Sivas Ankara Tren Seferleri

Ankara – Sivas Hızlı Tren Saatleri

Sivas – Ankara Tren Saatleri

Tren AdıAnkara-SivasSivas-Ankara
YHT07:20, 17:4508:15, 18:50
4 Eylül18:5519:15
Doğu17:5521:45
Güney11:2022:50
Sivas Ankara Tren seferleri ve Saatleri Temmuz 2021

Sivas Ankara arası Hızlı tren Seferleri 4 Eylül 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı teşrifleri ile hizmete sokulacaktır. 5 gün deneme sürüşünden sonra günde 2 sefer gidiş ve gelişli seferlerine başlayacaktır. Hızlı trenin çalışacağı sefer saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Konu ile ilgili resmi aşağıdadır.

Sivas Ankara Sivas Arası  Anahat Trenlerinden 4 Eylül Mavi treni, Güney Ekspresi, Doğu Ekspresi ve YHT Treni Çalışır.

Ankara şehir garından 11:20 saatinde Güney Ekspresi hareket etmekte olup, Sivas istasyonundan ise 4 Eylül Mavi treni19:15 saatinde hareket etmektedir.

Sivas Ankara tren seferleri yaklaşık 10 saat 5 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait Doğu expresi ve Güney ekspresi ve 4 Eylül treni ile 3 sefer yapılmaktadır. Expres Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 29 TL dir.

Sivas Ankara hızlı treni saat kaçta? Ankara’dan Sivas’a hızlı tren seferi var mı? Hızlı tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ankara Sivas YHT güzergahı

Sivas Ankara hızlı tren güzergahı
Sivas Ankara tren yolu güzergahı

Sivas – Ankara Tren fiyatları

  • Yht pulman Tam bilet
  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 29 TL
  • Güney Ekspresi Pulman Tam 29 TL
  • Güney Ekspresi Treni Kuşetli 47 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi 94  TL  Çift Kişi 64 TL

ANKARA – SİVAS DOĞU EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer? 

Sivas Ankara Arası Trenle Yaklaşık 10 Saat sürmektedir. Sivas Ankara Trenle kaç km ? Ankara Sivas Arası Tren mesafesi 448 km dir.

Sivas – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Sivas arası Tren yolu mesafesi 448 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 44 dakika sürmektedir, Ankara-Sivas tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Sivas tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Sivas Diğer Rota: 5 sa. 4 dk. (438 km), kalkış: Ankara Gar varış: Sivas Tren Garı

Sivas Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır. Sivas Tren Garı, Gültepe Mahallesi, Sivas Merkez/Sivas

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu?0 312 309 05 15/336 dır. Adresi Ankara Gar, Doğanbey, Ankara Gar No:1, Altındağ/Ankara

Sivas Tren Garı

Ankara Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Ankara Tren istasyonuna her gün Karşılıklı tren seferleri düzenlenir. Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ankara Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Sivas dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Sivas gardan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Ankara treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara şehir garı tren seferleri

Ankara Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Sivas Tren saatleri?

Ankara Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Sivas istasyonundan ise ilk tren 20:45 saatinde hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Güney Ekspresi

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir