İzmir – Denizli Tren saatleri

Basmane – Denizli – İzmir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi saatleri
İzmir07:10 10:45 12.30 16:4523:05
Denizli05:45 08.30 10:45 12:20 16:4502:03
denizli izmir tren seferleri Ekim 2021

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir.

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de hareket etmektedir. İzmir istasyondan ise 07:10 saatinde kalkış yapmaktadır. Denizli ile izmir arası Bilet fiyatı 28,50 TL olup yolculuğunuz 4 Saat sürmektedir. İki istasyon arası karşılıklı 3 tren seferi vardır.

Denizli – İzmir Tren fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Denizli bölgesel Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 28,5 Tl
  • Göller Ekspresi Tam Bilet: 28 TL

DENİZLİ – İZMİR Bölgesel TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Denizli treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Denizli İzmir Tren Güzergahı

İzmir Denizli Trenle kaç saat sürer?

Trenle 4 saat sürer, Basmane – Denizli arası Tren mesafesi 262 Km dir. Bu mesafe bölgesel tren ile yaklaşık 4 Saat sürer.

İki İstasyon arası Tren yolu mesafesi 262 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, İzmir -Denizli tren yolculuk süresi, aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Gaziemir – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli İzmir Tren Güzergahı

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Basmane Denizli Bölgesel trenidir İzmir Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenler de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Denizli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Tren garı gişe çalışma saatleri nedir?

İzmir Basmane tren garı gişe çalışma saatleri gün içinde 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

İzmir Tren istasyonu telefonu?

Basmane Tren garı gişe telefon numarası 0 232 484 86 38 dır. Ancak Denizli Basmane trenleri için rezervasyon yapılamaz.

Denizli Tren garı çalışma saatleri

Denizli tren istasyonu gişeleri gün ici 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır.

Denizli Tren istasyonu telefonu?

Denizli tren garı iletişim telefonu, 0 258 268 28 31 dır. İzmir seferi için rezervasyon yapılamaz.

İzmir Denizli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bu iki istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Seyahatinizi bölgesel trenlerle veya Göller Ekspresi ile yapacaksınız.

İzmir Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve İzmir den Geçen Basmane Bölgesel trenlerinde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Göller Ekspresi treninde yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Göller Ekspresi treninde Yemekli vagon bulunmaktadır.

İzmir Denizli arası tren seferi var mı?

Denizli – İzmir – Denizli Arasında Denizli Basmane ve göller ekspresi Treni çalışmaktadır. İzmir Denizli İzmir Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli treni ile Hergün karşılıklı seferler düzenlenir.

denizli izmir

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Ekim 2021

Denizli İzmir Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
İzmir (Basmane)07:10, 10:45, 12:30, 16:45Denizli05:45, 08:30, 10:45, 12:20, 16:45
Gaziemir07:28, 11:04, 12:50, 17:03Goncalı05:59, 08:46, 11:02, 12:34, 17:02
Amenderes Havaalanı07:34, 11:10, 12:56, 17:09Sarayköy06:15, 09:03, 11:22, 12:52, 17:18
Menderes07:39, 11:15, 13:01, 17:15Buharkent06:29, 09:18, 11:38, 13:06, 17:32
Pancar07:53, 11:29, 13:13, 17:28Horsunlu06:41, 09:30, 11:52, 13:18, 17:44
Torbalı08:02, 11:38, 13:22, 17:37Pamukören06:47, 09:36, 12:00, 13:24, 17:50
Tepeköy08:08, 11:42, 13:26, 17:41Kuyucak06:54, 09:43, 12:11, 13:31, 17:59
Sağlık08:16, 11:50, 13:34, 17:49Nazilli07:06, 09:55, 12:23, 13:43, 18:13
Selçuk08:35, 12:09, 13:53, 18:09İsabeyli07:12, x, 12:29, 13:49, 18:20
Çamlık08:49, 12:23, 14:08, 18:23Atça07:18, 10:06, 12:35, 13:56, 18:26
Ortaklar09:08, 12:42, 14:26, 18:41Sultanhisar07:24, 10:13, 12:41, 14:02, 18:33
Germencik09:18, 12:52, 14:37, 18:51Karaalix, x, 12:45, 14:06, x
İncirliova09:29, 13:04, 14:49, 19:01Köşk07:34, 10:23, 12:53, 14:14, 18:46
Aydın09:40, 13:15, 15:00, 19:12Umurlu07:43, 10:32, 13:02, 14:23, 18:56
İmamköyx, x, x, x, xİmamköy07:50, x, x, x, x
Umurlu09:53, 13:27, 15:13, 19:24Aydın07:58, 10:46, 13:16, 14:37, 19:13
Köşk10:02, 13:36, 15:22, 19:33İncirliova08:08, 10:57, 13:27, 14:48, 19:23
Karaalix, 13:44, 15:30, xGermencik08:18, 11:07, 13:38, 14:58, 19:33
Sultanhisar10:14, 13:48, 15:34, 19:43Ortaklar08:29, 11:17, 13:48, 15:08, 19:45
Atça10:20, 13:55, 15:40, 19:50Çamlık08:48, 11:35, 14:07, 15:28, 20:04
İsabeyli10:26, 14:01, 15:46, 19:56Selçuk09:01, 11:48, 14:20, 15:41, 20:18
Nazilli10:33, 14:08, 15:53, 20:03Sağlık09:20, 12:07, 14:39, 16:00, 20:37
Kuyucak10:44, 14:19, 16:04, 20:14Tepeköy09:29, 12:15, 14:47, 16:08, 20:47
Pamukören10:51, 14:26, 16:11, 20:21Torbalı09:33, 12:19, 14:51, 16:12, 20:52
Horsunlu10:56, 14:31, 16:16, 20:26Pancar09:42, 12:28, 15:03, 16:21, 21:04
Buharkent11:08, 14:43, 16:28, 20:38Menderes09:54, 12:41, 15:18, 16:33, 21:19
Sarayköy11:23, 14:59, 16:43, 20:52Admenderes Havaalanı09:59, 12:46, 15:23, 16:38, 21:24
Goncalı11:42, 15:15, 17:03, 21:11Gaziemir10:04, 12:52, 15:28, 16:43, 21:29
Denizli11:53, 15:26, 17:14, 21:22İzmir (Basmane)10:21, 13:09, 15:45, 16:58, 21:46
Denizli İzmir Bölgesel Treni Güzergahı ve Saatleri Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir