Lüleburgaz Çatalca Tren Seferleri

Çatalca – Lüleburgaz Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Lüleburgaz Çatalca karsılıklı Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39Halkalı↓18:00
Lburgaz↓08:54Çatlca↓18:37
Muratlı↓09:47Çerkköy↓19:32
Çorlu09:58Velimeşe19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓19:56
Çerkköy↓10:11Muratlı↓20:18
Çatalca↓11:04Lburgaz↓20:47
Halkalı Varış11:38Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Çatalca Lüleburgaz Çatalca Arası Halklı Edrne Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 1 sefer düzenlenir

Çatalca istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 18:37 Lüleburgaz şehrinden 08:54 saatinde kalkış yapmaktadır. istasyonlar arası tren fiyatı 15 tl olup yolculuk 2 Saat sürmektedir.

Lüleburgaz – Çatalca Tren fiyatları 2021:

  • Çatalca Lüleburgaz Banliyo trenlerinin fiyatı pulman Tam 16,5 TL

ÇATALCA – LÜLEBURGAZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Lüleburgaz Çatalca Tren yolu Güzergahı

Lüleburgaz ↔ Çatalca trenle kaç saat Sürer?

Lüleburgaz – Çatalca arası Tren yolu mesafesi 67 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 1 dakika sürmektedir, Lüleburgaz-Çatalca tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Lüleburgaz – Çatalca tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çatalca Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 17:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 212 789 12 50 dır

Lüleburgaz Tren garı çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 288 420 10 23 dır

Çatalca – Lüleburgaz arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Çatalca – Lüleburgaz istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Lüleburgaz – Çatalca tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Lüleburgaz ve Çatalca dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Çatalca – Lüleburgaz treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Çatalca – Lüleburgaz Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Lüleburgaz – Çatalca tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Çatalca – Lüleburgaz tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çatalca – Lüleburgaz arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çatalca – Lüleburgaz Tren saatleri?

Çatalca Lüleburgaz Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çatalca dan İlk tren 09,14 saatinde hareket etmektedir. Lüleburgaz dan ise ilk tren 08,48 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir