Kayseri – Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkale – Kayseri Tren Saatleri

Tren AdıKırıkkale kalkışKayseri kalkış
Doğu Eksp19:4701:29
4 Eylül Mavi20:5323:10
Güney Eksp13:2103:07
Kayseri Kıkıkkale Tren seferleri Temmuz 2021

Kırıkkale Kayseri arası TCDD ye ait Doğu ve Güney Ekspresi ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kayseri Gardan İlk tren 01:29 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale tren istasyonundan ise ilk tren 13:21 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 288 km olup yaklaşık 4s:49dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21,50 TL

Kırıkkale Kayseri Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden Doğu Ekspresi ve Güney Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır.

Kırıkkale ↔ Kayseri Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Treni Pulman Tam 21 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 21 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  86 Çift Kişi  189 TL

KIRIKKALE – KAYSERİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Kayseri Tren yolu güzergahı

Kayseri ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer? 

Kırıkkale Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 5 Saat sürmektedir. Kırıkkale Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Kırıkkale Arası Tren mesafesi 288 km dir.

Kayseri – Kırıkkale tren ile kaç saat sürer ? Kırıkkale – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 288 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 1 dakika sürmektedir, Kırıkkale-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kırıkkale – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 2 Tren seferleri düzenlenir.

Kayseri Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15 dır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır. Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Kayseri – Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kayseri ve Kırıkkale den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kırıkkale – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kayseri ve Kırıkkale’den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kayseri – Kırıkkale Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Kırıkkale Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Kayseri veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Kırıkkale Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Kayseri – Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Kırıkkale Tren saatleri?

Kayseri Kırıkkale Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri Gardan İlk tren 00:38 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale tren istasyonundan ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir.

4 eylül

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Doğu Ekspresi

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Güney Ekspresi

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir