Tren Saatleri tarafından yazılmış tüm yazılar

Tren Saatleri Tren Seferleri ve Tren istasyonları Hakkında bilgi veren bir site

YHT LEr 1 Haziran’da başlıyor

TCDD ye ait YHT trenleri Mart ayındaki Corona başlaması nedeniyle seferlerine durdurmuştu.

TCDD trenleri, YHT seferlerine 1 Haziran 2020 sonrasında başlamayı planlıyor.

Trenlerde uygulanacak kurallar

YHT trenlerinde Bu dönemde bazı kurallar geçerli olacak.

  • Trenler yüzde 50 kapasite ile yolcu taşıyacak.
  • Yolcuların, trenlere maskeleriyle gelmesi gerekiyor.
  • YHT Yolcuları, tren biletini önceden alacak.
  • Yolcular Yalnızca satın aldıkları koltuğa oturabilecek.
  • Bilet fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmayacak.
  • Ana hat ve bölgesel trenler, bir süre daha sefer yapmayacak.

Ankara – Menemen Tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Ankara şehir garından Mavi tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Menemen Garı istasyonundan ise tek tren 18:00 saatinde hareket etmektedir. Menemen Ankara Arası trenle 598 km olup yolculuğunuz buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 51 TL dir. Trende pulman 2+1 ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen – Ankara Tren Saatleri

Ankara – Menemen Arasında Anahat Trenlerinden Menemen Mavi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İZMİR
KALKIŞ
SAATİANKARA
KALKIŞ
SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Ankara – Menemen Arası Hangi trenler Çalışır?

Ankara – İZMİR- Ankara Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden İzmir Mavi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Menemen – Ankara tren kaç saat Sürer?

Ankara – Menemen arası Tren yolu mesafesi 598 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 2 dk sürmektedir, Menemen Ankara tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen Ankara tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

menemen istasyon

Menemen ↔ Ankara Tren fiyatları

  • Mavi Treni Pulman Tam 51 TL
  • Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 154 TL

ANKARA – MENEMEN MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Menemen Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Menemen Mavi Ekspres trenidir. Menemen veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Ankara Menemen Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Menemen Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Garından Menemen Garı tren istasyonuna ve Menemen Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Ankara Menemen Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı hangi saatler arası çalışır?

Menemen Tren Garı 06 00 – 22:00 Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonunun Telefonu 0 232 832 13 42 dır. Adresi, Menemen

Ankara Tren garı çalışma saatleri:

Ankara YHT garı 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Menemen Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen ve Ankara den geçen Menemen Mavi Treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Ankara Menemen tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Menemen ve Ankara dan Geçen Menemen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Ankara Menemen treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Menemen Ankara Menemen Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Menemen Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara-Menemen Mavi Tren Saatleri?

Menemen Ankara Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Menemen den İlk ve Tek tren 18:39 saatinde hareket etmektedir. Ankara ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Isparta – Denizli Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Isparta şehir garından Göller Ekspresi treni 22:30 saatinde hareket etmekte olup, Denizli istasyonundan ise tek tren 03:59 saatinde hareket etmektedir. Denizli Isparta Arası trenle 170 km olup yolculuğunuz 3 buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 23 TL dir. Trende pulman 2+2 vagonlar bulunmaktadır.

Denizli ↔ Isparta Tren Saatleri


Isparta – Denizli Arasında Anahat Trenlerinden Isparta Göller Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Denizli – Isparta tren kaç saat Sürer?

Isparta – Denizli arası Tren yolu mesafesi 170 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 23 dk sürmektedir, Denizli Isparta tren yolculuk süresi Göller Ekspresi ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Denizli Sakarya Isparta tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli ↔ Isparta Tren fiyatları
Denizli Göller Ekspresi Treni Pulman Tam 23 TL

ISPARTA – DENİZLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Denizli Isparta tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Denizli Göller Ekspresi trenidir. Denizli veya Isparta istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Denizli Isparta Denizli Göller Ekspresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Denizli Isparta Çalışan Göller Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Denizli Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır.

Isparta Tren Garı çalışma Saatleri: 08.00-17.00 saatleri arası çalışmaktadır. İstasyon telefon numarası: 0246 2181301 dir. Adresi: Davraz, 138. Cd. No:3, 32300 Isparta Merkez/Isparta

Denizli Isparta arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli ve Isparta dan geçen Göller Ekspresi Treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon vardır.

Isparta Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve Isparta dan Geçen Denizli Göller Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur.

Isparta Denizli treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Denizli Isparta Denizli Göller Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Denizli Isparta Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon yoktur.

Isparta-Denizli Göller Ekspresi Tren Saatleri?

Denizli Isparta Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli den İlk ve Tek tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Isparta ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Isparta – aydın tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Isparta şehir garından Göller Ekspresi treni 22:30 saatinde hareket etmekte olup, Aydın istasyonundan ise tek tren 01:36 saatinde hareket etmektedir. Aydın Isparta Arası trenle 288 km olup yolculuğunuz 5 buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 36 TL dir. Trende pulman 2+2 vagonlar bulunmaktadır.

Aydın ↔ Isparta Tren Saatleri

Isparta – Aydın Arasında Anahat Trenlerinden Isparta Göller Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Isparta – Aydın Arası Hangi trenler Çalışır?

Isparta – İZMİR- Isparta Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden Aydın Göller Ekspresi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Aydın – Isparta tren kaç saat Sürer?

Isparta – Aydın arası Tren yolu mesafesi 288 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 23 dk sürmektedir, Aydın Isparta tren yolculuk süresi Göller Ekspresi ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın Sakarya Isparta tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Aydın ↔ Isparta Tren fiyatları

Aydın Göller Ekspresi Treni Pulman Tam 36 TL

AYDIN – ISPARTA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Aydın Isparta tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Aydın Göller Ekspresi trenidir. Aydın veya Isparta istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın Isparta Aydın Göller Ekspresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Aydın Isparta Çalışan Göller Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 0 272 213 79 19 dır Adresi Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Gençlik Cd. No:8, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Isparta Tren Garı çalışma Saatleri: 08.00-17.00 saatleri arası çalışmaktadır. İstasyon telefon numarası: 0246 2181301 dir. Adresi: Davraz, 138. Cd. No:3, 32300 Isparta Merkez/Isparta

Aydın Isparta arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın ve Isparta den geçen Göller Ekspresi Treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon vardır.

Isparta Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve Isparta dan Geçen Aydın Göller Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur.

Isparta Aydın treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Aydın Isparta Aydın Göller Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Aydın Isparta Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon yoktur.

Isparta-Aydın Göller Ekspresi Tren Saatleri?

Aydın Isparta Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk ve Tek tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Isparta ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

tren fiyatları

ADAPAZARI TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Ort. Ücret :

BİLECİK YHT TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
TAM Ücret :

İndirimli tren Fiyatları

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

TCDD hangi hallerde bilet indirimi uygular:

  • Gidiş ve dönüş biletlerde,
  • Çocuk, genç ve yaşlı yolcularda,
  • Grup halinde yapılan yolculukta,
  • Basın kartı sahiplerine,
  • Öğretmenlere,
  • Şehit ve Gazi yakınlarına,
  • Engelli Yolculara,

TCDD bilet indirim oranları:

%15 İndirimli biletler

  • Gidiş dönüş bileti alanlara,
  • 13-26 yaş arası gençlere,
  • 60-64 yaş arası yolculara,
  • 12 kişi ve üstü gruplara,
  • Gazetecilere,
  • Öğretmenlere,
  • TSK mensuplarına

%20 İndirimli biletler

TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20 indirim uygulanmaktadır.

%50 İndirimli biletler

  • 7-12 yaş arası çocuklar
  • 65 yaş ve üstü yolcular

Ücretsiz tren Biletleri

  • 0-6 yaş çocuklar
  • Şehit yakınları ve gaziler
  • Engelli yolcular
  • Yabancı demiryolları çalışanları

BİLECİK YHT TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
TAM Ücret :

Mersin – Adana tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Adana Gardan kalkan ilk bölgesel trenin hareket saati sabah 05:50 dir. Mersin tren istasyonundan kalkan ilk trenin hareket saati ise 05:45 dir. İki şehir arası yolculuk süresi ortalama 1 saattir. İki istasyon arasında 3 bölgesel Tren Günde karşılıklı 27 Sefer Yapmaktadır. Yolculuğunuza ödeyeceğiniz bilet fiyatı Tam 7,5 TL dir.

Mersin – Adana tren saatleri

Adana Kalkış SaatleriMersin Kalkış Saatleri
05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15 09:00 09:43 10:26 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:33 14:45 15:30 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:32 20:00 20:45 21:30 22:30 05:45 06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:30 15:15 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:45 20:30 21:30 22:30

Adana Mersin trenle kaç saat sürer?

Mersin Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 68 Km olduğundan Bölgesel tren ile yolculuğunuz yaklaşık 1 Saat Sürer.

  • Adana Mersin Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenler günde 27 sefer Mersin Adana Demiryolu hattında çalışmaktadır.
  • Mersin Adana Arası 68 km olup yolculuğunuz ortalama 1 Saat sürecektir.
  • Trende Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • Tren biletini sadece Mersin veya Adana istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Adana Mersin Treninde Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Mersin Adana Arası ÇalışanTrenler Mersin İslahiye ve Mersin İskenderun Adana Mersin Bölgesel Trenleridir.

Adana Mersin Arasında Çalışan Trenlerin Ara Durakları: Mersin Tırmıl Karacailyas Taşkent Huzurkent Tarsus Yenice Zeytinli Şehitlik Şakirpaşa Adana

Mersin Adana Bölgesel Treni, Adana Garı’ndan Mersin Garı’na 68 km uzunluğunda çift yön olarak işleyen tren hattıdır. 02 Ağustos 1886 tarihinde Osmanlı İmparatorluğu’nda faaliyete başladı. 1906 yılında Bağdat Demiryolu ile birleştirildi. 1927 yılında ise Türkiye Cumhuriyeti tarafından satın alınarak TCDD’ye dahil edildi.

Ankara ↔ Sivas hızlı tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Sivas güzergahında hizmet verecek olan YHT projesi 2020 yılında yolcu taşımaya başlayacaktır. 400 kilometreyi bulan bu hatta sabah ve akşam olmak üzere Ankara Sivas arasında karşılıklı iki sefer yapılacaktır. İlk dönemde Ankara Kırıkkale balışeyh arasında hızlı hızlı tren hatta olmadığından konvansiyonel tren hattından yolculuk yapılacaktır.

Sivas – Ankara hızlı tren saatleri

Sabahları sivas’tan ve Ankara’dan karşılıklı birer sefer, akşamları da birer sefer olmak üzere gün içi karşılıklı iki sefer hızlı trenikullanabilirsiniz

Sivas Ankara hızlı tren bilet fiyatları

Ankara Sivas arası 400 kilometreyi bulan hızlı tren hattında bilet fiyatının 75 lira olması bekleniyor.

ANKARA – SİVAS YHT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ankara Sivas tren ile kaç saat sürer?

Ankara Sivas hızlı tren hattı 400 kilometreyi aşan mesafesi ile yaklaşık 2 saat sürüyor sürebilir.

Sivas – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Sivas arası Tren yolu mesafesi 48 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, yarım saat sürmektedir, Ankara-Sivas tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Sivas tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Sivas – Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Sivas – Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ankara – Sivas hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Sivas ve Ankara tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Sivas – Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Sivas – Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Ankara – Sivas hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Sivas yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Ankara – Sivas Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Sivas – Ankara hızlı Tren saatleri? Ankara – Sivas hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara istasyondan İlk hızlı tren 06: saatinde hareket etmektedir. Sivas gardan ise ilk tren 07:saatinde hareket etmektedir.

Ankara ↔ İzmir treni

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Güzel vatanımızın başkenti memur şehri olan Ankara ile ve Doğal güzellikleri kültürü ve limanı olan İzmir arasında her gün işlemekte olan Mavi Tren ulaşım aracı olarak konfor ve zaman bakımından en fazla tercih edilen yöntemdir. Basmane Ankara garı arasında karşılıklı birer kez işleyen İzmir mavi treni pekçok vatandaşa konforlu bir yolculuk sunar.

İzmir mavi treninde yolcuların tercihlerine göre 2 artı 1 pulman vagon yemekli vagon yataklı vagon bulunmaktadır yolcular özgürce diledikleri vagonda seyahat etme özgürlüğüne sahiptirler diğer trenlere göre mavi tren güvenli ekonomik konforlu teknolojik taşıma hizmeti sunmaktadır.

İzmir-ankara tren

İzmir-ankara tren saatleri

Ankara kalkış izmir Basmane varışlı trenimiz basmaneden saat 19.00 da hareket etmektedir. Yolculuğunuz 14 saat 36 dakika sürmektedir olup pulman vagon tam bilet fiyatı 51 TL. İzmir Basmane kalkış Ankara varışlı trenimiz ise saat 18:05 te hareket etmektedir. Ankara’ya saat 08:30 da varmaktadır

İZMİR
KALKIŞ
SAATİANKARA
KALKIŞ
SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

İzmir-ankara tren bilet fiyatları

Ankara-izmir arası TCDD’ye ait izmir mavi treni ile 51 TL’ye yolculuk yapabilirsiniz. CD’ye ait internet sitesinden online bilet almak için lütfen tıklayınız

Ankara İzmir mavi treni güzergahı.

Mavi tren Sırasıyla Ankara Eskişehir Kütahya Manisa nın ardından İzmire ulasan İzmir Mavi Treni, 824 kilometreyi 14,5 saatte alıyor.

Adana ↔ yenice tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Adana ile Yenice ilçesi arası Toros Ekspresi Erciyes Ekspresi ve Bölgesel Trenler ile günde 29 tren sefer yapmaktadır. iki şehre ait tren saatleri aşağıya çıkarılmıştır.

Adana – Yenice Tren Saatleri Tablosu

Adana Tren kalkış saatleriYenice Tren kalkış saatleri
05:50_06:15_06:45 07:05 07:30 07:45 08:15 09:00 09:25 10:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:30 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 19:15 20:00 20:45 21:30 22:3006:28_06:56_07:19 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:05 12:28 12:53 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 16:44 17:19 17:48 18:26 18:48 19:31 19:48 20:18 20:52 21:13 22:20 23:18

Adana Yenice trenle kaç saat sürer?

Yenice Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 25 Km olduğundan Ekspres trenler ve Bölgesel trenler ile yolculuğunuz yaklaşık 25 dk Saat Sürer. Adana Yenice tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Yenice tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Yenice Adana Tcdd Bilet Fiyatları

  • Yenice Ekspresi 2+1 Pulman Tam bilet 5,5 TL
  • Öğrenci Bileti 4,5 TL
  • 65 + Yaş üstü tren bileti 3 TL
  • 07-12 yaş çocuk 2,5 ₺

ADANA – YENİCE TOROS EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana – Yenice arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yenice – Adana arasını TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Adana – Yenice Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yemekli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Yenice – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Yenice dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Yenice – Adana Ekspress trenlerinde ise Yemekli Pulman tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Adana – Yenice treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – Yenice Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Yenice – Adana Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Yenice – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Adana tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Adana veya Yenice istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yenice – Adana Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Adana Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Yenice – Adana Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana tren saatleri

Adana – Yenice Tren saatleri?

Adana dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adana – Yenice Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Adana Gardan İlk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir. Yenice tren istasyonundan ise ilk tren 06:28 saatinde hareket etmektedir.

Adana Kalkış SaatleriMersin Kalkış Saatleri
05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15 09:00 09:43 10:26 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:33 14:45 15:30 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:32 20:00 20:45 21:30 22:30 05:45 06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:30 15:15 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:45 20:30 21:30 22:30
kayseri
kalkış
saatadana
kalkış
saat
Kayseri↓07:40Adana↓16.30
Niğde09:59Pozantı18.13
Ulukışla11:06Ulukışla19.08
Pozantı11:49Niğde20.15
Adana Varış13:17Kayseri Varış22.30
konya
kalkış
saatiadana
kalkış
saati
Konya ↓14:00Adana ↓07:45
Karaman15:26Pozantı09:31
Ereğli16:37Ulukışla10:34
Ulukışla17:29Ereğli11:20
Pozantı18:15Karaman12:36
Adana Varış19:53Konya Varış13:58