Bostancı ↔ Ankara Tren Saatleri

Ankara İstanbul Bostancı hızlı tren saatleri YHT ile günde karşılıklı 8 sefer düzenlenmektedir. Ankara’dan Bostancı yönüne Kalkan İlk hızlı trenin kalkış saati 06:00 İstanbul Bostancı dan Ankara yönüne Kalkan ilk hızlı trenin saati ise 06:09 dur. Ankara istanbul Bostancı istasyonu arası 567 km dir. İstanbul Bostancı ankara Arası Tren bilet fiyatları 85 TL dir İstanbul Bostancı Ankara arası YHT nin yanısıra Geceleri yataklı vagonlu Ankara ekspresi de günde 1 kez hizmet vermektedir.

Ankara > İstanbul Bostancı Tren Saatleri

Bostancı > Ankara Hızlı Tren Saatleri

Bostancı Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bostancı Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ankara Bostancı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Bostancı ve Ankara dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bostancı Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Bostancı Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir

Ankara Bostancı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Bostancı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Ankara Bostancı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bostancı Ankara hızlı Tren saatleri? Ankara Bostancı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullana bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir