Salihli Turgutlu Tren Seferleri

Salihli – Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu – Salihli Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren Saatleri
Salihli04:42 06:13 09:27 19:28
Turgutlu09:41 13:00 17:13 21:54
Turgutlu Salihli tren seferleri Temmuz 2021

Salihli Turgutlu tren arası Mavi tren ve 3 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Salihli gardan İlk tren 04:42 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu istasyondan ise ilk tren 09:41 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 40 km olup yaklaşık 30 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 TL

Salihli – Turgutlu Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 11 TL
  • Turgutlu Salihli Bölgesel Trenleri

TURGUTLU – SALİHLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Turgutlu Bölgesel treni saat kaçta? Salihli’ye tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Salihli – Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

Salihli Turgutlu Salihli Arası Trenle Yaklaşık 35 dk  sürmektedir. Salihli Turgutlu Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Turgutlu Salihli Trenle kaç km? Salihli Turgutlu Arası Tren mesafesi 40 km

salihli turgutlu treni
Salihli tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır.

Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır.

Salihli Tren istasyonu telefonu 0 236 714 11 04 dır.

Salihli Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli Turgutlu istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Salihli Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Salihliden Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Salihli Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Salihli Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Turgutlu Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Salihli Turgutlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli Turgutlu arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Turgutlu Tren saatleri?

Salihli Turgutlu Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Salihli’den İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu’dan ise ilk tren 09:44 saatinde hareket etmektedir.

Turgutlu Salihli Tren seferleri Var mı?

Turgutlu Salihli Turgutlu Arası Bölgesel Trenler Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Manisa Alaşehir treni ve Mavi Tren ile Her gün karşılıklı seferler düzenlenir.

K Mavi Treni,

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Ekim 2021

Bsmne Uşk,

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Bsmne Alşhr,

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Mnsa Alşhr,

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir