Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Arifiye KalkışTren AdıSon İstasyon
00:58Ankara EkspresiAnkara Gar
03:59Ankara EkspresiHalkalı
06:03Ada BölgeselGebze
07:13Ada Bölgesel Gebze
08:44YHTKonya
09:03YHTİstanbul
09:06Ada BölgeselAdapazarı
09:13YHT Ankara Gar
10:01YHT İstanbul
10:03YHT Konya
11:38YHT Ankara Gar
11:58YHT İstanbul
12:36 Ada Bölgesel Adapazarı
13:08 Ada Bölgesel Gebze
13:18YHT Ankara Gar
13:31YHT İstanbul
13:52YHT Konya
14:11YHT İstanbul
14:43 Ada Bölgesel Gebze
15:17YHTAnkara Gar
16:06YHT İstanbul
17:09YHT Ankara Gar
18:16 Ada Bölgesel Adapazarı
18:21YHT İstanbul
18:42YHT Ankara Gar
19:05YHT Ankara Gar
19:29 Ada Bölgesel Gebze
19:54YHT İstanbul
19:56 Ada Bölgesel Adapazarı
20:31YHT Halkalı
20:40YHT Konya
21:09YHTAnkara Gar
21:28YHTHalkalı
21:57YHT İstanbul
23:36 Ada Bölgesel Adapazarı
Arifiye Tren Saatleri Ocak 2021

Arifiye’den Nerelere Tren Var?

Arifiye’den Ada Ekspresi, Hızlı tren veya Ankara Ekspresi ile Konya, Karaman, Ankara, Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bilecik, Bozüyük, Adapazarı, Sapanca, İzmit, Derince, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy, Halkalı ve İstanbul’a tren seferleri vardır.

Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Arifiye Tren Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır.

Sakarya Arifiye Hızlı tren istasyonu telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

Adapazarı Tren istasyonu 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.