Tren Saatleri tarafından yazılmış tüm yazılar

Tren Saatleri Tren Seferleri ve Tren istasyonları Hakkında bilgi veren bir site

2021 Mersin – Adana Seferleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Adana Mersin Adana Arası çalışan Tren seferleri 01/04/2021 tarihinde yeniden değişti.

ADANA – MERSİN TREN SAATLERİ

TREN KALKIŞTREN SAATLERİ
Adana Gar>06:15, 06:40, 07:05, 07:30, 08:15, 09:38, 10:23, 11:30, 12:30, 14:00, 15:30, 16:45, 17:15, 17:45, 18:55 19:35
Mersin Gar>06:10, 06:30, 07:00, 07:30, 08:00, 09:15, 10:00, 11:45, 13:15, 15:15, 16.30, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:45
Nisan 2021 Mersin Adana tren saatleri

İki şehir arasında Adana Mersin, Mrsn İslhy, mrsn isk trenleri gün içinde bir çok kez sefer düzenlemektedir.

Adana garından sabah saatlerinde ilk tren 06:15 saatinde hareket etmektedir. Sonrasında Sırasıyla 06:40, 07:05, 07:30 saatinde diğer trenler kalkışlarını yapmaktadır. Adana Mersin Yönünde son tren ise Adana garından 19:35 saatinde hareket etmektedir.

Mersin Garından bineceğiniz ilk tren sabah 06:10 saatinde hareket etmektedir. Daha sonraki tren saatleri ise 06:30 ve 07:00 dir. Mersin Adana Yönünde bineceğiniz son tren 19:45 trenidir.

Mersin Adana Tren yolu Güzergahı

Polatlı – Menemen tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

MENEMEN – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Menemen Polatlı Menemen Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Menemen şehir garından mavi tren 18:39 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Menemen-Polatlı arası yolculuk süresi 12 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 27 Tl den başlamaktadır.

Menemen ↔ Polatlı Tren Fiyatları


Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 27 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

polatlı menemen tren yolu güzergahı

Polatlı ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 677 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0232 8321342 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Menemen Metro Istasyonu, Esatpaşa, Niyazi Kaplangi Cd. 35660 Menemen/İzmir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Menemen dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Menemen den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı – Tavşanlı Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

TAVŞANLI – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Tavşanlı Polatlı Tavşanlı Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Tavşanlı şehir garından mavi tren 02:16 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı-Polatlı arası yolculuk süresi 4 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 21 Tl den başlamaktadır.

Tavşanlı ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 21 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 283 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Tavşanlı tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0274 6141036 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Tavşanlı Gar, İstasyon, 43430 Tavşanlı/Kütahya

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Tavşanlı’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Tavşanlı’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Tavşanlı Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Tavşanlı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı – Akhisar Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

AKHİSAR – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Akhisar Polatlı Akhisar Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Akhisar şehir garından mavi tren 20:06 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Akhisar-Polatlı arası yolculuk süresi 10,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 21 Tl den başlamaktadır.

Akhisar ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 21 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ Akhisar trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 547 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 33 dakika sürmektedir, Polatlı-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Akhisar Tren istasyonu telefonu 0236 4141714 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Tcdd Akhisar, Atatürk, 45220 Akhisar/Manisa

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi;Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Akhisar dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Akhisar den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Akhisar Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı ↔ Soma Tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

SOMA – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Soma Polatlı Soma Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Soma şehir garından mavi tren 20:47 saatinde, Soma istasyonundan ise mavi tren 20:19 saatinde hareket etmektedir. Soma-Polatlı arası yolculuk süresi 10,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 21 Tl den başlamaktadır.

Soma ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 21 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Soma Polatlı Tren yolu güzerganı

Polatlı ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 553 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Soma tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Soma Tren istasyonu telefonu 0236 6132147 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; SOMA TREN İSTASYONU, İstasyon, 45500 Soma/Manisa

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Soma’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Soma den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Soma Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Soma Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021

Adapazarı şehir garından kalkan Ada Ekspresi Sırasıyla Mithatpaşa Arifiye > Sapanca İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Tuzla ve Pendik istasyonlarına uğrar.

Adapazarı tren istasyonu

Polatlı ↔ Manisa Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Manisa ↔ Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Manisa Polatlı Manisa Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Manisa şehir garından mavi tren 19:21 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Manisa-Polatlı arası yolculuk süresi 11 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılmakta olup bilet fiyatları 26 Tl den başlamaktadır.

Manisa ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 26 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 630 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Manisa Tren istasyonu telefonu 0236 2311696 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., 45020 Manisa

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Manisa Polatlı tren güzergahı

Polatlı Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Manisa den geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Manisa Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Manisa den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Manisa Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Manisa Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trende ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı ↔ Kütahya tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Kütahya ↔ Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Kütahya Polatlı Kütahya Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Kütahya şehir garından mavi tren 03:08 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Kütahya-Polatlı arası yolculuk süresi 3,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılmakta olup bilet fiyatları 22 Tl den başlamaktadır.

Kütahya ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 22 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ Kütahya trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 237 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0274 2236121 dır. Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Kütahya Tren Garı, Yıldırım Beyazıt, 43020 Kütahya Merkez/Kütahya.

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır. Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara.

Polatlı Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Kütahya’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kütahya Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Kütahya’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya Polatlı treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Kütahya Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trende ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı ↔ İzmir Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İzmir ↔ Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

İzmir Polatlı İzmir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

İzmir Basmane garından mavi tren 18:00 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. İzmir-Polatlı arası yolculuk süresi 12,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılmakta olup bilet fiyatları 29 Tl den başlamaktadır.

İzmir ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 29 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 682 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-İzmir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

İzmir Tren istasyonu telefonu 0232 4848638 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve İzmir den geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve İzmir den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

İzmir Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı İzmir Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trende ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı ↔ Balıkesir tren saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Balıkesir ↔ Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Balıkesir Polatlı Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Balıkesir şehir garından mavi tren 22:10 saatinde, Balıkesir istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir-Polatlı arası yolculuk süresi 9 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 23 Tl den başlamaktadır.

Balıkesir ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ Balıkesir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 460 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0236 4141714 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Balıkesir Tren Garı Gümüsçesme, Altıeylül/Balıkesir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Balıkesir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Balıkesir dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Balıkesir Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Balıkesir den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Balıkesir Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Balıkesir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Balıkesir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Balıkesir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.