Sivas – Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkale-Sivas Tren Saatleri

GarDoğu Ekspresi4 Eylül MaviGüney Ekspre
Sivas22:2519:5422:50
Kırıkkale19:4720:5313:21
Kırıkkale sivas tren saatleri temmuz 2021

Sivas Kırıkkale Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Ekspresi, 4 eylül Mavi Treni ve Doğu Ekspresi Treni Çalışır.

Sivas Kırıkkale arası TCDD ye ait Güney, 4 eylül ve Doğu Ekspresi günlük karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan İlk tren 13:21 saatinde hareket etmektedir. Sivas tren istasyonundan ise ilk tren 19:54 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 510 km olup yaklaşık 8 saat 20dk sürmektedir. Güney Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25 tl dir.

Kırıkkale – Sivas trenle kaç saat Sürer?

 Sivas Kırıkkale Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Sivas Kırıkkale Trenle kaç km? Kırıkkale Sivas Arası Tren mesafesi 510 km dir.

Kırıkkale – Sivas tren ile kaç saat sürer? Sivas – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 510 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Sivas-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Sivas – Kırıkkale Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 25 TL
  • Güney Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Güney Ekspresi Treni Kuşetli 36 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi 91 TL  Çift Kişi 193 TL

SİVAS – KIRIKKALE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Kırıkkale Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  2 Tren seferleri düzenlenir.

Sivas Kırıkkale Tren Yolu Güzergahı

Kırıkkale Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00  Saatleri Arası Açıktır. Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Kırıkkale – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kırıkkale ve Sivas’dan geçen tüm Ekspres Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Sivas – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kırıkkale ve Sivas’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Sivas – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kırıkkale – Sivas Tcdd Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır..

Kırıkkale – Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Kırıkkale veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Ekspres Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Kırıkkale – Sivas Tren saatleri?

Kırıkkale Sivas Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Sivas tren istasyonundan ise ilk tren 20:45 saatinde hareket etmektedir.

4 eylül

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Doğu Ekspresi

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Güney Ekspresi

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir