Tren Saatleri tarafından yazılmış tüm yazılar

Tren Saatleri Tren Seferleri ve Tren istasyonları Hakkında bilgi veren bir site

Isparta – izmir tren saatleri

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Tcdd İzmir Isparta tren saatleri 2020 kış dönemi yolcu tarifesine göre iki şehir arası yaklaşık 380 km olup tren ile yapacağınız bu yolculuk 8 saat sürmektedir, Yolculuğunuzu A sınıfı 2+2 Pulman vagonlarda yapacaksınız Bilet fiyatınız Tam bilet 50 TL dir

İzmir Isparta Tren Saatleri Tablosu

Isparta İzmir arasında hangi tren çalışır? İzmir Isparta arası sadece Göller Yöresi Ekspresi treni günde 1 Sefer karşılıklı çalışmaktadır

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

İzmir Isparta TRen Saatleri ? Isparta şehir garından tek tren 22;30 saatinde hareket etmekte olup, İzmir Basmane istasyonundan ise ilk tren 23:00 saatinde hareket etmektedir.

Isparta ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer ?

İzmir – Isparta arası Tren yolu mesafesi 380 Km olduğundan Göller Ekspresi ile tren yolculuğunuz yaklaşık, 8 saat 3 dk sürmektedir, Isparta İzmir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Isparta İzmir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Isparta Tren yolu Güzergahı

İzmir ↔ Isparta Tren fiyatları :

Isparta İzmir Arası Çalışan Göller Eksresi treni 2+2 A sınıfı Pulman vagon Tam bilet fiyatı 50 TL dir.

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 24 saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0232 4848638 dir. Adresi, İzmir Tren Garı, Basmane İzmir Merkez/İzmir

Isparta Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 246 2181301 Danışma dır Adresi: Isparta Merkez

İzmir Isparta arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir ve Isparta den geçen Göller Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenlerde koltuklu 2+2 Pulman vagon Yemekli vagon vardır.

Isparta İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Isparta den Geçen Göller yöresi Ekspress trenlerinde Yataklı vagon tercihi bulunmamaktadır.

Isparta İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Isparta Tcdd Göller bölgesi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Isparta Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

İzmir Isparta tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. İzmir veya Isparta istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Isparta Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. İzmir Isparta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Isparta Tren saatleri? İzmir Isparta Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz.

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Isparta tren saatleri

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Ispartadan Nerelere Tren seferleri var?

Ispartadan Göller Ekspresi ile İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havaalanı Denizli Torbalı Selçuk Aydın Nazilli ye her gün tren seferleri düzenlenmektedir.

Isparta ↔ Adnan MenderesIsparta ↔ Aydın
Isparta ↔ DenizliIsparta ↔ Gaziemir
Isparta ↔ İzmirIsparta ↔ Nazilli
Isparta ↔ SelçukIsparta ↔ Torbalı

Isparta Tren saatleri?

Isparta dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Isparta Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Ispartadan İlk tren 00:09 saatinde hareket etmektedir.

Göller Ekspresi

Isparta Trenle Kaç Saat sürer?

Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk sürelerini diğer Isparta garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Isparta tren garı çalışma saatleri Nedir?

Isparta Tren Garı Gün içi 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Isparta tren biletini nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Göller Yöresi Turistik Ekspres treni dir. Tren biletinizi İnternetten , Telefonla veya Seyehat günü Isparta istasyon gişesinden alabilirsiniz. Isparta Çalışan Göller yöresi Turistik Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Isparta tren Garı telefon numarası Nedir?

Isparta Tren istasyonunun Telefonu 0246 2181301 dır.

Isparta Tren garına ulaşım Isparta tren istasyonu Isparta merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır. Isparta Tren kaç saat ? Isparta Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Isparta de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Isparta den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU A tipi 2+2 Pulman vagonlu trenlerle seyehat edeceksiniz.

Isparta treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Isparta Tcdd Göller Yöresi Ekspress trenlerinde yemekli vagon vardır.

Isparta Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır?

Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Isparta Tren bileti sayfalarından veya eybis ten öğrenebilirsiniz. Mesela Isparta İzmir Basmane Arası Tam bilet fiyatı 50 TL dir.

Sincan – KÜTAHYA tren saatleri

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

TCDD Sincan Kütahya istasyonları arasında sadece İzmir mavi ekspres treni çalışmaktadır. İki şehir arasında yolculuk 4 saat 16 dakika sürmektedir. Yolculuğunuzu 2 artı 1 pulman vagonlarda yapabilirsiniz. Biletiniz standart bilet olup, TCDD tam bilet fiyatı 29 TL dir.

Sincan – Kütahya tren saatleri

Kütahya Sincan arasında sadece izmir mavi treni çalışmaktadır

İZMİR
KALKIŞ
SAATİANKARA
KALKIŞ
SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar06:52
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺

Kütahya’dan 03:08 de Kalkan izmir mavi Treni 07:21 saatinde sincan’a varmaktadır. Sincan istasyondan 20:19 saatinde Kalkan Express tren ise kütahya’ya Gece yarısı 00:35 de varmaktadır.

kütahya tren istasyonu

Örtülü kuşetli Vagon

Örtülü kuşetli vagon nedir özellikleri nelerdir

Örtülü kuşetli vagon tipleri trenlere göre farklılık gösteren vagon tiplerindendir.

  • Genel olarak vagon yapısında 4’kişilik kompartımanlar yer alır. Bu kompartımanlar içerisinde 2’şerli karşılıklı koltuklar bulunur. Bu koltukların kemerleri çözüldüğünde kompartıman içinde 4 adet yatak oluşur. Temiz ve örtüleri yer alan bu vagonlarda seyahat yolcular için hem keyifli hem de dinlendiricidir.
  • Vagon içerisinde yer alan koltukların ortasında katlanabilir masa yer alır.
  • Yolcuların bagajlarını rahat bir şekilde yerleştirmeleri için bagaj yeri mevcuttur.
  • Vagon içerisinde WC, lavabo, elektrik prizi yer alır.
  • Kompartımanlar içeriden kitlenebilir fakat dışarıdan kitlenmemektedir.
  • Bu vagonlarda evcil hayvan taşımaya izin yoktur.
  • Doğu Ekspresi kuşetli vagon fiyatı: 64.50 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi kuşetli vagon fiyatı: 61.50 TL
  • Van Gölü Ekspresi kuşetli vagon fiyatı: 64.50 TL

Pulman vagon

Pulman vagon bazı ekspres trenlerinin yolcu vagonlarının tamamını oluştururken, bazı yolcu trenlerinde bir kısmı yer alır. Bu vagonda yolcuların kullanımına sunulan koltukların özellikleri:

  • Vagonlar içerisinde yer alan koltuklar 2+1 koltuklardır.
  • Bu koltuklar geriye yatırılabilen yolcuların konforunun ve güvenliğinin düşünüldüğü bir sistemdedir.
  • Koltuklar geniş olup oldukça rahat bir seyahat sunar.
  • Koltukların aralarında masalar yer alabilmektedir.
  • Koltuk arkalarında katlanılabilir masalarda yolcuların kullanımına sunulmuştur.
  • Pulman koltukların üst kısımlarında bagaj konulacak alanlar yer almaktadır.
  • Pulman vagonda yer alan bazı koltukların kenarlarında cep telefonu, tablet veya bilgisayar şarj edilmek için elektrik prizleri yer alır.
  • Vagonun her iki tarafında da tuvalet yer almaktadır.
  • Pulman vagon ana hat trenlerde evcil hayvanların taşınmasına izin verilir.

İzmir sincan tren saatleri

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Tcdd İzmir Sincan tren saatleri 2020 kış dönemi yolcu tarifesine göre iki istasyon arası trenle 824 km olup yolculuğunuz 13 saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı Pulman vagon 62 TL dir. Yataklı vagon tek kişi 187 TL dir

İzmir ↔ Sincan Tren Saatleri

ankara
kalkış
saatistanbul
kalkış
saat
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00


Sincan – İzmir Arasında Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺

İzmir Sincan Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. kış Tarifesine göre Sincan şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, İzmir Basmane istasyonundan ise ilk tren 18:00 saatinde hareket etmektedir.

Sincan tren istasyonu

Sincan – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Sincan – İZMİR- Sincan Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden İzmir Mavi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

İzmir – Sincan tren kaç saat Sürer ?

Sincan – İzmir arası Tren yolu mesafesi 800 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat sürmektedir, İzmir Sincan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Sakarya Sincan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sincan izmir tren yolu güzergahı


İzmir ↔ Sincan Tren fiyatları


İzmir Mavi Treni Pulman Tam 62 TL
İzmir Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 187 TL

İzmir Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren İzmir Mavi Ekspres trenidir. İzmir veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Sincan İzmir Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . İzmir Sincan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Tren garı hangi saatler arası çalışır?

07.00-21.30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0232 484 86 38 dır Adresi, Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Sincan Tren garı çalışma saatleri :

Sincan YHT garı 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Sincan Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Sincan

İzmir Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sincan İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

İzmir ve Sincan den Geçen İzmir Mavi Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan İzmir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Sincan İzmir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Sincan Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Boğaziçi ekspresi tren saatleri

Ankara-Ariye arasında Yüksek Hızlı trenlerin durmadığı birçok noktada duran Boğaziçi Ekspresi gündüz saatlerinde ara duraklardaki yolcuların ulaşım ihtiyaçlarını da karşılıyor.

240 yolcu kapasitesi bulunan Boğaziçi Ekspresi, 4 pulman vagondan oluşuyor Yaklaşık seyahat süresi 6 saat tir.

Boğaziçi Ekspresi Tren Saatleri

ANKARA
KALKIŞ
SAATArifiye
KALKIŞ
SAAT
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34

Boğaziçi ekspresi tren saatleri 2020 kış tarifesine göre düzenlenmiştir.

TCDD Boğaziçi Ekspresi, 1 Haziran 1968 tarihinde İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan Ankara Garı’na, yepyeni vagonlarla seferlerine başladı.

BOSTANCI – ANKARA TREN SAATLERİ

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Ankara İstanbul Bostancı hızlı tren saatleri YHT ile günde karşılıklı 8 sefer düzenlenmektedir. Ankara’dan Bostancı yönüne Kalkan İlk hızlı trenin kalkış saati 06:00 İstanbul Bostancı dan Ankara yönüne Kalkan ilk hızlı trenin saati ise 06:09 dur. Ankara istanbul Bostancı istasyonu arası 567 km dir. İstanbul Bostancı ankara Arası Tren bilet fiyatları 85 TL dir İstanbul Bostancı Ankara arası YHT nin yanısıra Geceleri yataklı vagonlu Ankara ekspresi de günde 1 kez hizmet vermektedir.

Ankara > İstanbul Bostancı Tren Saatleri

Bostancı > Ankara Hızlı Tren Saatleri

Bostancı Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bostancı Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ankara Bostancı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Bostancı ve Ankara dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bostancı Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Bostancı Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir

Ankara Bostancı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Bostancı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Ankara Bostancı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bostancı Ankara hızlı Tren saatleri? Ankara Bostancı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullana bilirsiniz.

bOSTANCI – KONYA HIZLI TREN SAATLERİ

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Konyadan İstanbul Bostancı yönüne ilk hızlı tren saati 06:00 da Bostancıdan hareket eden ilk hızlı tren saati ise 07:38 dir. iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 688 km olup ortalama 4 saat 50 dk sürmektedir. YHT Konya İstanbul Bostancı Ekonomi sınıfı bilet fiyatları tam 103 TL dir

Konya > İstanbul Bostancı Tren Saatleri

Bostancı > Konya Hızlı Tren Saatleri

İstanbul Bostancı Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : İstanbul Bostancı Konya yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Konya İstanbul Bostancı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İstanbul Bostancı ve Konya dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İstanbul Bostancı Konya Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : İstanbul Bostancı Konya yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Konya İstanbul Bostancı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Konya veya İstanbul Bostancı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Konya İstanbul Bostancı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İstanbul Bostancı Konya hızlı Tren saatleri? Konya İstanbul Bostancı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz.