eskişehir afyon tren

Eskişehir – Afyon Tren Saatleri

Afyon – Eskişehir tren saatleri

Tren Kalkış Bölgesel Tren SaatleriPamukkale Ekspresi
Afyon>06:5010:45
Eskişehir>17:4514:57
Tren Seferleri Ekim 2021’de güncellenmiştir.

Afyon Eskişehir arası Pamukkale Ekspresi ve Raybüslerle gün içinde karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Yolculuk süresi 3,5 saat olup Tren biletleri 21 TL den satılmaktadır.

Eskişehir-Afyon treni saat kaçta var?

Eskişehir’den tek tren bölgesel tren olup 17:45 saatinde hareket etmektedir. Afyon’dan ise tek tren 06:50 saatinde hareket etmektedir.

Eskişehir Afyon arası Tcdd Bilet fiyatı:

  • Pamukkale Ekspresi Pulman Tam 21 tl Öğrenci 18 TL

AFYON – ESKİŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir treni saat kaçta? Afyon tren seferleri var mı? Pamukkale Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Afyon – Eskişehir tren ile kaç saat sürer?

Eskişehir – Afyon arası Tren yolu mesafesi 77 Km olduğundan Ekspres ve Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 31 dakika sürmektedir, Bu trenler ile tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Afyon tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir Afyon Tren yolu Güzergahı

Aşağıda Afyon Eskişehir Tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir. iki istasyon ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 222 225 55 55 0 222 225 80 80 dır. Adresi: Eskişehir, Hoşnudiye Mahallesi, Eskişehir Merkez/Eskişehir

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar.

Eskişehir tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik En hızlı rota, normal trafik 1 sa. 57 dk. (134 km) kalkış: Afyon Garı varış: Eskişehir D665 üzerinden

Eskişehir Afyon arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir Afyon istasyonlarından geçen Pamukkale Ekspresi ve Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Eskişehir Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Afyon ve Eskişehir den Geçen trenlerde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Eskişehir Afyon treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir Afyon çalışan trenlerde yemekli vagon yoktur. Yiyecek İçecek servisi ise vardır.

Afyon Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Ekspres ve Bölgesel trenler sınıfına girmektedir. Bineceğiniz tren Bölgesel tren ise biletinizi sadece Seyehat günü Afyon veya Eskişehir istasyon gişesinden, Pamukkale Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hatta Çalışan Ekspres trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Bismil Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Eskişehir Afyon Tren saatleri?

Afyon dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Afyon Gardan İlk tren 15:03 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir tren istasyonundan ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir.

Afyon Eskişehir arası tren seferi var mı?

Eskişehir Afyon Arası Pamukkale Ekspresi ve Eskişehir Afyon Raybüs ile her gün karşılıklı 2 Tren seferi düzenlenmektedir. iki istasyon arası Tren ile yaklaşık 3 buçuk saat sürmektedir.

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓17:45Afyon↓06:50
Kütahya↓19:03Gazlıgöl↓07:12
Gazlıgöl↓20:25Kütahya↓08:39
Afyon Varış20:45Eskişehir Varış09:57
Afyon Eskişehir Tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021
Denizli KalkışHareket SaatiEskişehir KalkışHareket Saati
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓10:45
Sandıklı13:35Kütahya12:04
Afyon14:57Afyon13:54
Kütahya16:53Sandıklı15:15
Eskişehir Varış18:12Denizli Varış18:34
Pamukkale Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Afyon Bölgesel Treni Durakları

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon Kalkış Tren Saatleri
Eskişehir17:45Afyon 06:50
Kızılinler18:00Gazlıgöl07:12
Sabuncupınar18:32İhsaniye07:24
Alayunt18:52Döğer07:39
Kütahya19:03Demirözü07:48
Alayunt Müselles19:12Değirmenözü07:54
Çöğürler19:30Çöğürler08:10
Değirmenözü19:46Alayunt Müselles08:28
Demirözü19:51Kütahya08:39
Döğer19:59Alayunt08:49
İhsaniye20:13Sabuncupınar09:11
Gazlıgöl20:25Gökçekısık09:34
Afyon20:45Eskişehir09:57
Eskişehir Afyon Treni durakları Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir