Ankara – Çiğli Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓19:05Ankara↓21:00
Çiğli19:33Sincan21:26
Menemen19:54Polatlı22:10
Manisa20:42Eskişehir00:20
Akhisar21:25Kütahya01:29
Soma22:00Tavşanlı02:17
Balıkesir23:40Balıkesir05:33
Tavşanlı03:21soma06:09
Kütahya04:08Akhisar08:02
Eskişehir05:33Manisa08:54
Polatlı07:37Menemen09:41
Sincan08:28Çiğli09:59
Ankara Varış08:59İzmir Varış10:26
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 2022

Dönüş treni için Çiğli Ankara tren saatlerine gidilir.

Ankara Çiğli garları arası tren güzergahı

çiğli tren garı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.