Gebze Hızlı Tren Saatleri

Gebze Tren Kalkış Seferleri

Gebze Hızlı Tren Saatleri ve Ucuz Tren Bileti, Gardan her gün 26 tren seferi yapılır. Gebze’den kalkan ilk tren İstanbul yönüne gitmekte olup sabah saat 04:58’de kalkış yapmaktadır.

Gebze KalkışTren AdıSon İstasyon
04:58Ankara Ekspresiİstanbul (Halkalı)
07:47YHTKonya
07:55Ada TreniAdapazarı
08:19Hızlı TrenAnkara Gar
09:09YHTKaraman
09:58Gebze Hızlı Tren Saatleriİstanbul (Söğütlü Ç.)
10:44YHTAnkara Gar
10:57Hızlı Trenİstanbul (Söğütlü Ç.)
11:25Ada TreniAdapazarı
12:58Hızlı TrenKonya
12:59YHTİstanbul (Söğütlü Ç.)
14:22Hızlı TrenAnkara Gar
14:28YHTİstanbul (Söğütlü Ç.)
15:06Gebze Hızlı Tren Saatleriİstanbul (Söğütlü Ç.)
17:01YHTİstanbul (Söğütlü Ç.)
17:05Ada TreniAdapazarı
17:48YHTAnkara Gar
18:11Hızlı TrenAnkara Gar
18:45Ada TreniAdapazarı
19:16YHTİstanbul (Söğütlü Ç.)
19:46YHTKonya
20:49Hızlı Trenİstanbul (Söğütlü Ç.)
21:27YHTİstanbul (Halkalı)
22:24Hızlı Trenİstanbul (Halkalı)
22:25Ada TreniAdapazarı
23:50Ankara EkspresiAnkara Gar
Gebze Tren Saatleri 2022

Gebze’den Nerelere Tren var?

Gebze yht treni ile aşağıda linki geçen tüm şehirlere hızlı tren vardır. Bunlar Ankara,>> Eryaman,>> Polatlı,>> Sincan,>> Konya,>> Eskişehir,>> Bozüyük,>> Bilecik,>> Arifiye,>> Sakarya,>> İzmit,>> İstanbul,>> pendik,>> Bostancı,>> Söğütlüçeşme, Bakırköy, Halkalı, Adapazarı, Sapanca, Körfez, Hereke, Yarımca,dır.

Gebze Hızlı Tren
Gebze tren istasyonu

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Gebze Garı 06:00 – 22:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0262 6557851′dir. Ayrıca Gebze hızlı tren saatleri ve bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Yasal Uyarı: Trensaat.com sitemizde tren saatleri ve tren bileti fiyatları sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bilgilerin eksik yada yanlış olduğu ortaya çıkan durumlarda bundan dolayı yaşanan kayıp ve hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen Gebze Hızlı tren saatleri veya tren fiyatlarını TCDD‘nin resmi sitesinden ayrıca sayfada belirtilen telefon numaralarından kontrol ederek hareket ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.