Erzurum Ankara Tren Seferleri

Ankara – Erzurum Tren Saatleri

Erzurum-Ankara Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Erzurum Ankara Arasında Doğu Ekspresi treni çalışmaktadır.

Ankara gardan Doğu Ekspresi 17:55 saatinde hareket etmektedir. Erzurum gardan ise ilk tren 11:50 saatinde hareket etmektedir. Erzurum Ankara tren seferleri yaklaşık 20 saat 17 dk sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD ye ait Doğu ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Doğu Ekspresi Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 47 TL dir.

Erzurum treni saat kaçta? Ankara’dan Erzurum’a tren seferi var mı? Doğu ekspres tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Erzurum Garından Ankara tren istasyonuna ve Ankara Garından Erzurum Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Erzurum Ankara Treninde Pulman Kuşetli ve Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Erzurum Ankara trenle kaç saat Sürer?

Ankara Erzurum Trenle kaç km ? şehirler Arası Tren mesafesi 1150 km dir. İstasyonlar Arası Trenle Yaklaşık 20 Saat sürmektedir.

Erzurum – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Erzurum arası Tren yolu mesafesi 1150 Km olduğundan Doğu Ekspresi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 20 saat 1 dakika sürmektedir, Ankara-Erzurum tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Erzurum tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Erzurum diğer rota: 10 sa. 10 dk. (877 km), kalkış: Ankara Gar varış: Erzurum Gar

Ankara Erzurum Tren fiyatları:

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 47 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 55 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Çift Kişi TL

ANKARA – ERZURUM DOĞU EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Erzurum Tren garı çalışma saatleri : 08:00 18:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 442 234 95 32 dır Adresi, Erzurum Gar, Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi, İstasyon Myd. Yakutiye/Erzurum

erzurum tren istasyonu

Ankara Erzurum arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Erzurum’dan geçen Doğu Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi Doğu ekspresi ile seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Ankara Erzurum tren güzergahı

Erzurum Ankara tren yolu güzergahı

Erzurum Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Erzurum dan Geçen Doğu ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Erzurum Ankara treninde yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Erzurum Doğu ekspresinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Erzurum Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Erzurum tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Doğu Ekspres trenidir. Ankara veya Erzurum istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Erzurum Tcdd Doğu ekspresi de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Erzurum Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Erzurum Doğu Ekspresi Tren saatleri?

Ankara Erzurum Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara gardan Doğu Ekspresi 17:55 saatinde hareket etmektedir. Erzurum gardan ise ilk tren 11:42 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir