Kayseri > Diyarbakır Tren Saatleri

Anasayfa » Kayseri > Diyarbakır Tren Saatleri

Kayseri > Diyarbakır Tren Kalkış Saatleri

Güncel Kayseri > Diyarbakır Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın 5 günü 1 sefer yapılmaktadır. Kurtalan Ekspresi 19.17 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 14 saat 50 dakika sonra Diyarbakır’a varmaktadır.

Kayseri >DiyarbakırSefer GünüTrenFiyat
19:1710:07Pzt,Ç,Pe, Cu,CtsKurtalan₺245

Kurtalan Ekspresi Kayseri’den Diyarbakır yönüne özellikle Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Kayseri > Diyarbakır Trenle Kaç Saat?

Kurtalan Ekspresi ile yolculuk bu güzergahta yalnız 14 saat 50 dakika sürer.

Kayseri > Diyarbakır Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 245 TL’dir. Kurtalan Ekspresi Yataklı Vagon fiyatı ise 1415 TL’dir. Ayrıca indirim oranları yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Diyarbakır Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kayseri > Diyarbakır Arası Tren Seferleri 2024

Kayseri’den Diyarbakır’a TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi ile haftanın beş günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Kurtalan Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriKayseri
Varış ŞehriDiyarbakır
Mesafe562,3 km
En Popüler TrenKurtalan
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Kayseri – Diyarbakır Arası Güzergah ve Durakları

Güney Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Sarıoğlan > Karaözü > Yeniçubuk’da durur. Sonrasında Şarkışla > Hanlı > Bedirli > Sivas > Bostankaya > Tecer > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan’da durur. Devamında Malatya > Battalgazi > Fırat > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı > Uluova > Kürk > Sivrice > Gölcük’de durur. Sonrasında Gezin > Maden > Sallar > Ergani İstasyonlarında duruş yaparak en son Diyarbakır şehir garında seferini tamamlar.

Kayseri Diyarbakır Tren
Diyarbakır kayseri güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Kayseri – Diyarbakır Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Kayseri Tren Garı genellikle 01:00 – 23.59 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0352 2311313‘dür. Diyarbakır’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edeblirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir