Adapazarı – Pendik Tren Saatleri

Adapazarı – Pendik Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Adapazarı Pendik arası çalışan Ada Ekspresinin yeni güzergahı Adapazarı Gebze Olarak Değişmiştir. Gebze’den Marmaray aktarması ile Pendik’e varılabilir. Alternatif tren yolculuğu için Arifiye’den Pendik’e hızlı trenler ile ulaşım sağlarsınız.

Adapazarı – Pendik Tren Kalkış Saatleri

Arifiye Pendik arasında gün içinde 12 hızlı tren seferi yapılmaktadır. Arifiye Garından Pendik yönüne giden ilk tren, sabah 09:04 saatinde hareket etmekte olup, bu yöndeki son tren ise gece 03:55 saatinde Ankara Ekspresi kalkış yapmaktadır.

Adapazarı – Pendik Trenle Kaç Saat?

İki şehir arasındaki en uzun tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Adapazarı – Pendik Tren Fiyatları

En uygun tam bilet ücreti, 44 TL’ dir. Anahat Tren Yataklı Vagon: 458₺

Adapazarı – Pendik Tren Seferleri

Arifiye’den kalkış yapan Tcdd’ye bağlı hızlı trenler ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi bulunur. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon vardır.

adapazarı hızlı tren
adapazarı hızlı tren güzergahı

Sakarya Arifiye Tren Garı Çalışma Saatleri

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Şehir istasyonu 05:00-21:30 saatleri içinde çalışmaktadır. Arifiye tren saatleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişim numarası 02642 294423’dür.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.