menemen akhisar treni

Akhisar – Menemen Tren Saatleri

Menemen Akhisar tren saatleri

Kalkış GarıTren saatleri
Menemen07:26, 19:25
Akhisar07:28, 16:45
Menemen Akhisar tren seferleri Eylül 2021

Menemen şehir garından ilk kalkan tren Ege Ekspresi olup 07:26 saatinde hareket etmektedir. Akhisar istasyonundan ise ilk tren mavi tren olup 07:28 saatinde hareket etmektedir. iki istasyon arası karşılıklı TCDD bölgesel tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Akhisar menemen tren seferleri 2 saat 2 dk sürmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 13 TL dir.

Menemen treni saat kaçta? Akhisar tren seferleri var mı? Ege Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Akhisar Menemen Tren Güzergahı

Menemen Akhisar Tren yolu Güzergahı

Akhisar ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

Akhisar – Menemen tren ile kaç saat sürer? Menemen – Akhisar arası Tren yolu mesafesi 70 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 21 dakika sürmektedir, Menemen-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Akhisar tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Menemen – Akhisar Tren fiyatları

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Akhisar Menemen Trenlerinde Yataklı vagonları bulunmaktadır. Yatağına yatıp rahat bir yolculuk yapabilirsiniz

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır Adresi, Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Akhisar Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Akhisar Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi, Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Menemen Akhisar Trenle kaç km? Akhisar Menemen Arası Tren mesafesi 69.7 km 43.3 mil

Menemen tren istasyonu

Menemen Akhisar en hızlı rota: 1 sa. 8 dk. (84,0 km) kalkış: Tcdd Akhisar varış: Menemen

Akhisar Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akhisar ve Menemen den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen Akhisar tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akhisar ve Menemen den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen Akhisar treninde yemekli vagon bulunur mu?

Akhisar Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akhisar Menemen Tcdd Anahat mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akhisar Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Akhisar veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akhisar Menemen Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Akhisar Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akhisar Menemen Tren saatleri?

Akhisar Menemen Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Menemen şehir garından ilk tren 06:52 saatinde hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise ilk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir