İzmit Bakırköy Hızlı Tren Seferleri

Bakırköy ↔ İzmit Hızlı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Bakırköy İzmit arasında günde 3 sefer düzenlenmektedir. Bakırköy’den Kalkan İlk hızlı tren 06:15 YHT trenidir. İzmit hareket eden ilk tren ise 04:19 ekspres trenidir. Bakırköy izmit YHT yolculuk süresi ortalama 2 saat sürmektedir. Tam bilet fiyatı 26 TL dir

Bakırköy ↔ İzmit hızlı tren saatleri

yht saatleri 30-04-2021 tarihinde güncellenmiştir.

Yönüne Hızlı Trenler

Bakırköy – İzmit tren ile kaç saat sürer?

İzmit – Bakırköy arası Tren yolu mesafesi 110 Km olduğundan hızlı Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, birbuçuk saat sürmektedir, İzmit-Bakırköy tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmit – Bakırköy tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Bakırköy – İzmit arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bakırköy – İzmit yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmit – Bakırköy hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bakırköy ve İzmit tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bakırköy – İzmit Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bakırköy – İzmit yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

İzmit – Bakırköy hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi İzmit veya Bakırköy yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. İzmit – Bakırköy Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bakırköy – İzmit hızlı Tren saatleri?

İzmit – Bakırköy hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmit istasyondan İlk hızlı tren 06:51 saatinde hareket etmektedir. Bakırköy gardan ise ilk tren 20:18 saatinde yht hareket etmektedir.

“Bakırköy ↔ İzmit Hızlı Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

  1. Bakırköy için öğle saatlerinde Anadolu tarafına neden hiç sefer koymuyorsunuz sabahın köründe insanlara bu eziyet niye lütfen buna bir çözüm bulun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir