Malatya Bismil Tren Seferleri

Bismil – Malatya Tren Saatleri

Malatya-Bismil Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Malatya Bismil Arası Kurtalan Ekspresi ile Bazı günler karşılıklı 1 sefer düzenlenir.

Bismil istasyonundan Malatya Şehrine pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:34 saatinde hareket etmektedir. Malatya istasyondan Bismil şehrine ise salı, perşembe, Cuma, cumartesi, pazar günleri 03:11 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bismil Malatya trenle 280 km olup yolculuk suresi 6 saattir. Tren bilet fiyatı ise pulman tam 23 TL dir.

Bismil treni saat kaçta? Malatya’ya tren seferi var mı? Kurtalan Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Bismil Malatya Tren Güzergahı

malatya Bismil Tren Yolu Güzergahı

Malatya – Bismil Tren fiyatları:

  • Kurtalan Ekspresi Pulman  Tam 23 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli 33 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Tek kişi  87 TL Çift Kişi  67 TL

MALAYATYA – BİSMİL KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Malatya – Bismil trenle kaç saat Sürer?

Malatya – Bismil arası Tren yolu mesafesi 280 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 3 dakika sürmektedir, Malatya-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına,Malatya – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Bismil Malatya Arası Güney Kurtalan Ekspresi Treni Çalışmaktadır

Malatya Bismil Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Malatya Tren istasyonu telefonu? 0 422 212 40 40 dır

Bismil Malatya Trenle kaç km? Malatya Bismil Arası Tren mesafesi 280 km

Malatya tren istasyonu
Bismil Tren istasyonu

Bismil Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Malatya den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya Bismil treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bismil Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Malatya Tren saatleri?

Bismil Malatya Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Malatya Şehrine gün içinde ilk tren 1010 de hareket etmedir. Malatya istasyondan Bismil şehrine ise 02:16 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir