Tren Saatleri tarafından yazılmış tüm yazılar

Tren Saatleri Tren Seferleri ve Tren istasyonları Hakkında bilgi veren bir site

Konya Tren Saatleri

Konya hızlı treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Konya yht trenleri Konya Ankara Konya istanbul Hattında hergün çalışır

Konya Hızlı Tren Seferleri

 Konya ↔ AnkaraKonya ↔ Bilecik
 Konya ↔ BozüyükKonya ↔ Eskişehir
 Konya ↔ GebzeKonya ↔ istanbul
 Konya ↔ izmit Konya ↔ Polatlı
 Konya ↔ SakaryaKonya Eryaman
  

Konya Anahat Tren Seferleri

 Konya ↔ Adana Konya ↔ Afyon
 Konya ↔ Akşehir Konya ↔ Alaşehir
 Konya ↔ Bozüyük Konya ↔ Çiğli
 Konya ↔ Ereğli Konya ↔ Çiğli
 Konya ↔ İzmir Konya ↔ Karaman
 Konya ↔ Manisa Konya ↔ Menemen
 Konya ↔ Salihli Konya ↔ Turgutlu
 Konya ↔ Uşak 
  

Konya Hızlı Tren Bilet Fiyatları

Bilet FiyatlarıTam BiletÖğr enci60-65Me mur65+Ço cuk
Konya Sincan30 TL23,5 TL23,5 TL23,5 TL15 TL15 TL
Konya Polatlı25 TL20 TL20 TL20 TL13 TL13 TL
Konya Eskişehir38,5 TL30 TL30 TL30 TL19,5 TL19,5 TL
Konya Bozüyük53,5 TL41,5 TL41,5 TL41,5 TL27 TL27 TL
Konya Bilecik63,5 TL49 TL49 TL49 TL32 TL32 TL
Konya Adapazarı81 TL62,5 TL62,5 TL62,5 TL40,5 TL40,5 TL
Konya izmit81 TL62,5 TL62,5 TL62,5 TL40,5 TL40,5 TL
Konya Gebze85 TL65,5 TL65,5 TL65,5 TL42,5 TL42,5 TL
Konya istanbul85 TL65,5 TL65,5 TL65,5 TL42,5 TL42,5 TL
konya Ankara30 TL23,5 TL23,5 TL23,5 TL15 TL15 TL
*Çocuk Bileti: 7-12 Yaş
*Genç Bilet: 13-26 Yaş
* Memur Bileti: Öğretmen, TSK ve Tcdd Personeli ni kapsar
** Gidiş Dönüş Bilet alımlarında % 20 indirim uygulanır
***Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir
Son Değişiklik: Tren Saatleri ile 16 Eylül 2018 17:44
Konya Tren istasyonu

Konya Hızlı tren garı çalışma saatleri ?

Konya Tren Garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Konya Hızlı tren istasyonu telefon numarası

Tren istasyonunun Telefonu (332) 322 36 70 ve 322 36 80 dır.

Konya son tren : Konya hızlı tren son seferi hergün saat 21:40 da Ankara Yönüne Konya Tren Garından hareket eder

Konya Tren garına ulaşım

Konya Tren garı şehrin göbeğinde olduğu için ulaşımı çok kolaydır.

Konya Hızlı Treni Kaç Saat Sürer ?

Konya Hızlı Tren Seferleri nin Ortalama Hızı Diğer Sefer sayfalarımızda ayrı ayrı hesaplanmıştır.

Konya yht kaç saat ? Konya yht kaç km ? gibi soruların çözümleri yukarıdadır.

Konya hızlı treni hangi duraklarda durur
Aşağıda listede Konya hızlı tren nerelere var, Konya hızlı tren nerelerde duracak, sorunuzun cevabı verilmiştir.

    • Eskişehir Tren istasyonu
    • Bozüyük Tren Garı
    • Bilecik Garı
    • Polatlı yüksek hızlı tren garı
    • Gebze Garı
    • Sakarya yht istasyonu
    • İzmit hızlı tren garı
    • Ankara yht garı
    • istanbul istasyonu
    • Sincan hızlı tren istasyonu
Konya dan kalkan Hızlı Trenlerin Hareket Saati Tablosu

Tren istasyonu yeri ve Tren saatleri hakkında daha fazla bilgi almak için 444 TCDD numarasını arayabilirsiniz

Konya ↔ Eryaman Hızlı Tren Saatleri

Konya Eryaman hızlı tren saatleri, TCDD 2019 Yaz dönemi tarifesine göre 14:00 saatinde güncellenmiştir. Eryaman Konya YHT seferleri, iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 289 km olup ortalama 1 saat 27 dk sürmektedir. YHT Konya Eryaman bilet fiyatları tam 31 ₺ dir

Eryaman – Konya Hızlı Tren Saatleri

Eryaman
Kalkış
Tren 
adı
Konya
Kalkış
06:38YHT06:30
08:48YHT09:10
10:08YHT11:00
11:54YHT12:30
13:48YHT14:30
15:38YHT16:00
18:23YHT17:50
21:33YHT21:10

Konya ↔ Eryaman trenle kaç saat Sürer ?

Konya Eryaman Konya Arası Trenle Yaklaşık 1.5 saat  sürmektedir.


Eryaman Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Eryaman Tren istasyonu telefonu ? 0 312 dır

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Eryaman YHT Gar

Ankara ↔ Konya Hızlı Tren Saatleri

Konya Ankara hızlı tren saatleri, TCDD 2019 Yaz dönemi tarifesine göre 13:55 saatinde güncellenmiştir. Ankara Konya YHT seferleri, iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 306 km olup ortalama 1 saat 44 dk sürmektedir. YHT Konya Ankara bilet fiyatları tam 30₺ dir

Konya Ankara Konya Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren
adı
Konya
Kalkış
06:20YHT06:30
08:30YHT09:10
09:50YHT11:00
11:35YHT12:30
13:30YHT14:30
15:20YHT16:00
18:05YHT17:50
21:15YHT21:10
Konya Ankara Hızlı Tren Yolu Güzergah

Ankara Konya Hızlı Tren bilet fiyatları:

  • Tam Bilet: 30 TL
  • öğrenci bileti: 23,5 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 23,5 TL
  • Memur Bileti: 23,5 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 15 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 15 TL

Ankara Hızlı Tren Genel Bilgiler:

Ankara Hızlı tren garı çalışma saatleri : Tren Garı 24 Saat Açıkdır. hızlı tren garı telefonu ? Tren istasyonu Telefon 0 312 309 05 15/336 dır.

Ankara Yht Gar

Konya Ankara Konya hızlı trenle kaç saat ? Hızlı Trenle 01:55 Saat Sürer hızlı trenle kaç km ? İki istasyon arası Tren Yolu Mesafesi 306 km dir

Konya Hızlı tren garı çalışma saatleri : Tren Garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. hızlı tren istasyonu telefonu ? Tren istasyonu Telefon 0 332 322 36 70- 80 dır.

Ankara Konya hızlı treninin ortalama hızı kaç km ?

Ankara Konya Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Ankara Konya Arası Hızlı Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Ankara Konya arası hızlı trenle ortalama yaklaşık 115 dakika sürüyor. Ankara ile Konya tren garı arasınında ortalama 306 km olduğunu varsayarsak Ankara ile Konya Arasını yüksek hızlı trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 306 km / 115 dk = 2,66 dk/km yani dakikada 2,66 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 2,66 dk/km *60 dk = 159,65 yani Ankara ile Konya arasını hızlı trenle saatte ortalama 160 km/s hızla gidiyormuşuz. Böylelikle Ankara ile Konya hızlı treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Konya Tren istasyonu
  • Konya Tren istasyonu
  • Ankara Garı

Konya Ankara Diğer Rota: 2 sa. 48 dk. (234 km), kalkış: Ankara Gar varış: Eskişehir

Konya Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Konya Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ankara Konya hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Konya ve Ankara dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Konya Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Konya Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Ankara Konya hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Konya yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Ankara Konya Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya Ankara hızlı Tren saatleri? Ankara Konya hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara dan İlk hızlı tren 06:21 saatinde hareket etmektedir. Konya den ise ilk hızlı tren 06:30 saatinde hareket etmektedir.

Konya ↔ Polatlı Hızlı Tren Saatleri

Konya Polatlı hızlı tren saatleri, TCDD 2019 Yaz dönemi tarifesine göre 21:41 saatinde güncellenmiştir. Polatlı Konya YHT seferleri, iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 5-6 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 231 km olup ortalama 1s:4dk sürmektedir. YHT Konya Polatlı Hızlı tren bilet fiyatları tam ₺ 26,00 dir

Polatlı Konya hızlı Tren Saatleri

Polatlı KalkışTren AdıKonya Kalkış
07:02YHT06:30
09:12 YHT 11:00
10:32 YHT 12:30
14:12 YHT 16:00
18:47 YHT 21:10
21:57 YHT *
Polatlı Konya Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Konya Polatlı Hızlı Tren fiyatları

  • Tam Bilet: 25 TL
  • öğrenci bileti: 20 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 20 TL
  • Memur Bileti: 20 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 13 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 13 TL
Konya Tren istasyonu

Polatlı Tren istasyonu 06:00 – 24:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Polatlı YHT Tren istasyonu 07:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Polatlı Tren Garı Telefonu 0 312 623 84 41 dır. Polatlı Tren yht Garı Telefonu 0 312 625 59 99 dır.

Konya Tren Garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Konya Tren istasyonu Telefon 0 332 322 36 70 – 80dır. Konya Polatlı Arası hızlı tren mesafesi 231 Km dir Konya Polatlı Arası hızlı trenle 01:05 Sürer Polatlı konya Arası Tren Yolu Mesafesi 231 km dir

Polatlı Hızlı Tren garı

Polatlı Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Polatlı Konya yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Konya Polatlı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Polatlı ve Konya dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Polatlı Konya Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Polatlı Konya yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Konya Polatlı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Konya veya Polatlı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Konya Polatlı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı Konya hızlı Tren saatleri? Konya Polatlı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya dan İlk hızlı tren 06:30 saatinde hareket etmektedir. Polatlı dan ise ilk hızlı tren 07:02 saatinde hareket etmektedir.

Adana ↔ Malatya Tren Saatleri

Adana Malatya tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 13:24 saatinde güncellenmiştir. Malatya Adana tren seferleri: iki şehir arası Fırat Ekspresi ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 392 km olup yaklaşık 6s:48dk sürmektedir. Fırat Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21 ₺

Malatya ↔ Adana Tren Saatleri

Adana Malatya Adana Arası Fırat Ekspresi Treni Çalışmaktadır. Adana malatya Süre 6s:48dk  Fiyat ₺ 21,00

Elazığ KalkışSaatiAdana KalkışSaati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:46Ceyhan09:18
Gölbaşı13:07Osmaniye09:53
Osmaniye16:31Gölbaşı13:32
Ceyhan17:05
Malatya15:57
Adana Varış17:46Elazığ Varış18:07
Malatya Adana Tren yolu Güzergahı

Adana ↔ Malatya Tren fiyatları:

  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 21 TL

Adana Malatya Trenle kaç km ? Tren mesafesi 392 km Malatya ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ? Trenle Yaklaşık 7 Saat sürmektedir. Malatya ↔ Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır AdResi: İnönü Mahallesi, 44070 Yeşilyurt/Malatya

Adana Malatya Diğer Rota: 4 sa. 37 dk. (386 km) E90 ve Kahramanmaraş Malatya Yolu/D850 üzerinden En hızlı rota, normal trafik

Adana Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adana ve Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Adana ve Malatya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya Adana treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adana Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Adana Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Adana Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Adana veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Adana Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Adana Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Adana Malatya Tren saatleri? Adana Malatya Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana den İlk tren 00:21 saatinde hareket etmektedir. Malatya ise ilk tren 00:19 saatinde hareket etmektedir.

Malatya Tren Saatleri

Malatya dan Nerelere Tren Var ?  Fırat Ekspresi, Güney Kurtalan Ekspresi, Van Gölü Ekspresi ile Adana, Ankara, Batman, Bismil, Ceyhan, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Muş, Osmaniye, Sivas, Yerköy,  yönüne hergün tren seferi vardır

Malatya Tren Seferleri

Malatya ↔ Adana Malatya ↔ Ankara
Malatya ↔ Batman Malatya ↔ Bismil
Malatya ↔ Ceyhan Malatya ↔ Diyarbakır
Malatya ↔ Elazığ Malatya ↔ Ergani
Malatya ↔ Kayseri Malatya ↔ Kırıkkale
Malatya ↔ Muş Malatya ↔ Osmaniye
Malatya ↔ Sivas Malatya Vangölü

Malatya Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Malatya trenleri Malatya Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Malatya tren garı çalışma saatleri ? Malatya Tren Garı 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Malatya tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Malatya Tren garına ulaşım Malatya tren istasyonu Malatya merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Malatya tren istasyonu

Malatya de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Malatya seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Malatya den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Malatya Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Malatya Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Malatya istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Malatya Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Malatya Tren saatleri? Malatya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Malatya Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Malatyaden İlk tren 00:08 saatinde hareket etmektedir.

Malatya Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Malatya garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Malatya Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Malatya Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Muş ↔ Sivas Tren Saatleri

Sivas Muş tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 03:45 saatinde güncellenmiştir. Muş Sivas tren seferleri: iki şehir arası Vangölü Ekspresi ve ile haftada 2 gün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 621 km olup yaklaşık 11s:3dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 25 ₺

Sivas ↔ Muş ↔  Sivas Tren Saatleri

Sivas Muş Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi Treni Çalışır.

Ankara KalkışSaatiTatvan KalkışSaati
Ankara11:00Tatvan07:55
YahşihanMuş09:26
Kırıkkale12:45Genç11:13
Yerköy14:34Elazığ14:01
Şefaatlı15:16Malatya16:45
Kayseri17:50Hekimhan17:51
Şarkışla19:43Sivas20:52
Sivas21:25Şarkışla22:22
Hekimhan00:25Kayseri00:29
Malatya01:54Şefaatlı02:54
Elazığ04:39Yerköy03:37
Genç07:13Kırıkkale05:28
Muş09:05Yahşihan
Tatvan Varış10:46Ankara Varış07:22

Van Gölü Ekspresi Muş Sivas arasında haftada 2 gün işler Sivas den Salı Pazar Muş dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer ? Sivas Muş Arası Trenle Yaklaşık 12 Saat sürmektedir. Sivas Muş Trenle kaç km ? Muş Sivas Arası Tren mesafesi 1131 km dir.

Sivas ↔ Muş Tren fiyatları :

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 24 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 39 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL

Muş Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Muş Tren istasyonuna haftanın iki günü  1 Tren seferleri düzenlenir. Muş Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mus Sivas Tren yolu güzergahı

Sivas Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Muş Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Sivas Tren istasyonu telefonu ? 0 318 224 78 53 dır Muş Tren istasyonu telefonu ? 0 436 216 11 17 dır

Muş Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Muş ve Sivas den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Muş tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Muş ve Sivas den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sivas Muş treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? : Muş Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Muş Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Muş Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Muş veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Muş Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Muş Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Muş Sivas Tren saatleri? Muş Sivas Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Yaz Tarifesine göre Muş den İlk tren 0 saatinde hareket etmektedir. Sivas ise ilk tren 0 saatinde hareket etmektedir.

Malatya ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye Malatya Tren Saatleri 2019 Yaz saati Uyguluması ile 21:54 saatinde güncellenmiştir. Malatya Osmaniye tren seferi Günlük tek olmak üzere Fırat Ekspresi ile yapılmaktadır Bu iki istasyon arası 300 km olup Tren bileti fiyatı 19 Tl dir. Bu yolculuk sizin için ortalama 6 saat sürmektedir.

Osmaniye ↔ Malatya Tren Saatleri

Osmaniye Malatya Arası Fırat Ekspresi Treni her gün tren seferlerine devam etmektedir

Elazığ KalkışSaatiAdana KalkışSaati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:46Ceyhan09:18
Gölbaşı13:07Osmaniye09:53
Osmaniye16:31Gölbaşı13:32
Ceyhan17:05
Malatya15:57
Adana Varış17:46Elazığ Varış18:07

Osmaniye ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Fırat Ekspresi Pulman  Tam 19 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya ↔ Osmaniye trenle kaç saat Sürer ? Malatya Osmaniye Malatya Arası Trenle Yaklaşık 5,5 Saat sürmektedir.

Osmaniye Malatya Tren Yolu Güzergahı

Malatya ↔ Osmaniye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Osmaniye Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır

Osmaniye Malatya Trenle kaç km ? Malatya Osmaniye Arası Tren mesafesi 300 km

Osmaniye tren istasyonu

Afyon ↔ Konya Tren Saatleri

Konya Afyon Tren Saatleri 2019 Yaz tren saatleri uygulumasına göre 17:06 saatinde güncellenmiştir. Konya Afyon arasında günlük karşılıklı bir tren seferi düzenlenir. Tren fiyatı tam bilet 21 TL olup, yolculuk süresi yaklaşık 4 saattir.

Afyon↔Konya Tren Saatleri

Afyon – Konya – Afyon Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Afyon > konya trenle kaç saat Sürer ? iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Konya ↔ Afyon TCDD bilet fiyatları:

Tam 21 TL Öğrenci ; 16 TL 65 Yaş üstü; 10 TL

Konya Afyon Tren yolu Güzergahı

Konya Afyon trenleri Afyon Konya Afyon Hattında hergün çalışır. Bu Trenler Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır. Trenle kaç km ? Tren mesafesi 272 Km dir

Konya Tren istasyonu

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 dir. Adresi : Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd. Meram/Konya

Afyon Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Afyon tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik 2 sa. 48 dk. (231 km) D300 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Konya Tren Garı

Afyon Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Afyon ve Konya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Konya Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Afyon ve Konya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Konya Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? : Afyon Konya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Afyon Konya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Konya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Afyon veya Konya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Konya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Afyon Konya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon Konya Tren saatleri? Afyon Konya Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon den İlk tren 04 24 saatinde hareket etmektedir. Konya ise ilk tren 19 15 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli ↔ Menemen Tren Saatleri

Menemen Çiğli tren saatleri ve Çiğli Menemen Tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Menemen – Çiğli Tren Saatleri sayfası 24 nisan 2019 11:53 saatinde güncellenmiştir. ve fiyatı ₺ 4,50

Menemen Çiğli Arası İzban Seferleri vardır. bu iki istasyon arası Her 10 dakikada bir izban seferi vardır Menemen Çiğli Arası İzban ile karşılıklı her 12 dk da bir sefer atar. sefer süresi 15 dk sürmektedir.

Menemen – Çiğli İzban Saatleri

Menemen Çiğli Menemen Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, İzmir Mavi treni, Karesi Ekspresi ve Konya Mavi treni ile Hergün karşılıklı 7 sefer düzenlenir

Uşak Basmane Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

17 Eylül Ekspresi

İzmir KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
İzmir↓14:00Bandırma16:00
Çiğli↓14:30Balıkesir17:56
Menemen↓14:48Soma19:29
Manisa15:26Akhisar20:21
Akhisar16:21Manisa21:17
Soma17:05Menemen21:54
Balıkesir18:42Çiğli22:11
Bandırma Varış20:38İzmir Varış22:39

6 Eylül Ekspresi

İzmir Kalkış↓SaatiBandırma Kalkış↓Saati
Basmane08:30Bandırma07:35
çiğli08:58Balıkesir09:32
Menemen09:17Soma11:01
Manisa09:55Akhisar11:49
Akhisar10:47Manisa12:46
Soma11:31Menemen13:27
Balıkesir12:59Çiğli13:44
Bandırma Varış14:53İzmir Varış14:12

İzmir Mavi

İzmir KalkışSaatiAnkara KalkışSaati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

Karesi Ekspresi

Balıkesir KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Balıkesir ↓05:30İzmir ↓17:15
Soma07:02Çiğli17:43
Akhisar07:47Menemen18:00
Manisa08:50Manisa18:38
Menemen09:39Akhisar19:31
Çiğli09:56Soma20:16
İzmir Varış10:24Balıkesir Varış21:43

Konya Mavi

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Çiğli ↔ Menemen Tren fiyatları

  • 17 Eylül Ekspresi, Karesi Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi Treni Pulman Tam 3,5 TL
  • İzmir Mavi Treni, Konya Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Bölgesel Trenler 3 Tl

Çiğli ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer ? Çiğli Menemen Çiğli Arası Trenle Yaklaşık 15 DK sürmektedir. Menemen Çiğli Arası Menemen Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Çiğli Menemen Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Menemen tren istasyonu

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Açıktır Çiğli Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Menemen Çiğli Trenle kaç km ? Çiğli Menemen Arası Tren mesafesi 30 km

Çiğli tren istasyonu