Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Arifiye Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Gardan her gün 35 sefer yapılır. Arifiye’den kalkan ilk tren Ankara yönüne gitmekte olup sabaha karşı saat 00:58’de kalkış yapmaktadır.

Arifiye KalkışTren AdıSon İstasyon
00:58Ankara EkspresiAnkara Gar
03:59Ankara EkspresiHalkalı
06:03Ada BölgeselGebze
07:13Ada Bölgesel Gebze
08:44Hızlı TrenKonya
09:03YHTİstanbul
09:06Ada BölgeselAdapazarı
09:13YHT Ankara Gar
10:01YHT İstanbul
10:03Hızlı Tren Konya
11:38YHT Ankara Gar
11:58Hızlı Tren İstanbul
12:36 Ada Bölgesel Adapazarı
13:08 Ada Bölgesel Gebze
13:18Hızlı Tren Ankara Gar
13:31Hızlı Tren İstanbul
13:52YHT Konya
14:11YHT İstanbul
14:43 Ada Bölgesel Gebze
15:17YHTAnkara Gar
16:06Hızlı Tren İstanbul
17:09YHT Ankara Gar
18:16 Ada Bölgesel Adapazarı
18:21YHT İstanbul
18:42Hızlı Tren Ankara Gar
19:05YHT Ankara Gar
19:29 Ada Bölgesel Gebze
19:54YHT İstanbul
19:56 Ada Bölgesel Adapazarı
20:31YHT Halkalı
20:40Hızlı Tren Konya
21:09YHTAnkara Gar
21:28YHTHalkalı
21:57Hızlı Tren İstanbul
23:36 Ada Bölgesel Adapazarı
Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Arifiye’den Nerelere Tren Var?

Arifiye’den Ada Ekspresi, Özellikle Hızlı tren ve Ankara Ekspresi ile Konya, Karaman, Ankara, Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bilecik, Bozüyük, Adapazarı, Sapanca, İzmit, Hereke Derince, Dilovası Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy, Halkalı Zeytinburnu ve İstanbul’a tren seferleri vardır.

Arifiye Tren Saatleri
Arifiye hızlı tren

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Arifiye Hızlı Tren Garı 05:00-21:30 saatleri arası çalışmakta olup, Telefonu 0264 2294423‘dür. Ayrıca Arifiye – tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.