Sivas – Kırıkkale Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Sivas ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Sivas
Kalkış
Tren
Adı
Kırıkkale
Kalkış
Tren
Adı
20:45Vangölü12:54Vangölü
21:20Doğu19:45Doğu
kIRIKKALE Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Sivas Kırıkkale Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi, Güney Kurtalan ve Doğu Ekspresi Treni Çalışır.

Sivas Kırıkkale arası TCDD ye ait Van Gölü ve Doğu Ekspresi günlük karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Sivas tren istasyonundan ise ilk tren 20:45 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 510 km olup yaklaşık 8s:20dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 22 tl dir.

Güney Kurtalan Ekspresi Kırıkkale Sivas Kırıkkale arasında haftanın 5 günü Çalışır Kırıkkale dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Sivas dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Kırıkkale Sivas arasında haftada 2 gün işler Kırıkkale dan Salı Pazar Sivas dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer?

 Sivas Kırıkkale Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Kırıkkale Trenle kaç km? Kırıkkale Sivas Arası Tren mesafesi 510 km dir.

Kırıkkale – Sivas tren ile kaç saat sürer? Sivas – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 510 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Sivas-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Sivas ↔ Kırıkkale Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 22 TL
  • Güney ve Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi 91 TL  Çift Kişi 61 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 11 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 17 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kırıkkale Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Kırıkkale Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  2 Tren seferleri düzenlenir.

Sivas Kırıkkale Tren Yolu Güzergahı

Kırıkkale Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00  Saatleri Arası Açıktır. Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Kırıkkale – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kırıkkale ve Sivas’dan geçen tüm Ekspres Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Sivas – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kırıkkale ve Sivas’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Sivas – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kırıkkale – Sivas Tcdd Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Kırıkkale – Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Kırıkkale veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Ekspres Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Kırıkkale – Sivas Tren saatleri?

Kırıkkale Sivas Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Sivas tren istasyonundan ise ilk tren 20:45 saatinde hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkars
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:45Erzurum11:42
Kayseri01:13Erzincan15:39
Sivas04.40Divriği18:47
Divriği07:47Sivas21:20
Erzincan10:56Kayseri01:14
Erzurum15:15Kırıkkale06:28
Kars Varış18:55Ankara Varış08:26
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Vangölü Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir