren₺200,00
18:0519:51Hızlı Tren₺200,00
21:1022:56YHT₺200,00

Ankara – Konya Hızlı Trenle kaç Saat?

Hızlı Trenler ile tren yolculuğu 1 saat 46 dakika sürmektedir.

Ankara – Konya Hızlı Tren bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 200 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Konya Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim  %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Konya Yüksek Hızlı Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta özellikle Tcdd’ye ait hızlı tren setleri çalışmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Hızlı trenlerde bunun yanında pulman ve yemekli vagon seçenekleri vardır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuKonya
Mesafe271,1 km
Günlük Sefer Sayısı7 Sefer
En Popüler TrenYHT
Bilet RezervasyonHızlı Tren
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonVar
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Konya YHT Güzergahı

Konya Treni; Ankara garından kalkış yapar ve devamında Eryaman YHT Garı, Polatlı YHT Garında durur. Sonrasında Selçuklu YHT Garı istasyonlarında duruş yaparak en son Konya YHT garında seferini tamamlar.

Ankara Konya Hızlı Tren
Konya Ankara Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Konya Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Konya’ya tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Eskişehir Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Eskişehir Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Eskişehir Hızlı Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün 17 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 06.00 saatinde kalkış yapıp, keyifli bir yolculuktan sonra Eskişehir’e varmaktadır.

Ankara >EskişehirTrenFiyat
06:0007:18YHT₺225,00
06:5008:11YHT₺225,00
08:0009:18Hızlı Tren₺225,00
08:5010:11Hızlı Tren₺225,00
09:3010:51Hızlı Tren₺215,00
11:1012:31YHT₺225,00
12:0513:24YHT₺225,00
13:1014:31YHT₺225,00
14:0015:18Hızlı Tren₺225,00
15:1016:31YHT₺225,00
16:3017:48YHT₺225,00
17:2018:41YHT₺225,00
17:5019:11Hızlı Tren₺215,00
18:2019:41Hızlı Tren₺225,00
19:3020:48YHT₺225,00
20:0023:15Mavi Tren₺180,00
22:0001:04Ankara Ekspresi₺160,00

Ankara – Eskişehir trenle kaç saat sürer?

Hızlı Trenler ile yolculuk 1 saat 16 dakika sürmektedir.

Ankara – Eskişehir Arası Tren Bileti Fiyatları

En ucuz hızlı tren bileti 225 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Eskişehir Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – Eskişehir Arası Hızlı Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait YHT, Ekspres ve Mavi tren ile genellikle her gün seferler yapılmaktadır. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Mavi ve Ekspres trenlerde bunun yanında yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuEskişehir
Mesafe236,9 km
Günlük Sefer Sayısı19 Sefer
En Popüler TrenYHT
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonMavi, Ankara Eksp
Yemekli VagonMavi, Ankara Eksp
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Eskişehir Arası Hızlı Tren Güzergah Ve Durakları

Eskişehir Treni; Ankara garından kalkış yapar. Devamında Eryaman YHT Garı, Sincan Tren istasyonu, Polatlı YHT Garı istasyonlarında duruş yaparak en son Eskişehir yht garında seferini tamamlar.

Ankara Eskişehir Hızlı Tren
Eskişehir Ankara Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Eskişehir Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Eskişehir’e tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – İstanbul Hızlı Tren Hareket Saatleri

Güncel Ankara – İstanbul Hızlı Tren Saatleri ve Bileti; Garlar arasında her gün 14 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 06.00 saatinde kalkış yapıp, keyifli bir yolculuktan sonra İstanbul Söğütlüçeşme‘ye varmaktadır.

Ankara >İstanbulTrenFiyat
06:0010:07YHT₺430,00
06:5011:12YHT₺430,00
08:0012:21YHT₺430,00
08:5013:13YHT₺430,00
11:1015:43Hızlı Tren₺430,00
12:0516:27Hızlı Tren₺430,00
13:1017:43Hızlı Tren₺430,00
14:0018:18Hızlı Tren₺430,00
15:1019:53Hızlı Tren₺430,00
16:3020:52YHT₺430,00
17:2021:41YHT₺430,00
18:2022:43YHT₺430,00
19:3023:46YHT₺430,00
22:0005:56Ankara Ekspresi₺350,00

Ankara – İstanbul Arası Trenle Kaç Saat?

Hızlı tren ile Ankara Söğütlüçeşme arası yolculuk 4 saat 9 dakika sürmektedir.

Ankara – İstanbul Yüksek Hızlı Tren Bileti Fiyatları

En ucuz hızlı tren bileti 430 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1475 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İstanbul Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim  %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Ankara – İstanbul Hızlı Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait YHT hızlı tren ve ekspres trenler ile her gün seferler yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda genellikle WC, klima ve elektrik prizi vardır. Bunun yanında Ankara Ekspresinde yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuİstanbul
Mesafe450,9 km
Günlük Sefer Sayısı14 Sefer
En Popüler TrenYHT
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonAnkara Ekspresi
Yemekli VagonAnkara Ekspresi
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – İstanbul Tren Güzergahı ve Durakları

İstanbul Hızlı Treni; Ankara garından kalkış yapar. Devamında Eryaman Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye’de durur. Sonrasında İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy istasyonlarında duruş yapar. En son İstanbul Halkalı istasyonunda seferini tamamlar.

Ankara istanbul Hızlı Tren
ankara istanbul güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – İstanbul Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. İstanbul’a tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ankara – Yerköy Tren Saatleri

Anasayfa » Ankara Tren Seferleri

Ankara – Yerköy Tren Kalkış Saatleri

Güncel Ankara – Yerköy – Ankara arası tren Saatleri ve bileti. Garlar arasında her gün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. İlk tren istasyondan 03.30 saatinde kalkış yapıp hareketinden 3 saat 53 dakika sonra Ankara’ya varmaktadır.

Ankara >YerköyTren AdıFiyat
11:2015:17Güney₺155,00
17:5521:34Doğu Ekspresi₺155,00
19:1022:51Mavi (Pe, Cts)₺155,00
Yerköy >AnkaraTrenFiyat
03:3007:23Mavi (Pts,Cts)₺155,00
05:5109:39Doğu Ekspresi₺155,00
08:0611:56Güney Ekspresi₺155,00

4 Eylül Mavi Treni Ankara’dan Yerköy yönüne özellikle Perşembe ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Dönüş için 4 Eylül Mavi Treni Yerköy’den Ankara yönüne özellikle Pazartesi ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Yerköy – Ankara Trenle Kaç Saat?

Anahat Trenler ile tren yolculuğu 3 saat 53 dakika sürmektedir.

Yerköy – Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz hızlı tren bilet ücreti 155 TL’dir. Ayrıca tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Yerköy – Ankara Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait Doğu Ekspresi, Güney Ekspresi ve 4 Eylül Mavi Treni ile her gün seferler yapılmaktadır. Anahat Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Güney ekspres treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış İstasyonuAnkara
Varış İstasyonuYerköy
Mesafe185,1 km
Günlük Sefer Sayısı3 Sefer
En Popüler TrenDoğu Eksp
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonKurtalan, Vangölü
Yemekli VagonVar
FirmaTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Ankara – Yerköy Arası Tren Güzergah ve Duraklar

4 Eylül Mavi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Çerikli > Kırıkkale > Irmak > Elmadağ > Kayaş İstasyonlarında duruş yaparak en son Ankara şehir garında seferlerini tamamlar.

Güzergah Ankara Yerköy
Güzergah Ankara Yerköy

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Ankara – Yerköy Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Ankara Tren Garı 06.00 – 22.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu (0312) 309 05 15/336’dır. Yerköy’e tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.