Bozüyük Hızlı Tren Saatleri

Bozüyük Hızlı Tren Kalkış Seferleri

İstanbul Bozüyük Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatı, Gardan her gün 20 tren seferi yapılır. Bozüyük’den kalkan ilk tren İstanbul yönüne gitmekte olup sabah saat 08:04’de kalkış yapmaktadır.

Bozüyük KalkışYönüTren Adı
08:04İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren
09:02İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
09:46KonyaYHT
10:15Ankara GarYHT
11:05KonyaHızlı Tren
12:32Bozüyük Hızlı Tren SaatleriYHT
12:40Ankara GarBozüyük Hızlı Tren
13:12İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
14:54KonyaHızlı Tren
15:04İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren
16:20Ankara GarYHT
17:22İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
18:54Bozüyük Hızlı Tren SaatleriHızlı Tren
19:32İstanbul(Halkalı)YHT
19:45Ankara GarHızlı Tren
20:12Ankara GarYHT
20:29İstanbul(Halkalı)Hızlı Tren
21:44KonyaYHT
01:47İstanbul(Halkalı)Ankara Ekspresi
03:03Ankara GarAnkara Ekspresi

Bozüyük’ten nerelere hızlı tren Var? Bozüyük’ten Ankara, Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Konya, Bilecik, Adapazarı, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy, ve Halkalı’ya her gün Bozüyük hızlı tren saatleri ve seferleri vardır.

Bozüyük hızlı tren saatleri
Bozüyük hızlı tren garı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bozüyük YHT Garı 07:00 – 22:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 3151063‘dür. Ayrıca Bozüyük hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.