İzmir ↔ Denizli Tren saatleri

Denizli İzmir tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmekdir. İzmir istasyondan ise 07:42 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 22,00 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 6 tren seferi vardır.

Basmane ↔ Denizli ↔ İzmir Tren Saatleri Tablosu

İZMİR KALKIŞSAATİDENİZLİ KALKIŞSAATİ
izmir↓07:42 08:53 11:30 15:30 16:41 17:54Denizli↓04:20 05:50 08:25 12:45 14:35 17:30
Gaziemir↓08:01 09:13 11:49 15:49 17:01 18:13Nazilli↓05:45 07:15 09:51 14:11 16:00 19:00
Adnan Menderes Hava alanı↓08:06 09:18 11:55 15:55 17:06 18:19Aydın↓06:34 08:05 10:43 15:01 16:54 19:52
Torbalı↓08:36 09:48 12:25 16:25 17:37 18:50Selçuk↓07:36 09:08 11:46 16:06 17:57 20:55
Selçuk↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20Torbalı↓08:05 09:39 12:14 16:34 18:27 21:26
Aydın↓09:09 10:17 12:53 16:55 18:05 19:20A Menderes Hava alanı↓08:37 10:09 12:44 17:06 18:57 21:56
Nazilli↓11:05 12:22 14:45 18:59 19:58 21:21Gaziemir↓08:43 10:14 12:50 17:12 19:02 22:02
Denizli Varış12:27_13:48 16:09 20:19 21:18 22:41izmir Varış09:02_10:33 13:09 17:30 19:21 22:21

Denizli İzmir Basmane arası hangi trenler Çalışır?

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Sadece Denizli Basmane Bölgesel Treni çalışmaktadır. hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tablosu yukarıda verilmiştir. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 6 sefer düzenlenir

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 22 Tl
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 11 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 18 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu ?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri :

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu ?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Denizli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir