Afyon – Akşehir Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTren
04:3205:53Mavi Tren

Afyon – Akşehir Tren Kalkış Saatleri

Afyon’dan tren sabahleyin saat özellikle 04:32’de kalkış yapıp, saat 05:54’de Akşehir’e varmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 1 saat 21 dakika sürmektedir. Afyon – Akşehir Tren Saatleri ve bileti, her gün TCDD’ye ait Mavi Tren ile genellikle 1 tren seferi yapılır.

Afyon – Akşehir trenle kaç saat?

Tren yolu mesafesi yalnız 98 kilometredir. Bu sebeple tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Afyon – Akşehir TCDD bileti fiyatları

En ucuz tren bileti ₺37’dir. Ayrıca yataklı Vagon ücreti ise ₺394’dir. Bunun yanında indiriminiz ücret ve orana göre hesaplanır.

  • Akşehir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Afyon Tren 24 saat esaslı çalışmakta olup, telefonu 0272 2137919’‘dir. Akşehir bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Afyon – Akşehir Tren Seferleri

Afyon – Akşehir arası günde karşılıklı 1 kez olmak üzere Mavi tren ile seyahatinizi yapabilirsiniz. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende yataklı vagon seçeneği vardır.

Afyon Akşehir Tren
Akşehir Afyon Tren Güzergahı

Yasal Uyarı: Trensaat.com sitemizde tren saatleri ve tren bileti fiyatları sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bilgilerin eksik yada yanlış olduğu ortaya çıkan durumlarda bundan dolayı yaşanan kayıp ve hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen — Ankara Adapazarı tren saatleri veya tren fiyatlarını TCDD‘nin resmi sitesinden veya sayfada belirtilen telefon numaralarından kontrol ederek hareket ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.