İskenderun Ceyhan Tren Seferleri

Ceyhan – İskenderun Tren Saatleri

İskenderun – Ceyhan Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskendern KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 12:30 16:30İskenderu07:15 12:00 17:15
Tarsus↓07:05 13:03 17:05Dörtyol↓07:44 12:28 17:45
Yenice↓07:20 13:19 17:21Erzin↓07:57 12:41 17:59
Adana↓07:46 13:45 17:49Ceyhan↓08:35 13:18 18:37
Yüreğir↓07:51 13:50 17:55incirlik↓09:17 13:57 19:12
incirlik↓07:59 13:58 18:02Yüreğir↓09:24 14:04 19:20
Ceyhan↓08:34 14:36 18:38Adana↓09:38 14:18 19:35
Erzin↓09:09 15:12 19:13Yenice↓10:01 14:43 20:00
Dörtyol↓09:23 15:26 19:27Tarsus↓10:17 15:00 20:16
İskenderun Varış09:50_15:52 19:55Mersin Varış10:46_15:26 20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Bugün Ceyhan’dan İskenderun’a karşılıklı bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır.

Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:34 İskenderun şehrinden 07:15 saatinde kalkış yapmaktadır. Tren bilet fiyatı 8 TL olup yolculuk 1 saat 20 dk sürer.

Ceyhan – İskenderun Tren fiyatları:

  • Ceyhan İskenderun Bölgesel Trenlerin Fiyatları Pulman  Tam 8 TL
  • Bölgesel Tren fiyatını Ceyhan istasyonundan (0322) 613 45 07 öğrenebilirsiniz.

CEYHAN – İSKENDERUN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ceyhan treni saat kaçta? İskenderun’a tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ceyhan İskenderun Tren Güzergahı

iskenderun Ceyhan Tren yolu güzergahı

Ceyhan – İskenderun trenle kaç saat Sürer?

Trenle Yaklaşık 1 Saat 20 dk sürmektedir. Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. İskenderun Ceyhan Trenle kaç km? Tren mesafesi 89 km

İskenderun Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır İskenderun Tren istasyonu telefonu 0 326 614 00 49 dır

Ceyhan Tren istasyonu telefonu 0 322 613 45 07 dır Ceyhan Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır

Ceyhan İskenderun arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ceyhan İskenderun istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ceyhan İskenderun tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İskenderun ve Ceyhan dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Ceyhan İskenderun treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ceyhan İskenderun Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İskenderun Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Ceyhan İskenderun tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan İskenderun arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan İskenderun Tren saatleri?

Ceyhan Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ceyhan dan İlk tren 08:28 saatinde hareket etmektedir. İskenderun den ise ilk tren 07:15 saatinde hareket etmektedir.

İskenderun Ceyhan arası tren seferi var mı?

İskenderun Ceyhan İskenderun Arası Mersin İskenderun Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı seferler düzenlenir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir