Sakarya Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Sakarya Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Sakarya Arifiye Tren Seferleri

TCDD Sakarya Arifiye Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 36 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 01.05 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Ankara Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiSon İstasyonTren Adı
01:05Ankara GarAnkara Ekspresi 22:00i 
04:02İstanbul(Halkalı)Ankara Ekspresi 22:00i 
06:38GebzeAda Bölgesel 
07:45Ankara Garİstanbul-Ankara 06:00i 
07:51İstanbul(Söğütlüçeşme)Eskişehir-İstanbul 06:40i 
08:16Konyaİstanbul-Konya 06:30i 
08:42AdapazarıAda Bölgesel 07:30i 
09:00İstanbul(Söğütlüçeşme)Konya-İstanbul 06:00i 
09:27İstanbul(Söğütlüçeşme)Ankara-İstanbul 06:50i 
09:47Ankara Garİstanbul-Ankara 07:10i 
10:03GebzeAda Bölgesel 09:50i 
10:34Ankara Garİstanbul-Ankara 07:50i 
11:09Karamanİstanbul-Karaman 08:20i 
11:28İstanbul(Söğütlüçeşme)Ankara-İstanbul 08:50i 
12:16AdapazarıAda Bölgesel 11:05i 
13:30Ankara Garİstanbul-Ankara 11:40i 
13:47İstanbul(Söğütlüçeşme)Ankara-İstanbul 11:10i 
13:53GebzeAda Bölgesel 13:40i 
14:26AdapazarıAda Bölgesel 13:15i 
15:11İstanbul(Söğütlüçeşme)Konya-İstanbul 12:10i 
15:48İstanbul(Söğütlüçeşme)Ankara-İstanbul 13:10i 
15:55Ankara Garİstanbul-Ankara 14:10i 
17:50İstanbul(Söğütlüçeşme)Ankara-İstanbul 15:10i 
17:55GebzeAda Bölgesel 17:40i 
18:17Ankara Garİstanbul-Ankara 16:35i 
18:41AdapazarıAda Bölgesel 17:30i 
19:19Ankara Garİstanbul-Ankara 17:30i 
19:57İstanbul(Halkalı)Ankara-İstanbul 17:20i 
20:16İstanbul(Halkalı)Karaman-İstanbul 16:20i 
20:22Ankara Garİstanbul-Ankara 18:30i 
20:50Konyaİstanbul-Konya 19:00i 
21:00İstanbul(Söğütlüçeşme)Ankara-İstanbul 18:20i 
21:05GebzeAda Bölgesel 20:50i 
21:27İstanbul(Söğütlüçeşme)Konya-İstanbul 18:30i 
21:52AdapazarıAda Bölgesel 20:40i 
22:29Eskişehirİstanbul-Eskişehir 20:40 

Popüler Tren Seferleri

Sakarya’dan Nerelere Tren Var?

Arifiye’den Ada Ekspresi, Özellikle Hızlı tren ve Ankara Ekspresi ile Karaman, Ankara, Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bilecik, Bozüyük, Adapazarı, Sapanca, İzmit, Hereke, Ankara, Derince, Dilovası Gebze, Pendik, Sincan, Bakırköy, Halkalı Zeytinburnu Bostancı, İstanbul, Konya ve tren seferleri vardır.

Aktarmalı Tren ile gidilen şehirler

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Sakarya Arifiye Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Ayrıca Sakarya Arifiye Tren Garı 05.30 – 21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0264 2294423’dür. Arifiye’den tren bileti satınn almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Arifiye Tren Saatleri
Arifiye hızlı tren

Arifiye YHT garına ulaşım Sakarya Arifiye tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Arifbey, Kırlangıç Sk. No:17, 54580 Arifiye/Sakarya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir