Sapanca ↔ izmit Tren Saatleri

Sapanca izmit Kalkış ve izmit Sapanca Kalkış tren saatleri verilmiştir. 1 Ocak 2019 18:5i6 saatinde güncellenmiştir Tren fiyatı 6 tl dir yolculuğu ise 32 dk sürmektedir

sapanca izmit tren saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış
sapanca tren istasyonu

Sapanca izmit ilk tren : Sapanca izmit ilk tren seferi Her gün saat 06:12 de  Sapanca Tren Garından hareket eder Sapanca izmit son tren : Sapanca izmit son tren seferi Her gün saat 18:17 de Sapanca Tren Garından hareket eder

izmit sapanca ilk tren : izmit Sapanca ilk tren seferi Her gün saat 08:50 de izmit Tren Garından hareket eder izmit Sapanca son tren : izmit  sapanca son tren seferi Her gün saat 21:05 de izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren istasyonu

Sapanca tren garı çalışma saatleri : Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sapanca tren Garı telefonu ? Sapanca Tren istasyonu Telefonu 0 264 582 01 00 dır.

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit tren Garı 24 saat Açıktır izmit tren Garı telefonu ? izmit Tren istasyonu Telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Sapanca izmit Arası trenle kaç km ? Sapanca izmit Arası tren mesafesi  27 Km dir izmit sapanca trenle kaç saat ? Sapanca izmit Arası trenle 1 Saat 20 dk sürer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir