Tren Saatleri tarafından yazılmış tüm yazılar

Tren Saatleri Tren Seferleri ve Tren istasyonları Hakkında bilgi veren bir site

YHT günlük yolcu sayıları

Yüksek hızlı tren ankara-istanbul arasında her seferinde 410 yolcu taşımaktadır. Ortalama ankara-istanbul arasında karşılıklı günlük 16 sefer yapan YHT 7000 ne yakın kişiyi taşımaktadır. Hızlı trenler seferinde 1000 TL elektrik harcamaktadır. Dolayısıyla hızlı tren yolculuğu kişi başı 2,5 TL ile çok ekonomiktir

Türkiye’de 4 hızlı tren hattında seferlerini yapan yht ile şimdiye kadar 50 milyon insan tren ile yolculuk yaptı.
Bu yolcuların 14 milyonu ankara-konya hattında 17 milyonu ankara-eskişehir hattında 13 milyonu ankara-istanbul hattında 4 milyonu ise konya-eskişehir hattında yolculuk yaptı.
Günlük olarak konya-ankara hattında 6000 eskişehir-ankara hattında 4000 istanbul-ankara hattında 9000 eskişehir-konya hattında 3000 yolcu seyahatini tamamlanmıştır

Hızlı tren tren saatleri 20 Ağustos 2019 da yine değişti.

Ankara-istanbul eskişehir-konya hattında çalışan hızlı tren seferleri Kurban Bayramı bitmesi nedeniyle tekrar normale döndü. Kurban Bayramı öncesi yaşanacak yoğunluk nedeniyle ankara-istanbul arasında hizmet veren YHT seferleri ne ek bir sefer daha konulmuştu.

20 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla Bayram dolayısı ile konulan ek sefer iptal edilip ankara-istanbul arasında 8 istanbul-konya arasında 3 sefer tekrar hizmete girmiştir. Yeniden düzenlenen hızlı tren saatleri aşağıya çıkarılmıştır.

>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Ankara’dan ilk hızlı tren 06:00, polatlı’dan İlk YHT 06:41, eskişehir’den 06 20 bozüyük’ten 07 47 bilecik’ten 08 09 Konya’dan 06 20 adapazarı’ndan 08 30 gebze’den 0738 izmit’ten 0810 bakırköy’den 06 15 söğütlüçeşme’den 0647 bostancı’dan 06 56pendik’ten 07 18 İstanbul halkalı’dan 06 00 saatlerinde hareket etmektedir

Polatlı ↔ Eryaman Tren Saatleri

Polatlı Eryaman Hızlı tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Eryaman Polatlı Tren Saatleri 2019 yaz dönemi yolcu tarifesi ne göre saat 09:23 saatinde güncellenmiştir.

Eryaman – Polatlı Hızlı Tren Saatleri

Eryaman
Kalkış
Tren
Adı
Polatlı
Kalkış
06:18YHT07:09
06:38YHT07:26
06:58YHT09:34
08:58YHT10:43
09:18YHT11:54
09:58YHT12:36
11:18YHT13:11
12:53YHT14:04
13:34YHT16:46
15:48YHT17:20
17:18YHT18:24
18:03YHT20:39
18:23YHT21:09
20:53YHT21:31
21:33YHT21:46

Polatlı Eryaman Polatlı Arasında hizmet veren hızlı tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir

>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Polatlı ↔ Eryaman Tren fiyatları 2019:

  • Polatlı Eryaman hızlı tren fiyatı Tam 16 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Polatlı ↔ Eryaman trenle kaç saat Sürer ? Polatlı Eryaman Polatlı Arası Trenle Yaklaşık aaaaaaaa Saat  sürmektedir.

Eryaman Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Eryaman Tren istasyonu telefonu ? 0 312 dır

Polatlı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Polatlı Tren istasyonu telefonu ?  dır

Eryaman Polatlı Trenle kaç km ? Polatlı Eryaman Arası Tren mesafesi ,,,,,,,,,,,,,, km

eryaman polatlı güzergah

Adapazarı ↔ Gebze Tren Saatleri

Adapazarı Gebze arasını hem hızlı trenle hemde banliyo treni ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz, Hızlı Tren Arifiye garından geçer, Ada Ekspresi treni ise Adapazarı garından kalkar. Adapazarı Gebze ada expresi Banliyo treni saatleri aşağıdaki tablolardadır. 

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

Gebze ↔ Arifiye Tren saatleri

Arifiye
Kalkış
Tren
Adı
Gebze
Kalkış
03:46AnkEks00:01
08:51YİT07:38
10:01YHT08:03
12:31YHT11:36
15:26YHT13:16
16:26YHT14:22
19:51YHT18:41
21:30YHT19:41
21:53YHT20:15
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Adapazarı Gebze Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 14,5 TL
  • Ada Ekspresi Öğrenci Bileti 11,5 TL
  • Ada Ekspresi 60-65 yaş bileti 11,5 TL
  • Ada Ekspresi Memur Bileti 11,5 TL
  • Ada Ekspresi 65 Yaş üstü 7,5 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk Bileti (7-12) : 7,5TL
  • YHT Tam Bilet: 26 TL
  • YHT öğrenci bileti: 20 TL
  • YHT 60-65 Yaş Bilet: 20 TL
  • YHT Memur Bileti: 20 TL
  • YHT 65 Yaş üstü Bilet: 13 TL
  • YHT çocuk Bileti 7-12 : 13 TL

Adapazarı Gebze Tren Genel Bilgiler:

Adapazarı Gebze trenleri Adapazarı Gebze Hattında hergün çalışır

Arifiye hızlı tren garı çalışma saatleri : Arifiye Tren istasyonu 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri : Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Arifiye hızlı tren istasyonu telefonu ? Arifiye Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu ? Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

Adapazarı Gebze trenle kaç saat sürer ?

Gebze – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 191 Km olduğundan Hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 55 dk sürmektedir, Arifiye Gebze tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya Gebze tren seferi gecikmelerine, hızlı tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adapazarı Gebze son tren : Adapazarı Gebze tren son seferi hergün saat 20:53 de Sakarya Tren Garından hareket eder

Gebze Hızlı tren garı çalışma saatleri : Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Gebze hızlı tren istasyonu telefonu ? Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze Adapazarı son tren : Gebze Adapazarı hızlı tren son seferi hergün saat 18:42 de Gebze Tren Garından hareket eder

Adapazarı Tren istasyonu

Adapazarı Gebze treninin ortalama hızı kaç km ?

Adapazarı Gebze Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Adapazarı Gebze Arası Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Adapazarı Gebze arası trenle ortalama yaklaşık 55 dakika sürüyor. Adapazarı ile Gebze tren garı arasınında ortalama 99 km olduğunu varsayarsak Adapazarı ile Gebze Arasını trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 99 km / 55 dk = 1,80 dk/km yani dakikada 1,80 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 1,80 dk/km *60 dk = 108,00 yani Adapazarı ile Gebze arasını trenle saatte ortalama 108 km/s gidiyormuşuz. Böylelikle Adapazarı ile Gebze treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Arifiye Tren İstasyonu

Adapazarı Gebze arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adapazarı Gebze yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Gebze Adapazarı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Adapazarı ve Gebze dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adapazarı Gebze Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adapazarı Gebze yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Gebze Adapazarı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Gebze veya Adapazarı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Gebze Adapazarı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Adapazarı Gebze hızlı Tren saatleri? Gebze Adapazarı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gebze dan İlk hızlı tren 00:49 saatinde hareket etmektedir. Adapazarı den ise ilk hızlı tren 00:50 saatinde hareket etmektedir.

izmit Hızlı Tren Saatleri

Bayram dolayısıyla 09-14 Ağustos ve 18 Ağustos 2019 tarihlerinde ek seferler ile YHT Hizmetinizde… İstanbul Yönüne 14:28 Ankara Yönüne 18:29

İzmit ↔ Adapazarıİzmit ↔ Konya
İzmit ↔ Ankaraİzmit ↔ Polatlı
İzmit ↔ Bilecikİzmit ↔ Pendik
İzmit ↔ Bozüyükİzmit ↔ Sapanca
İzmit ↔ Gebzeİzmit ↔ Sincan
İzmit ↔ Eskişehirİzmit ↔ Eryaman
İzmit Akçaray

izmit Hızlı Tren Bilet Fiyatları

Bilet FiyatlarıTam BiletÖğr enci60-65Me mur65+Ço cuk
izmit Ankara65TL50 TL50 TL50 TL32 TL32 TL
izmit Sincan65TL50 TL50 TL50 TL32 TL32 TL
izmit Polatlı55TL42,5TL42,5TL42,5TL27,5 TL27,5 TL
izmit eskişehir42,5 TL33 TL33 TL33 TL22 TL22 TL
izmit bozüyük42,5 TL33 TL33 TL33 TL22 TL22 TL
izmit bilecik40 TL31 TL31 TL31 TL20 TL20 TL
izmit Adapazarı15 TL12 TL12 TL12 TL7,5 TL7,5 TL
izmit Gebze15 TL12 TL12 TL12 TL7,5 TL7,5 TL
izmit istanbul15 TL12 TL12 TL12 TL7,5 TL7,5 TL
izmit konya81 TL62,5 TL62,5 TL62,5 TL40,5 TL40,5 TL
*Çocuk Bileti: 7-12 Yaş
*Genç Bilet: 13-26 Yaş
* Memur Bileti: Öğretmen, TSK ve Tcdd Personeli ni kapsar
** Gidiş Dönüş Bilet alımlarında % 20 indirim uygulanır
***Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir
Son Değişiklik: Tren Saatleri ile 16 Eylül 2018 17:42

izmit Hızlı Tren Bilet Fiyatları

izmit hızlı treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

izmit yht trenleri izmit istanbul Ankara Konya Hattında hergün çalışır ?

Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
izmit tren istasyonu

izmit Hızlı tren garı çalışma saatleri ? İzmit Tren Garı 24 Saat Açıkdır.

izmit Hızlı tren istasyonu telefon numarası İzmit Tren Garı Telefon 0 262 321 10 39 dır.

izmit son tren : izmit hızlı tren son seferi hergün saat 22:36 da istanbul Yönü ne izmit Tren Garından hareket eder

izmit hızlı treni kaç saat sürüyor ? sorusunun cevabıda bu sayfada var. izmit hızlı tren hattı yeni yapılmış bir hattır. Bu hat izmit hızlı tren güzergahı olarak yapıldığından izmit tren yolu mesafesini de kısaltmıştır. Dolayısıyla  izmit hızlı tren sürati nide yükseltmiştir. Yapılan hızlı tren hatları izmit tren yolu kaç km sorusuna da iyi bir yanıt olmuştur.

izmit hızlı trene ulaşım İzmit garı izmit şehrinin merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

izmit Hızlı Tren Kaç Saat Sürer

Tren istasyonu yeri ve Tren saatleri hakkında daha fazla bilgi almak için 444 TCDD numarasını arayabilirsiniz

izmit Tren istasyonu nedense hep izmit tren garı olarak çok kullanılmaktadır. Bazen insanlar bu isimleri kısaltarak izmit garı veya izmit istasyonu olarak kısaca telaffuz ediyorlar.

izmit de Yeni lerde bir moda çıktı buda izmit yht garı veyahut da izmit hızlı tren garı diyorlar. Bunun dahada abartılmış şekilleri ise izmit hızlı tren istasyonu ve izmit yüksek hızlı tren garı izmit yht istasyonu gibi söylemlerde tabiki mevcuttur.

izmit Arası Hızlı Tren saatleri Yukarıdaki tabloda verilmiştir. bu tabloya bakarak izmit hızlı tren saatlerini görebelirsiniz.

izmit yht Saatleri ve izmit yönü yht tren saatleri, hızlı tren saatleri 2017 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.

izmit Tren saatleri projemizde izmit hızlı tren seferleri tablo tablo oluşturulmuş, izmit yönü hızlı tren saatleri olarak adlandırılmıştır.
Ayrıca izmit hızlı tren saatleri ve izmit hızlı tren bilet fiyatları izmit yht bileti olarak tablolarda  gösterilmektedir.

izmit yht kaç saat ? izmit yht kaç km ? gibi soruların çözümleri yukarıdadır.
izmit arası Tren garları nın listesi aşağıda verilmiştir. Hızlı trenler sadece bu duraklarda dururlar. Bu duraklar harici durmazlar

izmit hızlı treni hangi duraklarda durur
Aşağıda listede izmit hızlı tren nerelere var, izmit hızlı tren nerelerde duracak, sorunuzun cevabı verilmiştir.

  • Adapazarı Tren istasyonu
  • Bozüyük Tren Garı
  • Ankara Garı
  • Bilecik yüksek hızlı tren garı
  • Sincan Garı
  • Eskişehir yht istasyonu
  • Polatlı hızlı tren garı
  • istanbul yht garı
  • Konya istasyonu
  • Gebze hızlı tren istasyonu

izmit den kalkan Hızlı Trenlerin Hareket Saati Tablosu  

İstanbul ↔ Gebze tren saatleri

Gebze Halkalı Treni, Ada Ekspres treni ve hızlı tren saatleri aşağıdaki tablolardadır. İstanbul Gebze Tren Saatleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre 21:32 saatinde güncellenmiştir.

Gebze > pendik Ada Ekspres tren saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

İstanbul Halkalı > Gebze Banliyo Treni Saatleri

Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Pendik Gebze Tren bilet fiyatları:

  • Ada Ekspresi 3,5 TL
  • Hızlı Tren Tam Bilet: 15 TL
  • Hızlı Tren öğrenci bileti: 12 TL
  • Hızlı Tren 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • Hızlı Tren Memur Bileti: 12 TL
  • Hızlı Tren 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • Hızlı Tren Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL
İstanbul Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Pendik Gebze hızlı ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Pendik Gebze trenleri Pendik Gebze Hattında hergün çalışır

Pendik tren garı çalışma saatleri : İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Pendik tren garı telefonu ? İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

Pendik Gebze son tren : Pendik Gebze hızlı tren son seferi hergün saat 19 35 de Pendik Tren Garından hareket eder

Gebze tren istasyonu

Pendik Gebze trenle kaç saat ?

Pendik Gebze Hızlı Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 17 dk dır

Pendik Gebze trenle kaç km ? Pendik Gebze Arası Trenle 42 Km dir

Gebze tren garı çalışma saatleri : Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Gebze tren istasyonu telefonu ? Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze Pendik trenle kaç saat ? Gebze Pendik Arası hızlı trenle 17 dk sürer

Gebze Pendik trenle kaç km ? Gebze Pendik Arası hızlı tren mesafesi 42 Km dir Gebze Pendik son tren : Gebze Pendik hızlı tren son seferi hergün saat 23:08 de Gebze Tren Garından hareket eder

Pendik Hızlı Tren Garı

izmit ↔ Adapazarı tren saatleri

İzmit Adapazarı Arasında çalışan Ada Ekspresi trenlerinin saatleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre 14:08 saatinde güncellenmiştir. Arifiye izmit arasında Ekspres tren ve Hızlı trenlerde hizmet vermektedir.

Ada Ekspresi Tren saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

Arifiye ↔ İzmit Tren Saatleri

Arifiye
Kalkış
Tren
Adı
İzmit
Kalkış
03:46Eksp00:44
08:51YİT08:10
10:01YHT08:58
10:48YHT10:38
12:31YHT14:06
15:26YHT14:47
16:26YHT18:36
19:51YHT19:12
21:32YHT20:22
21:53YHTX
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Aşağıdaki tabloda Ada Ekspresi ve  izmit Sakarya Arifiye tren bilet fiyatları verilmiştir.


izmit – Arifiye Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 9,5 TL
  • Ada Ekspresi Öğrenci bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi 60 -65 yaş bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi Memur bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi 65 yaş üstü 5 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk bileti  5 tl
  • YHT Tam Bilet: 16 TL
  • YHT öğrenci bileti: 12 TL
  • YHT 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • YHT Memur Bileti: 12 TL
  • YHT 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • YHT Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL
İzmit YHT

izmit Arifiye bölgesel trenleri izmit Sakarya Hattında hergün çalışır

izmit Adapazarı ilk tren : izmit Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 07:25  de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit Adapazarı son tren : izmit Adapazarı son tren seferi Her gün saat 19:15 de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Adapazarı – İzmit hızlı tren kaç saat Sürer ?

İzmit – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 45 Km olduğundan Hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 23 dk sürmektedir, Arifiye İzmit tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya İzmit tren seferi gecikmelerine, hızlı tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adapazarı Tren istasyonu

Arifiye tren garı çalışma saatleri : Arifiye Tren istasyonu 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri : Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Arifiye tren istasyonu telefonu ? Arifiye Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu ? Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

mithatpaşa tren istasyonu

Adapazarı izmit son tren : Adapazarı izmit tren son seferi hergün saat 20:53 de Arifiye Tren Garından hareket eder

Adapazarı izmit treninin ortalama hızı kaç km ?

Adapazarı izmit Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Adapazarı izmit Arası Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Adapazarı izmit arası trenle ortalama yaklaşık 23 dakika sürüyor. Adapazarı ile izmit tren garı arasınında ortalama 49 km olduğunu varsayarsak Adapazarı ile izmit Arasını trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 49 km / 23 dk = 2,13 dk/km yani dakikada 2,13 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 2,13 dk/km *60 dk = 127,83 yani Adapazarı ile izmit arasını trenle saatte ortalama 128 km/s hızla gidiyormuşuz. Böylelikle Adapazarı ile izmit treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Ada Eksperis hangi duraklarda durur.

Mithatpaşa Arifiye Sapanca Büyükderbent Köseköy İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Pendik

izmit Adapazarı hızlı treni hangi duraklarda durur ?

  • izmit Tren istasyonu
  • Adapazarı istasyonu
  • Arifiye Garı

Adapazarı İzmit arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adapazarı İzmit istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Adapazarı İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İzmit ve Adapazarı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adapazarı İzmit treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adapazarı İzmit Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmit Adapazarı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adapazarı İzmit tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adapazarı İzmit arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adapazarı İzmit Tren saatleri? Adapazarı Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adapazarı dan İlk tren 05:55 saatinde hareket etmektedir. İzmit den ise ilk tren 09:10 saatinde hareket etmektedir.

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Akşehir – Afyon Tren saatleri 2019 yaz saati tarifesine göre saat 15:35 de güncellenmiştir. Afyon – Akşehir Arası Tren seferleri günde karşılıklı 1 kez olmak üzere Kmavi treni ile yapabilirsiniz. İki şehir arası yolculuğunuz 1 saat 15 dk sürer. Bu yolculuğa ise kişi başı TCDD tam bilete 11 TL ödersiniz.

Afyon ↔ Akşehir Tren Saatleri

Afyon – Akşehir – Afyon Arası Konya Mavi Treni Çalışmaktadır. 

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Konya Mavi Treni Konya-İzmir -Konya arasında her gün Çalışır. Trende Klimalı pulman, yataklı yemekli kuşetli vagonlar bulunmaktadır.

Akşehir ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları :


Pulman Tam : 11 TL
Kuşetli Tam: 23 TL
Yataklı Tam: 88 TL

Afyon tren istasyonu

Afyon ↔ Akşehir trenle kaç saat Sürer ?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 1 saat 15 dk sürmektedir. bu şehirler arası Trenle kaç km ? Tren mesafesi 98,1 km, 61 mil

Akşehir Afyon Tren yolu Güzergahı


Akşehir Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 00:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 332 813 11 08 dir.

Afyon Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dir. Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır

Akşehir Afyon Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (95,9 km) Afyon Konya Yolu/D300 üzerinden

Afyon’dan 04:24 saatinde Kalkan Konya mavi treni 05:52 de Akşehir istasyona varır yolculuğunuz 1 saat 28 dakika sürer bilet ücretiniz tam 11 TL dir.

Tren
kalkış
Garı
Tren
Varış
Garı
Tren
kalkış
saati
Tren
varış
Saati
Tam
Bilet
fiyatı
Afyon>Akşehir04:2405:5211₺
Akşehir>Afyon22:0023:2811₺

Bilecik Hızlı Tren Saatleri

Bilecikten Nerelere Hızlı Tren Seferleri Var? Bilecik yht garından İstanbul Ankara Konya Eskişehir Adapazarı İzmit Gebze Polatlı Eryaman Ankara ve bozüyük Bostancı Söğütlüçeşme Bakırköy Halkalı yht garlarına hızlı tren seferleri vardır

Bilecik Hızlı Tren Seferleri

Bilecik ↔ istanbulBilecik ↔ Ankara
Bilecik ↔ KonyaBilecik ↔ Eskişehir
Bilecik ↔ SakaryaBilecik ↔ izmit
Bilecik ↔ GebzeBilecik ↔ Polatlı
Bilecik ↔ EryamanBilecik ↔ Bozüyük

Bilecik Hızlı Tren Bilet Fiyatları

Bilet FiyatlarıTam BiletÖğr enci60-65Me mur65+Ço cuk
Bilecik Ankara50 TL38,5 TL38,5 TL38,5 TL25 TL25 TL
Bilecik Sincan50 TL38,5 TL38,5 TL38,5 TL25 TL25 TL
Bilecik Polatlı45 TL35 TL35 TL35 TL22 TL22 TL
Bilecik eskişehir25 TL20 TL20 TL20 TL13 TL13 TL
Bilecik bozüyük15 TL12 TL12 TL12 TL7,5 TL7,5 TL
Bilecik Adapazarı25 TL20 TL20 TL20 TL13 TL13 TL
Bilecik izmit40 TL31 TL31 TL31 TL20 TL20 TL
Bilecik Gebze42,5 TL33 TL33 TL33 TL21,5 TL21,5 TL
Bilecik istanbul45 TL35 TL35 TL35 TL22 TL22 TL
Bilecik konya63,5 TL49 TL49 TL49 TL 32 TL32 TL
*Çocuk Bileti: 7-12 Yaş
*Genç Bilet: 13-26 Yaş
* Memur Bileti: Öğretmen, TSK ve Tcdd Personeli ni kapsar
** Gidiş Dönüş Bilet alımlarında % 20 indirim uygulanır
***Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir
Son Değişiklik: Tren Saatleri ile 16 Eylül 2018 17:42

Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
Bilecik hızlı tren istasyonu

Bilecik Hızlı tren garı çalışma saatleri ?Bilecik Yht Tren Garı 07:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Bilecik Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu (228) 215 00 31 dır.

Bilecik Yht Garına Ulaşım :

Bilecik yht garına Yeni Kurulan H1 minibüs hattı güzergahı, TOKİ, Küçük Sanayi, Organize Sanayi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdu KYK’dan saat: 07:00’de başlayan seferler, gece 24:00 saatlerine kadar çalışacak

Bilecik eski tren istasyonu

Bilecik de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  : Bilecik YHT dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait YHT tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yemekli vagon olarak ikiye ayrılır

Bilecik YHT  seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ?  Bilecik den Geçen YHT Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar dır Ayrıca Hızlı trende Yemekli Vagonda vardır

Bilecik YHT  treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Bilecik YHT Tcdd hızlı trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Bilecik YHT  tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Yüksek hızlı tren ise Bilecik YHT tcdd biletinizi internetten veya telefonla alabilirsiniz.

Bilecik YHT  Tren saatleri? Bilecik dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Bilecik YHT Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Bilecik YHT  Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Bilecik YHT garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bilecik YHT  Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Bilecik YHT  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Adapazarı Tren Saatleri

Adapazarı Mithatpaşa ve Arifiye tren saatleri

Adapazarı ↔ AnkaraAdapazarı ↔ istanbul
Adapazarı ↔ KonyaSakarya ↔ Eskişehir
Sakarya ↔ BilecikSakarya ↔ Bozüyük
Adapazarı ↔ GebzeAdapazarı↔ izmit
Sakarya ↔ PolatlıSakarya ↔ Eryaman
Adapazarı ↔ ArifiyeAdapazarı ↔ Sapanca
Adapazarı ↔ DerbentSakarya ↔ Köseköy
Sakarya ↔ DerinceSakarya ↔ Yarımca
Adapazarı ↔ Hereke

Adapazarı Hızlı Tren Fiyatları Tablosu
Adapazarı Hızlı Tren fiyatları: Aşağıda Adapazarı  hızlı tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

Adapazarı Hızlı Tren Bilet Fiyatları

Bilet FiyatlarıTam BiletÖğr enci60-65Me mur65+Ço cuk
Adapazarı Ankara60 TL46 TL46 TL46 TL30 TL30 TL
Adapazarı Sincan60 TL46 TL46 TL46 TL30 TL30 TL
Adapazarı Polatlı50 TL38 TL38 TL38 TL25 TL25 TL
Adapazarı eskişehir42,5 TL33 TL33 TL33 TL22 TL22 TL
Adapazarı bozüyük30 TL23 TL23 TL23 TL15 TL15 TL
Adapazarı bilecik25 TL20 TL20 TL20 TL13 TL13 TL
Adapazarı izmit15 TL12 TL12 TL12 TL7,5 TL7,5 TL
Adapazarı Gebze25 TL20 TL20 TL20 TL13 TL13 TL
Adapazarı istanbul25 TL20 TL20 TL20 TL13 TL13 TL
Adapazarı konya81 TL62 TL62 TL62 TL40 TL40 TL
Adapazarı hızlı tren fiyatları
*Çocuk Bileti: 7-12 Yaş
*Genç Bilet: 13-26 Yaş
* Memur Bileti: Öğretmen, TSK ve Tcdd Personeli ni kapsar
** Gidiş Dönüş Bilet alımlarında % 20 indirim uygulanır
***Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir
Son Değişiklik: Tren Saatleri ile 16 Eylül 2018 17:42

Sakarya Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu (264) 229 44 23 dır. Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri ? Adapazarı Tren istasyonu 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sakarya Hızlı tren istasyonu telefon numarası Adapazarı Tren istasyonunun Telefonu (264) 277 37 00 dır.

mithatpaşa tren istasyonu

Adapazarı Tren Garı
Adapazarı Tren garı bundan tam 113 yıl önce 1898 yılında Chemins de Fer Ottomans d’Anatolie şirketi tarafından şehir merkezinde kuruldu. Garın yanında ve çevresinde bulunan fayton durağından Fitaş Arzu ve feza sinemalarından çıkan müşteriler faytonlarla mahallelerine dağılır, Mithatpaşa Arifiye Sapanca da oturanlar ise buharlı kara trenlerle evlerine giderlerdi. Eski gar binası 1982 ye kadar hizmet verdi. Bu tarihten itibaren Adapazarı Çarşıdaki eski tren garının yerine yeni ve modern tren garı yapıldı. Modern garın önündeki geniş alan için ise herkesin bildiği ve buluştuğu Gar meydanı olarak anılıyor.

Arifiye tren garı
Arifiye Tren garı, Arifiye ilçesinde bulunan tren istasyonu , 1890 yılında Chemins de Fer Ottomans d’Anatolie şirketi tarafından 1890 yılında yapılmıştır. Ankara-İstanbul Ankara ve Konya yüksek hızlı demiryolunun on istasyonundan biridir. Tren garı ilk kurulduğunda ismi Hamidiye garı olan istasyonun adı II. Abdulhamit han tahtan indirildiğinde, yeni yönetim tarafından Arifiye olarak değiştirilmiştir.

Arifiye Tren Garına ulaşım Orta Garajdan Kalkan Arifiye, Sapanca Otobüsleri ile Arifiye garına gidebilirsiniz

Mithatpaşa Tren garı
Ada ekspresi treni Şehrin içine sokulmadığından dolayı Mithatpaşa Garından hareket etmektedir. Mithatpaşa Adapazarının bir mahallesi olup Çarşıya yani Adapazarı gar meydanına 2,5 km lik mesafededir. Bu mesafeyi ada ekspresi treninden indikten sonra dolmuşlarla alabilirsiniz.

mithatpaşa tren istasyonu Sakarya Tren istasyonu nedense hep Sakarya tren garı olarak çok kullanılmaktadır. Bazen insanlar bu isimleri kısaltarak Sakarya garı veya Sakarya istasyonu olarak kısaca telaffuz ediyorlar.

Adapazarı Tren istasyonu

Aşağıda listede Sakarya hızlı tren nerelere var, Adapazarı hızlı tren nerelerde duracak, sorunuzun cevabı verilmiştir.

  • Gebze Tren istasyonu
  • istanbul Tren Garı
  • Konya Garı
  • İzmit yüksek hızlı tren garı
  • Ankara Garı
  • eryaman yht istasyonu
  • Bozüyük hızlı tren garı
  • Polatlı yht garı
  • Eskişehir istasyonu
  • Bilecik hızlı tren istasyonu