İzmir Ankara Tren Seferleri

Ankara – İzmir Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Ankara↓21:00
Sincan21:26
Polatlı22:10
Eskişehir00:20
Kütahya01:29
Tavşanlı02:17
Balıkesir05:33
soma06:09
Akhisar08:02
Manisa08:54
Menemen09:41
Çiğli09:59
İzmir Varış10:26
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel 2022

Ankara – İzmir Tren Seferleri

Ankara Tren Garından İzmir Tren Garına her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılır. Ankara’dan tren akşam saat 21:00’da kalkış yapıp, saat 10:26’da İzmir’e varmaktadır. İzmir’den ise ilk tren akşam saat 19:05’de kalkış yapıp, saat 08:50’de Ankara’ya varmaktadır.

Ankara – İzmir Tren ile kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 824 km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 13 saat 26 dakika sürmektedir.

Ankara – İzmir Tren fiyatları

  • Mavi Treni Pulman Tam bilet: 87 TL
  • Mavi Treni Yataklı Vagon: 277 TL
trensaat.com

Ankara – İzmir Tren Bileti İndirimi Hesapla

Ankara İzmir TCDD tren biletlerine sosyal indirim %15, 65+ ve 7-12 yaş aralığına indirim ise % 50 uygulanır.

Ankara – İzmir Tren Var mı?

Ankara – İzmir Tren Garları arası TCDD’ye ait İzmir Mavi tren seti çalışmaktadır. Bu tren her gün iki şehir arasında karşılıklı hizmet vermektedir. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Ankara İzmir tren güzergah

Ankara izmir tren yolu güzergahı

Ankara Tren Garı Çalışma Saatleri

Ankara tren istasyonu gün içinde 7/24 saatleri arasında hizmet vermektedir. Gar Telefon Numarası: 0312 3090515’dir. Adresi, Eti Mahallesi, Celal Bayar Bulvarı No:78, 06930 Çankaya/Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.