Malatya – Sivas Tren Saatleri

Sivas-Malatya Tren Saatleri

Tren AdıSivas KalkışMalatya Kalkış
4 Eylül19:5415:30
Güney eksp22:2518:51
Sivas malatya tren saatleri temmuz 2021

Sivas Malatya Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Güney Ekspresi ve 4 Eylül Mavi Treni Çalışır. Güney Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya’dan İlk tren 15:30 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise ilk tren 19:54 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 252 km olup yaklaşık 4 saat 8 dk sürmektedir. Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21 tl dir.

Malatya ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer? 

Sivas Malatya Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Sivas Malatya Trenle kaç km? Malatya Sivas Arası Tren mesafesi 252 km dir.

Sivas ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Güney Ekspresi Pulman Tam 21 TL
  • Güney Ekspresi Treni Kuşetli 31 TL
  • Güney Ekspresi Treni Yataklı Çift Kişi 191 TL
  • 4 Eylül Mavi Treni Pulman Bilet fiyatı 21 TL

SİVAS – MALATYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Malatya Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Sivas tren istasyonu

Malatya Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Malatya ve Sivas’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Sivas’dan Geçen Güney Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Malatya Sivas Tcdd Güney trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Malatya Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Güney Ekspres trenidir. Malatya veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Malatya Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Malatya Sivas Tren saatleri?

Malatya Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Malatya’dan İlk tren 16:45 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise ilk tren 21 25 saatinde hareket etmektedir.

4 eylül

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Temmuz 2021

güney

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir