İskenderun ↔ Tarsus Tren Saatleri

İskenderun Tarsus tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 05:05 saatinde güncellenmiştir. Tarsus İskenderun tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 177 km olup yaklaşık 2 saat 40 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺9,00 tl dir

İskenderun ↔ Tarsus Tren Saatleri

İskenderun Tarsus İskenderun Arası Mersn Tarsus Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı 2 Tren seferi düzenlenir.

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

Tarsus ↔ İskenderun trenle kaç saat Sürer ?

Tarsus İskenderun Tarsus Arası Trenle Yaklaşık 2 saat 40 dk sürmektedir.

İskenderun Tarsus Trenle kaç km ? Tarsus İskenderun Arası Tren mesafesi 177 km

Tarsus – İskenderun Tren fiyatları :

  • Tarsus İskenderun Bölgesel Treni Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

İskenderun Tarsus Arası Tarsus Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır

İskenderun Tarsus tren yolu güzergahı

Tarsus İskenderun Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. İskenderun Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır

İskenderun Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır Tarsus Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Tarsus Tren istasyonu telefonu ? 0 324 624 17 15 dır

İskenderun Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : İskenderun Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İskenderun Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Tarsus ve İskenderun dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İskenderun Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : İskenderun Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus İskenderun tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İskenderun Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İskenderun Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İskenderun Tarsus Tren saatleri? İskenderun Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İskenderun dan İlk tren 07:15 saatinde hareket etmektedir. Tarsus den ise ilk tren 07:03 saatinde hareket etmektedir.

İskenderun dan Diğer Şehirlere Kalkan Popüler Trenler Hangileri? İskenderun ↔ Mersin İskenderun ↔ Adana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir