Salihli ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Salihli Turgutlu tren arası Kmavi ve 3 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Salihli gardan İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu istasyondan ise ilk tren 09:44 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 40 km olup yaklaşık 30 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9 ₺

Turgutlu ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihliden TREN hareket saatleritren adıTurgutlUdan tren hareket saatleri
06:06Bölgsl09:37
07:30Bölgsl12:56
09:24 Bölgsl14:56
17:36Bölgsl16:58
16:22Bölgsl19:08
19:09Bölgsl19:49
04:43 Exprs21:59

Turgutlu Salihli Turgutlu Arası Bölgesel Trenler K Mavi Treni, Bsmne Uşk, Bsmne Alşhr, Mnsa Alşhr, treni  ile Hergün karşılıklı 5 sefer düzenlenir

Salihli ↔ Turgutlu Tren fiyatları

  • Turgutlu Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Salihli ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

Salihli Turgutlu Salihli Arası Trenle Yaklaşık 35 dk  sürmektedir. Salihli Turgutlu Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Turgutlu Salihli Trenle kaç km ? Salihli Turgutlu Arası Tren mesafesi 40 km

Salihli tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır

Turgutlu Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Salihli Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Salihli Turgutlu istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Salihli Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Turgutlu ve Salihli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Salihli Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Salihli Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Turgutlu Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Salihli Turgutlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli Turgutlu arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Turgutlu Tren saatleri? Salihli Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Salihli dan İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu den ise ilk tren 09:44 saatinde hareket etmektedir.

K Mavi Treni,

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Bsmne Uşk,

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Bsmne Alşhr,

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Mnsa Alşhr,

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32_21:12Manisa Varış17:25_18:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir