Sapanca – İzmit Tren Saatleri

Sapanca – İzmit tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Ekim 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Sapanca İzmit istasyonları arası Ada ekspresi ile günde 2 sefer yapılır. Tren fiyatı 6 tl dir yolculuğu ise 32 dk sürmektedir. Sapanca’dan Kalkan ilk tren 06:11 saatinde, İzmit’ten kalkan ilk tren ise 09.12 saatinde hareket etmektedir.

İzmit Sapanca Tren Fiyatları

  • Ada Ekspresi Tam Bilet fiyatı 6 tl

SAPANCA – İZMİT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sapanca treni saat kaçta? İzmit’e tren seferi var mı? tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

sapanca tren istasyonu

Sapanca izmit ilk tren seferi Her gün saat 06:12 de  Sapanca Tren Garından hareket eder Sapanca izmit son tren :Sapanca izmit son tren seferi Her gün saat 18:17 de Sapanca Tren Garından hareket eder.

izmit sapanca ilk tren seferi Her gün saat 08:50 de izmit Tren Garından hareket eder izmit Sapanca son tren izmit  sapanca son tren seferi Her gün saat 21:05 de izmit Tren Garından hareket eder.

izmit tren istasyonu

Sapanca tren garı çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonu Telefonu 0 264 582 01 00 dır.

izmit tren garı çalışma saatleri izmit tren Garı 24 saat Açıktır Tren istasyonu Telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Sapanca izmit Arası trenle kaç km? Sapanca izmit Arası tren mesafesi  27 Km dir izmit sapanca trenle kaç saat? iki şehir Arası trenle 1 Saat 20 dk sürer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir