Salihli Turgutlu Tren Seferleri

Salihli ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Turgutlu ↔ Salihli Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Salihli06:13 19:28x
Turgutlu09:41 13:00x
Turgutlu Salihli tren seferleri Nisan 2021

Turgutlu Salihli Turgutlu Arası Bölgesel Trenler K Mavi Treni, Bsmne Uşk, Bsmne Alşhr, Mnsa Alşhr, treni  ile Her gün karşılıklı 2 sefer düzenlenir.

Salihli Turgutlu tren arası Kmavi ve 3 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Salihli gardan İlk tren 06:13 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu istasyondan ise ilk tren 09:41 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 40 km olup yaklaşık 30 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9 TL

Salihli ↔ Turgutlu Tren fiyatları

  • Turgutlu Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Salihli ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

Salihli Turgutlu Salihli Arası Trenle Yaklaşık 35 dk  sürmektedir. Salihli Turgutlu Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Turgutlu Salihli Trenle kaç km? Salihli Turgutlu Arası Tren mesafesi 40 km

Salihli tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır.

Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır.

Salihli Tren istasyonu telefonu 0 236 714 11 04 dır.

salihli turgutlu treni

Salihli Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli Turgutlu istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Salihli Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Salihliden Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Salihli Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Salihli Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Turgutlu Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Salihli Turgutlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli Turgutlu arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Turgutlu Tren saatleri?

Salihli Turgutlu Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Salihli’den İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu’dan ise ilk tren 09:44 saatinde hareket etmektedir.

K Mavi Treni,

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Bsmne Uşk,

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri 18/03/2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Bsmne Alşhr,

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Mnsa Alşhr,

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir