salihli afyon tren

Afyon – Salihli Tren Saatleri

Salihli – Afyon Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Afyon – Salihli – Afyon arası sadece Mavi Tren çalışmaktadır. İki istasyon arası yaz ve kış döneminde karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Salihli Afyon tren seferleri yaklaşık 5 saat sürmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 25 TL dır. Afyon treni saat kaçta?, Salihli tren seferleri var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Salihli-Afyon treni saat kaçta var?

Tcdd Afyon şehir garından tek tren Mavi tren olup, 23:27 saatinde hareket etmektedir. Salihli istasyonundan ise Tek tren 22:33 saatinde hareket etmektedir.

Afyon  Salihli trenle kaç saat Sürer?

Salihli – Afyon arası Tren yolu mesafesi 234 Km olduğundan Mavi Trenlei ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 11 dakika sürmektedir, Salihli-Afyon tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Mavi trenin sefer gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Salihli – Afyon Tren fiyatları:

  • Tam bilet : 25 TL

AFYON – SALİHLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Salihli Afyon Tren yolu Güzergahı

Afyon Salihli Trenlerinde Kuşetli ve Yataklı vagonları bulunmaktadır. İki istasyon arası Trenle kaç km? Tren mesafesi 234 km (145 mil)

Salihli Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 714 11 04 dır Adresi: Salihli Tren İstasyonu, Şehitler Mah, 87 Sok. 18/A, Salihli/Manisa

Afyon Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Salihli tren istasyonu

En hızlı rota, normal trafik 2 sa. 49 dk. (234 km) D300/E96 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Salihli Tren İstasyonu

Afyon Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve Salihli den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Salihli Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve Salihli den Geçen Mavi Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Salihli Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Salihli arası çalışan Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Afyon Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres Mavi trenidir. Biletinizi Afyon veya Salihli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Salihli Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Afyon Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon Salihli Tren saatleri?

Afyon Salihli Mavi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon Gardan İlk tren 23:27 saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise ilk tren 22:39 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir