Eskişehir – Tavşanlı Tren Saatleri

Eskişehir Tavşanlı Tren saatleri

Eskişehir-TavşanlıTavşanlı-Eskişehir
08.30 19:45 23.5002.44 05:50 14.55
Tavşanlı Eskişehir tren seferleri Temmuz 2021

Tavşanlı Eskişehir Tavşanlı Arası Tavşanlı Eskişehir Bölgesel Treni ve İzMavi ve Ege Ekspresi ile Hergün karşılıklı 3 Tren seferi düzenlenir. 

Eskişehir garından ilk tren 08:30 saatinde Ekspresi trendir. Tavşanlı garından ise ilk tren 02:44 saatinde hareket eder. Bu yolculuk 140 km olup ortalama 2 saat 29 dakika sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 17 TL dir.

Eskişehir – Tavşanlı Tren fiyatları

  • Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Treni Pulman Tam 13 TL
  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 17 TL
  • Ege Ekspresi Tam Bilet 13 TL

SOMA – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Tavşanlı treni saat kaçta? Eskişehir’e tren seferi var mı? tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Eskişehir Tavşanlı Trenle kaç saat?

Tavşanlı – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 123 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Tavşanlı-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir – Tavşanlı trenle kaç saat Sürer? Eskişehir Tavşanlı Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık 2,5 saat sürmektedir.

Eskişehir Tavşanlı Tren Güzergahı

Tavşanlı Eskişehir tren yolu güzergahı

Aşağıda Tavşanlı Eskişehir Tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.Eskişehir Tavşanlı Tren trenleri Tavşanlı Eskişehir Hattında hergün çalışır

Tavşanlı tren istasyonu

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır

Eskişehir Tren istasyonu telefonu  0 0 222 225 55 55 dır.

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır Saatleri Arası Çalışır.

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 00 274 614 10 36  dır.

Eskişehir – Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Tavşanlı – Eskişehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait Mavi tren ve bölgesel trenlerle seyehat edeceksiniz. Eskişehir – Tavşanlı Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Tavşanlı – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Tavşanlı dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı – Eskişehir Mavi trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Eskişehir – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir – Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı – Eskişehir Tcdd Mavi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Tavşanlı – Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Eskişehir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Eskişehir veya Tavşanlı istasyon gişesinden, Mavi tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Eskişehir Tavşanlı Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı – Eskişehir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Eskişehir – Tavşanlı Tren saatleri?

Eskişehir den Tavşanlı istasyonuna giden trenlere ait Eskişehir – Tavşanlı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan yararlanabilirsiniz. Eskişehirden İlk tren 20:00 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı den ise ilk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir.

ege ekspresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021
İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021
Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Tavşanlı Eskişehir Bölgesel Treni Durakları

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı Kalkış Tren Saatleri
Eskişehir19:45Tavşanlı05:50
Gökçekısık20:10Güzelyurt06:06
Porsuk20:22Km.41+50006:09
Sabuncupınar20:31Kütahya06:34
Alayunt20:51Alayunt06:43
Kütahya21:06Uluköy06:56
Km.41+50021:32Sabuncupınar07:04
Güzelyurt21:36Porsuk07:13
Tavşanlı21:51Eskişehir07:44
Tavşanlı Eskişehir Bölgesel Treni Durakları Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir