Bostancı ↔ Konya Hızlı Tren Saatleri

Konyadan İstanbul Bostancı yönüne ilk hızlı tren saati 06:00 da Bostancıdan hareket eden ilk hızlı tren saati ise 07:38 dir. iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 688 km olup ortalama 4 saat 50 dk sürmektedir. YHT Konya İstanbul Bostancı Ekonomi sınıfı bilet fiyatları tam 103 TL dir

Konya > İstanbul Bostancı Tren Saatleri

Bostancı > Konya Hızlı Tren Saatleri

İstanbul Bostancı Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : İstanbul Bostancı Konya yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Konya İstanbul Bostancı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İstanbul Bostancı ve Konya dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İstanbul Bostancı Konya Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : İstanbul Bostancı Konya yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Konya İstanbul Bostancı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Konya veya İstanbul Bostancı yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Konya İstanbul Bostancı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İstanbul Bostancı Konya hızlı Tren saatleri? Konya İstanbul Bostancı hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir