Kayseri > Diyarbakır Tren Saatleri

Anasayfa » Kayseri > Diyarbakır Tren Saatleri

Kayseri > Diyarbakır Tren Kalkış Saatleri

Güncel Kayseri > Diyarbakır Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın 5 günü TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi Treni ile tek sefer yapılmaktadır. Tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 19.26 saatinde kalkış yapıp ertesi sabah 10.11 saatinde Diyarbakır’a varmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiTren AdıSefer Günü
19:2610:11Kurtalan Ekspresipt,ç,p,c,ct

Kayseri > Diyarbakır Trenle Kaç Saat?

Kurtalan Ekspresi ile yolculuk bu güzergahta yalnız 14 saat 45 dakika sürer.

Kayseri > Diyarbakır Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 245 TL’dir. Kurtalan Ekspresi Yataklı Vagon fiyatı ise 1415 TL’dir. Ayrıca indirim oranları yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Diyarbakır Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Kayseri > Diyarbakır Arası Tren Seferleri Var mı?

Kayseri’den Diyarbakır’a TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi ile haftanın beş günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Kurtalan Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
562 km14s 45dk1 Sefer
varvarvar

Kayseri – Diyarbakır Arası Güzergah ve Durakları

Güney Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Sarıoğlan > Karaözü > Yeniçubuk > Şarkışla > Hanlı > Bedirli > Sivas > Bostankaya > Tecer > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan > Malatya > Battalgazi > Fırat > Duruş > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı > Uluova > Kürk > Sivrice > Gölcük > Gezin > Maden > Sallar > Ergani > Duruş İstasyonlarında duruş yaparak en son Diyarbakır şehir garında seferini tamamlar.

Kayseri Diyarbakır Tren
Diyarbakır kayseri güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Kayseri Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0352 2311313‘dür. Ayrıca Diyarbakır’a tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir