İskenderun – Tarsus Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Tarsus-İskenderun Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

İskenderun Tarsus İskenderun Arası Mersin İskenderun Bölgesel Treni ile Hergün karşılıklı Tren seferi düzenlenir.

Tarsus-İskenderun arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 177 km olup yaklaşık 2 saat 40 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9,00 tl dir.

Tarsus ↔ İskenderun trenle kaç saat Sürer?

Tarsus İskenderun Tarsus Arası Trenle Yaklaşık 2 saat 40 dk sürmektedir.

İskenderun Tarsus Trenle kaç km? Tarsus İskenderun Arası Tren mesafesi 177 km

Tarsus – İskenderun Tren fiyatları

  • Tam Bilet: 24 TL

TARSUS – İSKENDERUN GÖLLER BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İskenderun Tarsus Arası İskenderun Mersin Bölgesel Treni Çalışmaktadır

İskenderun Tarsus tren yolu güzergahı

Tarsus İskenderun Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İskenderun Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır. İskenderun Tren istasyonu telefonu 0 326 614 00 49 dır.

Tarsus Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır. Tarsus Tren istasyonu telefonu 0 324 624 17 15 dır

İskenderun Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İskenderun Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

İskenderun Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tarsus ve İskenderun dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İskenderun Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İskenderun Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus İskenderun tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İskenderun Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İskenderun Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İskenderun Tarsus Tren saatleri?

İskenderun Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İskenderun dan İlk tren 07:15 saatinde hareket etmektedir. Tarsus den ise ilk tren 07:03 saatinde hareket etmektedir.

İskenderun dan Diğer Şehirlere Kalkan Popüler Trenler Hangileri? İskenderun ↔ Mersin İskenderun ↔ Adana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir