ankara akhisar tren

Akhisar – Ankara Tren Saatleri

Ankara-Akhisar Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Akhisar Ankara Akhisar Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Ankara şehir garından mavi tren 20:58 saatinde, Akhisar istasyonundan ise mavi tren 20:06 saatinde hareket etmektedir. Akhisar-ankara arası yolculuk süresi 11 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 56 Tl den başlamaktadır. Akhisar treni saat kaçta?, Ankara’ya tren seferleri var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Akhisar – Ankara Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 56 TL

AKHİSAR – ANKARA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara ↔ Akhisar trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 11 Saat sürmektedir. Tren yolu mesafesi 404 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 13 dakika sürmektedir, Ankara-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Akhisar Tren istasyonu telefonu 0236 4141714 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi Akhisar Tren Garı, TCDD AKHİSAR YENİ TREN GARI, Atatürk, 45215 Akhisar/Manisa

Ankara Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15/336 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Ankara Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Akhisar dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Akhisar den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Ankara treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Akhisar Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Ankara veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Akhisar Mavi Tren saatleri?

Ankara Akhisar Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise ilk tren 03:08 saatinde hareket etmektedir.

Tren Saatleri Sonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir