Nazilli Aydın Tren Seferleri

Aydın ↔ Nazilli Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

Aydın ↔ Nazilli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi
Aydın Garı >07:41, 09:40, 15:00,17:21, 21:20x
Nazilli Garı >07:06, 12:23 13:43 19:34x
Aydın Nazilli Tren Saatleri Mart 2021 de güncellenmiştir

Nazilli Aydın Arası Basmne Denzli, Bsmane Nazilli, Ske Dnizli, Ske Nazilli Bölgesel ve göller Ekspresi treni karşılıklı hergün 11 sefer düzenler

Aydın dan İlk bölgesel tren 07:18 saatinde hareket etmektedir. Nazilli den ise ilk bölgesel tren 05:19 saatinde hareket etmektedir. Nazilli Aydın tren seferleri yaklaşık 2 saat 17 dk sürmektedir. İki istasyon arası bu dönemde karşılıklı TCDD ye ait 4 Bölgesel tren ile 11 sefer yapılmaktadır. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 14 TL dir.

Nazilli Aydın tren yolu güzergahı

Nazilli ↔ Aydın Tren fiyatları:

  • Aydın Denizli Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden veya 444 8233 den Öğrenilebilir
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Aydın ↔ Nazilli trenle kaç saat Sürer?

Aydın Nazilli Diğer Rota: 52 dk. (47,1 km) kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Nazilli Tren İstasyonu

Nazilli – Aydın tren ile kaç saat sürer? Aydın – Nazilli arası Tren yolu mesafesi 47 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat sürmektedir, Aydın-Nazilli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın – Nazilli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Nazilli Aydın trenleri Aydın Nazilli Hattında hergün çalışır Trenlerinde kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmamaktadır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri:  05:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 256 214 15 89 dır. Adresi Nazilli Tren İstasyonu, Altıntaş Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:15, Nazilli/Aydın

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Aydın Nazilli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın Nazilli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır

Aydın Nazilli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Nazilli ve Aydın dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Aydın Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Aydın şehir garı tren seferleri

Nazilli Aydın tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Aydın Nazilli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Aydın Nazilli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Denizli Söke Bölgesel

Denizli KalkışTren SaatleriSöke KalkışTren Saatleri
Denizli↓06:40Söke↓06:35 16:15
Nazilli↓08:02Aydın↓07:41 17:21
Aydın↓08:56Nazilli↓08:40 18:14
Söke Varış09:57Denizli Varış10:01_19:36
Söke Denizli Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

İzmir Denizli Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir